Ovülasyon testi

nurkytk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2021
4
1
27
Arkadaşlar merhaba
Ovülasyon testi yapıyorum bir aydır ovülasyon testi yapıyorum fakat açık renk bir t çizgisi çıkıyor 3 gün boyunca sonrasında beyaza dönüyor yardımcı olabilecek var mı pko’m var

Tatlikavun

Kova Burcu kadını ♒️
Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2021
1.248
1.447
Arkadaşlar merhaba
Ovülasyon testi yapıyorum bir aydır ovülasyon testi yapıyorum fakat açık renk bir t çizgisi çıkıyor 3 gün boyunca sonrasında beyaza dönüyor yardımcı olabilecek var mı pko’m var
Böyle bi durum varsa doktora gidin en net bilgiyi o verir ☺️ Sağlıklı günler

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 09-01-2022

Hamileliğimin 28. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 85 gün kaldı.

Bugün yada yarın bebeğinizin kirpikleri gözlerinin üzerinde şekillenmesini tamamlamış olacaklar. Doğumda, bebeğinizin kalbinde bulunan ve kirli kan ile temiz kanın karışmaması için vana görevi gören kapakcığın kapanabilmesi gerekir. Braxton Hicks kasılmalarında (doğum öncesi kasılmaları) artış olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1050 gr. - Yaklaşık boyu : 37.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 50 Kg. ile 68 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 165 cm. Başlangıç Kilom :73 Kg. Şimdiki Kilom :74 Kg.

Merve

Nirvana
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
13 Ocak 2020
29.228
108.366
30
Pkoda ivulasyon testleri çok sağlıklı sonuçlar vermiyor. Yumurta takibini doktorla yapsanız daha iyi.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-12-2021

Hamileliğimin 34. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 47 gün kaldı.

Bebeğinizin gözleri günlük aktivite zamanlarında açık ve uyuduğu zamanlarda gözlerini kapatıyor. Bebeğinizin gözlerindeki pigmentasyon tamamlanmadığı ve göz renkleri tam gelişmediği için bebeğinizin gözleri şimdi mavi. Bebeğinizin gözlerinin renk pigmentasyonunun tamamlanması için bir kaç haftası daha var. Bebeğinizin hareket edecek yeri gittikçe daraldı fakat hala çok aktif.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2200 gr. - Yaklaşık boyu : 45.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Dilos6342

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2020
1.273
803
Arkadaşlar merhaba
Canım testini nerden aldın? Hep aynı markayla mı denedin? Ben bu ay internetten sipariş vermiştim bir yandan doktor kontrolüne gidiyorum. 18 mm yumurtam gelişmiş ilaçta kullandım ona rağmen ovulasyon testinde çok silik çizgi vardı. Çatlatma iğnesini oldum akşama ağrım başladı tekrar yaptım yine çizgiler birbirine yakın değildi silik çıktı. Test bozuktu galiba seninde öyle bişey olmuş olabilir mi? Gerçi pko var diyorsun canım ama teyit etmek için başka marka ve doktor kontrolünde takibini yap. Geçen ay eczaneden aldıklarımda gayet günü gelince T çizgisi kontrol çizgisinden bile koyuydu ağrıdan da takip ediyorum doğru sonuç vermişti

nurkytk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2021
4
1
27
Canım testini nerden aldın? Hep aynı markayla mı denedin? Ben bu ay internetten sipariş vermiştim bir yandan doktor kontrolüne gidiyorum. 18 mm yumurtam gelişmiş ilaçta kullandım ona rağmen ovulasyon testinde çok silik çizgi vardı. Çatlatma iğnesini oldum akşama ağrım başladı tekrar yaptım yine çizgiler birbirine yakın değildi silik çıktı. Test bozuktu galiba seninde öyle bişey olmuş olabilir mi? Gerçi pko var diyorsun canım ama teyit etmek için başka marka ve doktor kontrolünde takibini yap. Geçen ay eczaneden aldıklarımda gayet günü gelince T çizgisi kontrol çizgisinden bile koyuydu ağrıdan da takip ediyorum doğru sonuç vermişti
İnternetten almıştım ve hep aynı marka devam ediyorum. Artık bu testi yaparken sinir olmaya da başladım sanırım doktor kontrolünde gitmek mantıklı olucak normalde kasık ağrılarımda var bugun şiddetli ve hala silik

Elife a

Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2020
743
500
29
Arkadaşlar merhaba
Pcon olduğu için yeterince büyümüyor yumurtan sanırım. Çoklu folikuller sönüyor buyuyemiyir.

Dilos6342

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2020
1.273
803
İnternetten almıştım ve hep aynı marka devam ediyorum. Artık bu testi yaparken sinir olmaya da başladım sanırım doktor kontrolünde gitmek mantıklı olucak normalde kasık ağrılarımda var bugun şiddetli ve hala silik
Valla canım ben Bi yandan doktor kontrolüne gidince testte bir hata olduğunu anladım iğne atılmama rağmen yine aynıydı. Certain marka bu belki sende aynı testi almışsındır. Doktora gittiğinde atma testleri bir yandan da kontrol et o zaman belli olur

nurkytk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2021
4
1
27
Kızlar şöyle bir şey var bugun kasık ağrılarım ve göğüs hassasiyetim var fakat testi yaptığımda çok silik nerdeyse gözükmeyecek şekilde t çizgisi çıktı sanırım test yerine doktor kontrolüyle gitmek en mantıklısı teşekkür ederim

theozge

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2021
25
1
28
Arkadaşlar merhaba
Bende de pko var bnde teste adet bittikten 3 gün sonra yani döngümüm 8. Gününden itibaren başladım fakat hala ovulasyon görünmedi :KK43:(

Eklentiler

• 86912.jpg
    86912.jpg
    14,8 KB · Görüntüleme: 14