ovulasyon testi

onunmeleyi

Canım Ailem‍‍
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2017
722
389
merhaba kızlar benim adetim 28günde bir düzenli şekilde oluyor mart 4regl oldum ve bugün ovulasyon testi yapdım çok silik bi çizgi çıktı hesaba göre 18mart humurtlama tarihim sizce çıarmı 18i?((koyulaşması gerekekiyordu ama çok silik çıktı böyle olup hamile kalan varmı aranızda?

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1291 gün geçti.

onunmeleyi

Canım Ailem‍‍
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2017
722
389
Cnm çizgilerin hemen hemen aynı olmalı ama siz yinede yumurtlama gününü kaçirmamak için iki günde bir deneyin isterseniz
tşk ederim canım ama bende rehl bitdikden sonra beyaz bi akıntı geldi belkide erken yumurtlamışım)ovulyasyon testi çok silikdi canım inanmıyorumki iki güne koyulaşsın(ihtimal varmıdır sence?

Deniz1215

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2016
129
58
tşk ederim canım ama bende rehl bitdikden sonra beyaz bi akıntı geldi belkide erken yumurtlamışım)ovulyasyon testi çok silikdi canım inanmıyorumki iki güne koyulaşsın(ihtimal varmıdır sence?
Canım bende 29 güne bir oluyorum 15. Gün yumurtlama oluyor bende 14.gün yaptığimda t çizgisi yok gibiydi ama 15. Gün sabah koyu çift çizgiyi gördüm

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 50 Kg. ile 67 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 164 cm. Başlangıç Kilom :71.8 Kg. Şimdiki Kilom :67.5 Kg.

onunmeleyi

Canım Ailem‍‍
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2017
722
389
Canım bende 29 güne bir oluyorum 15. Gün yumurtlama oluyor bende 14.gün yaptığimda t çizgisi yok gibiydi ama 15. Gün sabah koyu çift çizgiyi gördüm
umutlandırdın beni canım çok tşk ederim yardımın için :KK200:peki testlemi hamile kaldın canım?

Deniz1215

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2016
129
58
umutlandırdın beni canım çok tşk ederim yardımın için :KK200:peki testlemi hamile kaldın canım?
Evet canım test ile hamile kaldım darısı sana inşallah

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 50 Kg. ile 67 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 164 cm. Başlangıç Kilom :71.8 Kg. Şimdiki Kilom :67.5 Kg.

Busra___mustafa___

ÇOK ŞÜKÜR
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2016
1.300
525
23
Belli olmaz cnm belki bu ay hala çatlama olasılığı olabilir bu ay olmazsa öbür ay iki günde bir ilişkiye girin ay boyunca rabbim nasip eder inşanlah

onunmeleyi

Canım Ailem‍‍
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2017
722
389
Belli olmaz cnm belki bu ay hala çatlama olasılığı olabilir bu ay olmazsa öbür ay iki günde bir ilişkiye girin ay boyunca rabbim nasip eder inşanlah
çok tşd ederim canım 3aydır isdiyoruz canım bakalım nolcak(regl bitdikden sonra hep 2 3gün arayla ilişkiye girdik İnşAllah tutar

BlueSpace

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2017
642
945
Merhaba. Bende ovulasyon testi aldım. İlk 2 gün hafif bir çizgi vardı ama 4 gündür daha belirgin ve aynı koyulukta çizgi çıkıyo. Çözemedim şu test işini :silah: daha da koyulaşması mı gerekiyor?

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1262 gün geçti.

onunmeleyi

Canım Ailem‍‍
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2017
722
389
Merhaba. Bende ovulasyon testi aldım. İlk 2 gün hafif bir çizgi vardı ama 4 gündür daha belirgin ve aynı koyulukta çizgi çıkıyo. Çözemedim şu test işini :silah: daha da koyulaşması mı gerekiyor?
canım koyulaştıysa deyerlendir bu gunleri bide t çizgisi daha koyu olmalı bide adetin kaçıncı günü belirginleşdi?

BlueSpace

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2017
642
945
canım koyulaştıysa deyerlendir bu gunleri bide t çizgisi daha koyu olmalı bide adetin kaçıncı günü belirginleşdi?
sat tarihinden itibaren 8. Gün baya belirginleşti. son 4 gündür aynı koyulukta. Hatta ilk koyulaştığında sanırım erken yumurtluyorum ben dedim ama 4 gündür aynı. Yumurtlama olduktan sonra silikleşiyor tekrar değil mi?

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1262 gün geçti.

onunmeleyi

Canım Ailem‍‍
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2017
722
389
sat tarihinden itibaren 8. Gün baya belirginleşti. son 4 gündür aynı koyulukta. Hatta ilk koyulaştığında sanırım erken yumurtluyorum ben dedim ama 4 gündür aynı. Yumurtlama olduktan sonra silikleşiyor tekrar değil mi?
belkide erken yumurtlamışsın ama çizgiyi gördüysen deyerlendir İnşAllah tutar canım