Ovulasyon testim silikleşmiyor

Fatosss_mustafa

Mucizem bekletme artık 👶 🍼 1995
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2020
748
378
26
Evet yaradı gerçekten 🥰 bakalım şimdilik sağlıklı gidiyor ama insan tedirgin oluyor açıkçası.. Olmadan önce ayrı stres olduktan sonra ayrı stres ☺️ inşallah siz de güzel haberler alırsınız yeniden çıkmaz 🌸
Evet canım bende 21 kilo verdim bu 5 ayda geçen ay hamileydim ama nede olsa tutmaz diyerekten göbeğimi çektirdim ve düştü bu ay deniyoruz işte bakalım kısmet bugün çatlama günüm dua et bana ne olur olsun bizimde hamilesin sen 🙏

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 44 Kg. ile 60 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 155 cm. Başlangıç Kilom :86 Kg. Şimdiki Kilom :68 Kg.

Fatosss_mustafa

Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2020
748
378
26
Evet yaradı gerçekten 🥰 bakalım şimdilik sağlıklı gidiyor ama insan tedirgin oluyor açıkçası.. Olmadan önce ayrı stres olduktan sonra ayrı stres ☺️ inşallah siz de güzel haberler alırsınız yeniden çıkmaz 🌸
Ve bişey sormak istiyorum döllenme belirtisi yaşadın mı daha yeni seninki de neler hissetin vücudunda yumurtlamadan sonra

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 44 Kg. ile 60 Kg. arasında olması gerekir.

hmsirehanm

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2021
174
126
Ve bişey sormak istiyorum döllenme belirtisi yaşadın mı daha yeni seninki de neler hissetin vücudunda yumurtlamadan sonra
Aslında ben daha sonrasında yumurtlama belirtisi yaşıyormuşum onu fark ettim, normalde 35 gün sürdüğü için ayın 20si yumurtlama gösteriyordu takvimim psikolojik olarak sanırım ben hep o dönemlerde hissederdim ama ovulasyon testinde 13 pik 14 çatlama gördüm şaşırdım hatta 6 gün önce olmasına. Belirti olarak da göğüs hassasiyeti ve hafif kasık ağrısı oldu sanırım ☺️ ama test olmasaydı o gün yumurtlama olduğunu anlayamazmışım

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 09-05-2022

Hamileliğimin 12. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 196 gün kaldı.

Sindirim sitemi duvarındaki kaslar artık fonksiyonel olarak çalışıyor. Yiyecekleri sindirmek için yaptıkları kasılma hareketlerini pratik amaçlı yapmaya başladılar. Artık bebeğinizin büyüme hızı kısmen yavaşladı. Geçtiğimiz hafta içinde bebeğinizin ağırlığı ikiye katlandı ve yaklaşık 13 gr. ve bebeğinizin boyu yaklaşık 5-6,1 cm civarında oldu. Tebrikler 1. trimester döneminiz sona erdi.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 14 gr. - Yaklaşık boyu : 41 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Fatosss_mustafa

Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2020
748
378
26
Aslında ben daha sonrasında yumurtlama belirtisi yaşıyormuşum onu fark ettim, normalde 35 gün sürdüğü için ayın 20si yumurtlama gösteriyordu takvimim psikolojik olarak sanırım ben hep o dönemlerde hissederdim ama ovulasyon testinde 13 pik 14 çatlama gördüm şaşırdım hatta 6 gün önce olmasına. Belirti olarak da göğüs hassasiyeti ve hafif kasık ağrısı oldu sanırım ☺️ ama test olmasaydı o gün yumurtlama olduğunu anlayamazmışım
Bende aynılarını yaşıyorum bide bi kaç kere sol tarafıma hafif bıçak saplanması oşdu.....inşallah olsun benimki de ya inşallah

hmsirehanm

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2021
174
126

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 09-05-2022

Hamileliğimin 12. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 196 gün kaldı.

Sindirim sitemi duvarındaki kaslar artık fonksiyonel olarak çalışıyor. Yiyecekleri sindirmek için yaptıkları kasılma hareketlerini pratik amaçlı yapmaya başladılar. Artık bebeğinizin büyüme hızı kısmen yavaşladı. Geçtiğimiz hafta içinde bebeğinizin ağırlığı ikiye katlandı ve yaklaşık 13 gr. ve bebeğinizin boyu yaklaşık 5-6,1 cm civarında oldu. Tebrikler 1. trimester döneminiz sona erdi.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 14 gr. - Yaklaşık boyu : 41 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Kindergarden26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2020
1.018
475
26
Valla yeni gördüm canım değerlendirdik bile 😊❤ inşallah sağlıkla olur artık 14 gün sayıp erken gebelik testi yapıcam 🙏🙏🙏🙏inşallah güzel haber alırım İnşallaaahhhh çok istiyoruz yaa
İnşallah kuzum bir şekilde bize haber ver burdan da olsa merak ederim sen hatta bir kere hamile kalmıştın ama kimyasal mı olmuştu öyle bir yazını görmüştüm sanki

Fatosss_mustafa

Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2020
748
378
26
İnşallah kuzum bir şekilde bize haber ver burdan da olsa merak ederim sen hatta bir kere hamile kalmıştın ama kimyasal mı olmuştu öyle bir yazını görmüştüm sanki
Tabiki veririm canım hemde sevinçle.....
Evet doğru hatırlıyosun geçen ay 6 yıl sonra silik çizgimi diye konu almıştım kanda da gebelik çıkmıştı ama kimyasal la sonuçlandı kanama 5 ağustosta başladı yumurtlamaçmda dün bitti işte tekrardan gün sayıp test yapıcam inşallah sağlıkla tutunur bebeğim 🙏🙏🙏🙏💜

Kindergarden26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2020
1.018
475
26
Tabiki veririm canım hemde sevinçle.....
Evet doğru hatırlıyosun geçen ay 6 yıl sonra silik çizgimi diye konu almıştım kanda da gebelik çıkmıştı ama kimyasal la sonuçlandı kanama 5 ağustosta başladı yumurtlamaçmda dün bitti işte tekrardan gün sayıp test yapıcam inşallah sağlıkla tutunur bebeğim 🙏🙏🙏🙏💜
İnşallah kuzum inşallah rabbim kucağımızı boş bırakmasın 🙏🏻🙏🏻

Fatosss_mustafa

Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2020
748
378
26