Gebeliğe Hazırlık Ovülasyon Testime bakar mısınız lütfen

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

burcdem

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2021
125
46
34
kızlar selammm ;

cevaplarınız için öncelikle cok teşekkür ediyorum . OVÜLASYON testlerim resimde . düne kadar gögüs agrım ve pik olduğu günden itibaren sağ kasığımda batma vardı. batma hala hafif hafif ara ara devam ediyor. 04.06 -06.06 tarihleri daha koyu ve sonra silikleşmiş böyle olması normal mi . bilen yaşayanlar bana yardımcı olabilir mi . reglime 8 gün var

kızlar selammm ;

cevaplarınız için öncelikle cok teşekkür ediyorum . OVÜLASYON testlerim resimde . düne kadar gögüs agrım ve pik olduğu günden itibaren sağ kasığımda batma vardı. batma hala hafif hafif ara ara devam ediyor. 04.06 -06.06 tarihleri daha koyu ve sonra silikleşmiş böyle olması normal mi . bilen yaşayanlar bana yardımcı olabilir mi . reglime 8 gün var
canımm görüntü yok :)
benimde çok batma olurdu ama adetten yanada olabilir belki

ekledim ama benim adette batma olmaz cok sancılı bir dönemim olur . bilmiyorum umarım hamileyimdir

Eklentiler

• wwwwwww.jpg
    wwwwwww.jpg
    164,5 KB · Görüntüleme: 69
kızlar selammm ;

Testin öyle olmasi normal zaten pik görmüşsünuz göğüs ağrısı batma yumurtlama döneminde de oluyor adet yaklaşınca da oluyor. benimde bata 2 gün var benimde hafif batmam oluyor ara ara inşallah hayırlısı olsun canım

ekledim ama benim adette batma olmaz cok sancılı bir dönemim olur . bilmiyorum umarım hamileyimdir
13 14 15 degerlendirdiniz dimi ? Cnku yumurtlama ve catlamayı görmüşsnz. Bende 2 3 4 haziranı degerlendirdim sonra bıraktım silik ckmaya başladı. Ama ayın5nden snra gögüs hassasiyeti ve kasık agrisi basladı. Kendimi cok yorgun hissediyorum. Gecen ay 19 mayıs da adet oldum bu ayda büyük ihtimal 19nda olurum
Ne zaman yapmalıyım gebelik testini ?

yani şöyle söylim ; 26 mayıs -29 mayıs -31 mayıs -2 haziranı değerlendirdim. İnan bende bilmiyorum ama erken gebelik testleri beklenen adet gününden 5 gün önce yapılırmış ben bekliyorum şimdi . 8 gün var adetime

yani şöyle söylim ; 26 mayıs -29 mayıs -31 mayıs -2 haziranı değerlendirdim. İnan bende bilmiyorum ama erken gebelik testleri beklenen adet gününden 5 gün önce yapılırmış ben bekliyorum şimdi . 8 gün var adetime
Altın gününü degerlendirmissin tam yumurtlamayı 🤭 insallah tutar. Bende bu ay ilk kez ovulsyn testi denedm. 4 aydır deniyoruz doktora gittim sen yumurtlamayı kaciriyosndur test yap kullan dedi. Insallah tutar bu ay 🙏
Yumurtlamadan 7. Günundeym 1 hafta daha gecsinde öyle yapim testi bende.
Insallah guzel haber alırzzzz 🌸

canım benimde ilk denemem ama reglilerim düzensiz olduğu için ilk denemede aldım ovülasyon testini. bende yumurtlamadan sonra 6 gündeyim :) umarım beraber güzel haberi alırız. Pazar günü predictor early test alıp yapabilirsin bende pazartesi ard arda :) haber ver bana mutlaka

X