Ovulasyon testi 朮

Gzzdtk

Yeni ye
Kay覺tl覺 ye
4 Kas覺m 2020
48
14
27
Merhaba arkadalar. Laboquick marka ovulasyon testi kullan覺yorum. Bu ay ilk defa deniyorum. Son adet tarihim 27 mart ve adetlerim d羹zensiz. Bug羹n ka癟覺nc覺 testim ka癟 g羹n ge癟ti ama hala yumurta olumad覺 s羹rekli silik 癟覺k覺yor test. Adet olana kadar devam edicem ama hi癟 hevesim kalmad覺 s羹rekli silik 對 Bir bozukluk olabilir mi ya da b繹yle s羹rekli silik 癟覺k覺p yumurtlayan veya hamile kalan var m覺d覺r ki對

Eklentiler

• InShot_20210418_020032274.jpg
    InShot_20210418_020032274.jpg
    81,6 KB · G繹r羹nt羹leme: 134
  • InShot_20210418_020114001.jpg
    InShot_20210418_020114001.jpg
    106,9 KB · G繹r羹nt羹leme: 130

gokkusaginadusenbukalemun

Yanl覺 yapt覺ysam dorusu houma gitmemitir.
Doa Severler Kul羹b羹
Kay覺tl覺 ye
21 Ocak 2021
1.032
1.259
Baz覺 aylar yumurta olumayabiliyor. Ya da mens tarihine 癟ok yak覺nken oluabiliyor. Siz mens olana kadar test yapmaya devam edin bence. Belki daha olumam覺t覺r. Mensiniz bitikten hemen sonra m覺 yapmaya balad覺n覺z?

V羹cut Kitle 襤ndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI deer aral覺覺n覺n ald覺nda.
Boyuma g繹re tavsiye edilen VKI aral覺覺nda olmam i癟in a覺rl覺覺m覺n 49 Kg. ile 66 Kg. aras覺nda olmas覺 gerekir.
Boyum : 163 cm. Balang覺癟 Kilom :54 Kg. imdiki Kilom :49 Kg.

ferah-feza

Yeni ye
Kay覺tl覺 ye
2 Mart 2021
12
5
Merhaba arkadalar. Laboquick marka ovulasyon testi kullan覺yorum. Bu ay ilk defa deniyorum. Son adet tarihim 27 mart ve adetlerim d羹zensiz. Bug羹n ka癟覺nc覺 testim ka癟 g羹n ge癟ti ama hala yumurta olumad覺 s羹rekli silik 癟覺k覺yor test. Adet olana kadar devam edicem ama hi癟 hevesim kalmad覺 s羹rekli silik 對 Bir bozukluk olabilir mi ya da b繹yle s羹rekli silik 癟覺k覺p yumurtlayan veya hamile kalan var m覺d覺r ki對
merhabalar
ben de iki 羹癟 ay laboquick'le takip etmeyi denedim. 癟ok d羹zenli takip ettim diyemem, ama mesela 20-30 tane denedim adetin 癟eitli zamanlar覺nda, hep negatif 癟覺kt覺. bu ay tesad羹fen gebe olduumu 繹rendim, o zaman denedim, a覺r覺 k覺rm覺z覺 癟覺kt覺 hamileyken.
ama hamile kalana kadar hi癟 belirgin 癟izgi g繹rememitim. ama dediim gibi ben 癟ok muntazam yapmam覺t覺m yani atlad覺覺m g羹nler olmutu.

hamileolmak

Kova Burcu kad覺n覺 儭
Anneler Kul羹b羹
Doa Severler Kul羹b羹
Kay覺tl覺 ye
9 ubat 2021
972
1.053
k覺zlar, bi de yeni bal覺k a癟mayay覺m dedim, elimde 15-16 tane laboquick ovulasyon testi var, ihtiyac覺 olan DM ile isim-soyisim, adres ve telefon verirse birisine yollayay覺m.
Merhaba bana verebilirmisiniz acaba

Bebeimin doaca覺 muhtemel tarih : 09-01-2022

Hamileliimin 10. haftas覺 i癟indeyim.
Bebeimi kuca覺ma almama 211 g羹n kald覺.

