ovulasyon testi

onunmeleyi

Canım Ailem‍‍
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2017
722
389
merhaba kızlar benim adetim 28günde bir düzenli şekilde oluyor mart 4regl oldum ve bugün ovulasyon testi yapdım çok silik bi çizgi çıktı hesaba göre 18mart humurtlama tarihim sizce çıarmı 18i?((koyulaşması gerekekiyordu ama çok silik çıktı böyle olup hamile kalan varmı aranızda?

Cnm çizgilerin hemen hemen aynı olmalı ama siz yinede yumurtlama gününü kaçirmamak için iki günde bir deneyin isterseniz
tşk ederim canım ama bende rehl bitdikden sonra beyaz bi akıntı geldi belkide erken yumurtlamışım)ovulyasyon testi çok silikdi canım inanmıyorumki iki güne koyulaşsın(ihtimal varmıdır sence?

tşk ederim canım ama bende rehl bitdikden sonra beyaz bi akıntı geldi belkide erken yumurtlamışım)ovulyasyon testi çok silikdi canım inanmıyorumki iki güne koyulaşsın(ihtimal varmıdır sence?
Canım bende 29 güne bir oluyorum 15. Gün yumurtlama oluyor bende 14.gün yaptığimda t çizgisi yok gibiydi ama 15. Gün sabah koyu çift çizgiyi gördüm

Belli olmaz cnm belki bu ay hala çatlama olasılığı olabilir bu ay olmazsa öbür ay iki günde bir ilişkiye girin ay boyunca rabbim nasip eder inşanlah

Belli olmaz cnm belki bu ay hala çatlama olasılığı olabilir bu ay olmazsa öbür ay iki günde bir ilişkiye girin ay boyunca rabbim nasip eder inşanlah
çok tşd ederim canım 3aydır isdiyoruz canım bakalım nolcak(regl bitdikden sonra hep 2 3gün arayla ilişkiye girdik İnşAllah tutar

Merhaba. Bende ovulasyon testi aldım. İlk 2 gün hafif bir çizgi vardı ama 4 gündür daha belirgin ve aynı koyulukta çizgi çıkıyo. Çözemedim şu test işini :silah: daha da koyulaşması mı gerekiyor?

Merhaba. Bende ovulasyon testi aldım. İlk 2 gün hafif bir çizgi vardı ama 4 gündür daha belirgin ve aynı koyulukta çizgi çıkıyo. Çözemedim şu test işini :silah: daha da koyulaşması mı gerekiyor?
canım koyulaştıysa deyerlendir bu gunleri bide t çizgisi daha koyu olmalı bide adetin kaçıncı günü belirginleşdi?

canım koyulaştıysa deyerlendir bu gunleri bide t çizgisi daha koyu olmalı bide adetin kaçıncı günü belirginleşdi?
sat tarihinden itibaren 8. Gün baya belirginleşti. son 4 gündür aynı koyulukta. Hatta ilk koyulaştığında sanırım erken yumurtluyorum ben dedim ama 4 gündür aynı. Yumurtlama olduktan sonra silikleşiyor tekrar değil mi?

sat tarihinden itibaren 8. Gün baya belirginleşti. son 4 gündür aynı koyulukta. Hatta ilk koyulaştığında sanırım erken yumurtluyorum ben dedim ama 4 gündür aynı. Yumurtlama olduktan sonra silikleşiyor tekrar değil mi?
belkide erken yumurtlamışsın ama çizgiyi gördüysen deyerlendir İnşAllah tutar canım

Merhaba arkadaşlar adet döngüm 30-35 gün arası değişiyor bende bu ay Ovulasyon testi yapmaya başladım yorumlar misiniz rica etsem her ikisini de sabah saat 11 -12 arası yaptim

Eklentiler

• 20170315_200206.jpg
    20170315_200206.jpg
    46,4 KB · Görüntüleme: 38
  • 20170316_150352.jpg
    20170316_150352.jpg
    58,9 KB · Görüntüleme: 41
bakalım canım İnşAllah tutar sen kaçıncı ayda kaldın?
Bn üç yıl Sonra hamile kaldım tedavi ile iki düşük yaşadım düşükten Üç ay Sonra da kendi kendine hamile kaldım yeter ki Allah istesin o kadar tedaviyle ugraştım zor hamile kaldım onlarda düştü bu hamileligimde de hiç ugraşmadım çatlama günümü bilmiyodum nasıl oldu bilmiyorum rabbim yeterki istesin olur sizde hiç canınızı sıkmayın

X