Ovulasyon testime bakar misiniz hamile miyim

Htc 35

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2022
46
12
29
Selam, 8 mayıs adetin ilk günü yumurtlama 23 mayisti.21 23 24 mayıs değerlendirme yaptık. 8 haziran bat tarihim.Ovulasyon testim yeniden koyulasmaya başladı gebelik testim olmadığı için bu şekilde yaptım görseler sizde bakar mısınız tecrübeli annisler yardıma ihtiyacım var
20220606_104906.jpg

Geçen aylarda çok üzüldüm diye eşim hemen test yapmami istemiyor bir iki gün daha bekle diyor ama işte içim içimi yiyor 😂

Aynı ovulasyon testini bende kullanmıştım 2 gün yaptım 2 side koyuydu bence sizin de olma ihtimali yüksek 😊 kan testi verin kesin sonucu öğrenirsiniz güzel haberlerinizi bekliyorum 🌸

Hamisim demeyi çok isterdim çok ümitliydim geçen hafta hasta oldum.Ancak şunu danışmak istiyorum bilmediğim için üstüne görme diye bir konu varmış.Benim regl bitti ama mide bulantilarim ve bas dönmem başladı buna yormak istemedim ama ne bilim işte insan en ufak şeyden ümitlenmek istiyor

Hamisim demeyi çok isterdim çok ümitliydim geçen hafta hasta oldum.Ancak şunu danışmak istiyorum bilmediğim için üstüne görme diye bir konu varmış.Benim regl bitti ama mide bulantilarim ve bas dönmem başladı buna yormak istemedim ama ne bilim işte insan en ufak şeyden ümitlenmek istiyor
Adetten 5 gün geçtiyse bı gebelik testi yapa bilirsiniz inşallah hamilesinizdir
Bu arada ovulasyon testiniz hangi marka ?

Adetten 5 gün geçtiyse bı gebelik testi yapa bilirsiniz inşallah hamilesinizdir
Bu arada ovulasyon testiniz hangi marka ?
Bisey sorabilir miyim, benim adetim 5 gun gecikti nerdeyse, sonrasinda kirmizimsi bi leke geldi akıntı gibi, 2 . Günde kahverengi geldi peçeteye sildikcede pembemsi kahvemsi bisey geldi. 3. Günde kesildi suan yok bisey, normalde 1 hafta adet olurum ve böyle hic olmazdi

Bisey sorabilir miyim, benim adetim 5 gun gecikti nerdeyse, sonrasinda kirmizimsi bi leke geldi akıntı gibi, 2 . Günde kahverengi geldi peçeteye sildikcede pembemsi kahvemsi bisey geldi. 3. Günde kesildi suan yok bisey, normalde 1 hafta adet olurum ve böyle hic olmazdi
2 gün sonra kan testi verin

yerlesme kanamasından suphelenıyorsan bı test yap ama gecıkmelerde genelde az kanama olur :) ya da kayve lekesı bol olur.

Baya geç gördüm ama hamile degilim kızlar bu testi buraya attıktan sonra çok ciddi bir kanama geçirerek hasta oldum

Ovulasyon testini Instagramdan mi aldınız acaba 🙂
Evet bu ay kasetvtest yoktu strip test olarak aldım yumurtlama gördüm değerlendirdik inşallah olur dualarınıza benide katın lütfen Rabbım isteyen herkese sağlıklı sıhhatli evlatlar en kısa zamanda nasip etsin inşallah amin

Evet bu ay kasetvtest yoktu strip test olarak aldım yumurtlama gördüm değerlendirdik inşallah olur dualarınıza benide katın lütfen Rabbım isteyen herkese sağlıklı sıhhatli evlatlar en kısa zamanda nasip etsin inşallah amin
İnşallah canım Rabbim tez zamanda sana ve tüm isteyenlere sağlıklı gebelik ve bebekler nasip etsin

X