Bebeinizin kafas覺 art覺k yuvarlak ama orans覺z bir b羹y羹kl羹kte. Bebeinizin kafas覺 neredeyse toplam uzunluunun yars覺 kadar. Bebeinizin kafa dersini oluturacak dokular bebeinizin kafa tac覺 etraf覺na toplanmaya balad覺. Bebeinizin boynuda kurulmaya balad覺. Bebeiniz art覺k a癟覺kca bir bebee benziyor. Ultrason fotoraflar覺n覺 saklamay覺 unutmay覺n :)

Bebeimin yakla覺k a覺rl覺覺 : 6 gr. - Yakla覺k boyu : 23 mm. (Batan Popoya)

Hamilelik G羹nl羹羹n羹 襤mza alan覺na eklemek i癟in t覺klay覺n

V羹cut Kitle 襤ndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI deer aral覺覺n覺n 羹st羹nde.
Boyuma g繹re tavsiye edilen VKI aral覺覺nda olmam i癟in a覺rl覺覺m覺n 50 Kg. ile 68 Kg. aras覺nda olmas覺 gerekir.
Boyum : 165 cm. Balang覺癟 Kilom :73 Kg. imdiki Kilom :74 Kg.

Gzzdtk

Yeni ye
Kay覺tl覺 ye
4 Kas覺m 2020
48
14
27
merhabalar
ben de iki 羹癟 ay laboquick'le takip etmeyi denedim. 癟ok d羹zenli takip ettim diyemem, ama mesela 20-30 tane denedim adetin 癟eitli zamanlar覺nda, hep negatif 癟覺kt覺. bu ay tesad羹fen gebe olduumu 繹rendim, o zaman denedim, a覺r覺 k覺rm覺z覺 癟覺kt覺 hamileyken.
ama hamile kalana kadar hi癟 belirgin 癟izgi g繹rememitim. ama dediim gibi ben 癟ok muntazam yapmam覺t覺m yani atlad覺覺m g羹nler olmutu.
ok sevindim tebrik ederim Allah覺m sal覺kla kuca覺n覺za almay覺 nasip etsin 弘 inallah ben de g繹r羹r羹m o g羹nleri

PembeAnkaKusu

We need Hope and Luck 賅
Doa Severler Kul羹b羹
Kay覺tl覺 ye
30 Eyl羹l 2020
1.650
1.946
Can覺m ben de bir y覺l覺 ge癟ti laboquick ovulasyon testi kullan覺yorum ve adetlerim d羹zensiz pko var. Baz覺 aylar hi癟 tam koyulama g繹remediim oluyordu ama denk gelmiyordu muhtemelen... Senin adetin ka癟 g羹nde bir oluyor ortalama ve uan ka癟覺nc覺 g羹ndesin? Benim mesela 40-45 g羹nde bir adet olduum i癟in 25-30 g羹nde anca ovulasyon pozitif 癟覺k覺yor. D繹ng羹 s羹ren deise de adetten yakla覺k 14 g羹n 繹nce yumurtlama oluyor bu deimiyor...

hamileolmak

Kova Burcu kad覺n覺 儭
Anneler Kul羹b羹
Doa Severler Kul羹b羹
Kay覺tl覺 ye
9 ubat 2021
972
1.053

Bebeimin doaca覺 muhtemel tarih : 09-01-2022

Hamileliimin 10. haftas覺 i癟indeyim.
Bebeimi kuca覺ma almama 211 g羹n kald覺.

Bebeinizin kafas覺 art覺k yuvarlak ama orans覺z bir b羹y羹kl羹kte. Bebeinizin kafas覺 neredeyse toplam uzunluunun yars覺 kadar. Bebeinizin kafa dersini oluturacak dokular bebeinizin kafa tac覺 etraf覺na toplanmaya balad覺. Bebeinizin boynuda kurulmaya balad覺. Bebeiniz art覺k a癟覺kca bir bebee benziyor. Ultrason fotoraflar覺n覺 saklamay覺 unutmay覺n :)

Bebeimin yakla覺k a覺rl覺覺 : 6 gr. - Yakla覺k boyu : 23 mm. (Batan Popoya)

Hamilelik G羹nl羹羹n羹 襤mza alan覺na eklemek i癟in t覺klay覺n

V羹cut Kitle 襤ndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI deer aral覺覺n覺n 羹st羹nde.
Boyuma g繹re tavsiye edilen VKI aral覺覺nda olmam i癟in a覺rl覺覺m覺n 50 Kg. ile 68 Kg. aras覺nda olmas覺 gerekir.
Boyum : 165 cm. Balang覺癟 Kilom :73 Kg. imdiki Kilom :74 Kg.

