Ovülasyon testi Yumurtlama zamanı

Benim dün yumurtlama bugün çatlama oldu dün önceki gün ve bugünü değerlendirdik yarın da değerlendircez bakalım sonra da bekle bekleyebilirsen😊😊

Bugün daha koyu evet bugün ve yarın deneyin boş koymayın 😁 yarın da test yapın bakalım çatlama olacakmi
Şişlik hissediyorm bugn baya sağda zaten doktorda sağda demişti
Bugün ilişki olmasa yarın olsada olurmu acaba ya hani kalite düşer fln diyolar arada kaldm bende
Çatlama ne zaman oluyor acaba hemen olurmu ki birazdan test yapsammı tekrar diyorm eğer silik çıkarsa çatlamış ve hazır demektir değil mi

Benim dün yumurtlama bugün çatlama oldu dün önceki gün ve bugünü değerlendirdik yarın da değerlendircez bakalım sonra da bekle bekleyebilirsen😊😊
Bn
Çok peşine düşüyorm ya böyle şeylern sabırsızmym neyim hem istiyorm süpriz gibi olsun snra kendmi araştırrken düşünrken buluyorm😄🤭

Bugün ilişki olmasa yarın olsada olurmu acaba ya hani kalite düşer fln diyolar arada kaldm bende
Çatlama ne zaman oluyor acaba hemen olurmu ki birazdan test yapsammı tekrar diyorm eğer silik çıkarsa çatlamış ve hazır demektir değil mi
Yarin yapın testi 12 gibi silik çıkarsa çatlama atarsınız burdan 😊

Bence bugünü ve yarını değerlendirin çünkü en önemli günler

Yarin yapın testi 12 gibi silik çıkarsa çatlama atarsınız burdan 😊
Ben 22:00 da yaptım gündüzki çok koyuydu bu okadr koyu değildi ben bugünü atlayacaktm üst üste olmasn diye ama pas geçemicem
Umarm gün aşırı değilde üst üste olması olumsuz etkilemez Yarın tekrar Test yaapacağm paylaşırım teşekkürler herşeyn hayırlısı sağlıklısı olsun inş

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    77,8 KB · Görüntüleme: 24
Ben 22:00 da yaptım gündüzki çok koyuydu bu okadr koyu değildi ben bugünü atlayacaktm üst üste olmasn diye ama pas geçemicem
Umarm gün aşırı değilde üst üste olması olumsuz etkilemez Yarın tekrar Test yaapacağm paylaşırım teşekkürler herşeyn hayırlısı sağlıklısı olsun inş
Özellikle pozitif çıktığı gün çatladığı gün ve ertesi günü kesinlikle bu üç günü değerlendirin diyorlar sanmam bir şey olmaz sınırda mi eşinizin değeri sınırda ya da düşük olanlar için geçerli o ama zaten spermler 3 ay da yenileniyor 😊

Teşekkür ederim böylepaylaşmak konuşmak iyi geldi ve faydalı oldu 🌸
Ne demek aynen fikir alışverişi yapıyoruz. Benim de dün çatladı yumurtam bugün de ağrım vardi artık test yapmayı bıraktım. Bugün dün önceki gün u değerlendirdik bakalim 🙈

Luteinize Edici Hormonun yumurtlamadan hemen önce yüksek olduğu dönem belirlenebilir. Hızlı yükselmeden 24-36 saat sonra yumurta çatlamaktadır. Testte pozitif sonuç alındığında yumurtlama bir sonraki gün olacak demektir.

X