Gzzdtk

Yeni ye
Kay覺tl覺 ye
4 Kas覺m 2020
48
14
27
Can覺m ben de bir y覺l覺 ge癟ti laboquick ovulasyon testi kullan覺yorum ve adetlerim d羹zensiz pko var. Baz覺 aylar hi癟 tam koyulama g繹remediim oluyordu ama denk gelmiyordu muhtemelen... Senin adetin ka癟 g羹nde bir oluyor ortalama ve uan ka癟覺nc覺 g羹ndesin? Benim mesela 40-45 g羹nde bir adet olduum i癟in 25-30 g羹nde anca ovulasyon pozitif 癟覺k覺yor. D繹ng羹 s羹ren deise de adetten yakla覺k 14 g羹n 繹nce yumurtlama oluyor bu deimiyor...
Evlenmeden 繹nce 30-35 g羹nde bir oluyodum. Evlendikten sonra hapla korundum 2 y覺l. Haziran gibi b覺rakt覺m. Sonra adetlerim 癟ok d羹zensizleti. 40-45-50 yi buluyo. Doktora gittim b羹t羹n deerlerim normal pko da yok multifolik羹ler yap覺da. 3 ay hap kullanarak geldi adetim. Bir tek ge癟en ay kendiliinden geldi o da 42. g羹ndeydi. uan 23.g羹ndeyim hala pozitif g繹remedim仄儭對

PembeAnkaKusu

We need Hope and Luck 賅
Doa Severler Kul羹b羹
Kay覺tl覺 ye
30 Eyl羹l 2020
1.650
1.946
Evlenmeden 繹nce 30-35 g羹nde bir oluyodum. Evlendikten sonra hapla korundum 2 y覺l. Haziran gibi b覺rakt覺m. Sonra adetlerim 癟ok d羹zensizleti. 40-45-50 yi buluyo. Doktora gittim b羹t羹n deerlerim normal pko da yok multifolik羹ler yap覺da. 3 ay hap kullanarak geldi adetim. Bir tek ge癟en ay kendiliinden geldi o da 42. g羹ndeydi. uan 23.g羹ndeyim hala pozitif g繹remedim仄儭對
O haplar beni de mahvetti can覺m yani o kadar piman覺m ki kulland覺覺ma eskiden 40 45 g羹n olurdu ama hayat覺m boyunca 繹yleydi normalim buydu haplar覺 b覺rakt覺ktan sonra 80 g羹nlere 癟覺km覺t覺 adetim sonra yava yava d羹t羹 soan k羹r羹 falan yapt覺m anca d羹zelttim... Sen testi yapmaya devam et 40 g羹n civar覺ysa bi haftaya olur umudunu kaybetme

Gzzdtk

Yeni ye
Kay覺tl覺 ye
4 Kas覺m 2020
48
14
27
O haplar beni de mahvetti can覺m yani o kadar piman覺m ki kulland覺覺ma eskiden 40 45 g羹n olurdu ama hayat覺m boyunca 繹yleydi normalim buydu haplar覺 b覺rakt覺ktan sonra 80 g羹nlere 癟覺km覺t覺 adetim sonra yava yava d羹t羹 soan k羹r羹 falan yapt覺m anca d羹zelttim... Sen testi yapmaya devam et 40 g羹n civar覺ysa bi haftaya olur umudunu kaybetme
襤nallah ama benim d羹n geceden beri effaf baya baya uzayan bildiimiz yumurta ak覺 gibi ak覺nt覺m balad覺 ve bug羹n 癟ok ak覺nt覺m var ayn覺 ekilde. Evlenmeden 繹nce yumurtlama d繹nemimde oluyodu b繹yle. Evlendikten son ilk defa ba覺ma geliyo uan ama ovulasyon hala negatif. Sizce buna ramen deerlendirmeli miyim bug羹n羹 仄儭

Eklentiler

• IMG_20210419_135124.jpg
    IMG_20210419_135124.jpg
    147,8 KB · G繹r羹nt羹leme: 105

PembeAnkaKusu

We need Hope and Luck 賅
Doa Severler Kul羹b羹
Kay覺tl覺 ye
30 Eyl羹l 2020
1.650
1.946
襤nallah ama benim d羹n geceden beri effaf baya baya uzayan bildiimiz yumurta ak覺 gibi ak覺nt覺m balad覺 ve bug羹n 癟ok ak覺nt覺m var ayn覺 ekilde. Evlenmeden 繹nce yumurtlama d繹nemimde oluyodu b繹yle. Evlendikten son ilk defa ba覺ma geliyo uan ama ovulasyon hala negatif. Sizce buna ramen deerlendirmeli miyim bug羹n羹 仄儭
Tabi can覺m deerlendir sen yine ak覺nt覺n olmas覺 癟ok iyi yak覺nda yumurtlama olur muhtemelen g羹n a覺r覺 iliki olmas覺 da ihtimali artt覺r覺r zaten sen denemelere bala

Mylv48

ye
Kay覺tl覺 ye
1 Nisan 2021
387
180
23
Benim teslerimede bakarmisiniz yumurtlama olmumu ? 弘

Eklentiler

• IMG_20210419_160206.jpg
    IMG_20210419_160206.jpg
    72,1 KB · G繹r羹nt羹leme: 95