Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon testimi yorumlayabilir misiniz?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende o programı indirdim ama dediğim gibi bende sanırım pko yüzünden olmadı. İnşallah sizin bu ay tutmuştur, Allah sağlıklı sıhhatli bir gebelik ve sağlıklı mı sağlıklı bir bebek nasip etsin size, isteyen herkese. Ben dün regl oldum maalesef, inşallah önümüzdeki aylara. Doktorunuza bir sorsanız aslında ilaç yüzünden olabilir mi ovulasyon testinde dalgalanma.
6 aylık rutin kontolüm yaklaşıyor eğer adet olursam kontrole gidicem, gittiğimde sorar burdan yazarım inşallah, en son 9 temmuzda adet olmustum, olmazsa ağustosta randevu alacağım, Allah herkesin gönlündekini hayırlıya çevirip kaderine yazsın inşallah 🙏güzel dualarınız içinde Rabbim kabul eylesin inşallah Rabbim sizede sağlıklı hayırlı gebelikler nasip eylesin inşallah 🙏

Bende kendim dahil isteyen herkdsin güzel haberlerini bekliyorum, gerçi sadece 1gunu değerlendirebildik ama Rabbim neylerse güzel eyler, ben ondan razıyım, nasipse 1 günlede olur değilse zaten yapacak bir şey yok 🥰
Evet gerçekten nasipse bir günle bile olur, hepimizin var bir vakti saati, Rabbim en hayırlısını kararlamıştır hepimize. İnşallah gönlümüzdeki hakkımızda en hayırlısı olur. Siz ne zamandır istiyorsunuz bebek ?

Evet gerçekten nasipse bir günle bile olur, hepimizin var bir vakti saati, Rabbim en hayırlısını kararlamıştır hepimize. İnşallah gönlümüzdeki hakkımızda en hayırlısı olur. Siz ne zamandır istiyorsunuz bebek ?
Benim 1 oğlum var, evlendikten 6 ay sonra ovulasyon takıbı ıle hamıle kaldım ona ama hıc bır sorunum yoktu, 2 senedir erken menapoz sorunum var, gecen seneden beri bir istiyorum bir istemiyorum pandemi sebebiyle, çünkü eşim ms hastası, hastanelerden vb yerlerden mümkün olduğunca uzak duruyoruz eşim 2 senedır evden çalısıyor, oğlum 4 yasına bastı geçen gün 1 oyuncağını getırıp ben bunu kardeşime saklıcam dediğinden beri ciddi ciddi düşünür oldum 🙈 eşim pandemi dolayısoyla halen pek yanaşmıyor, gizliden yapıyorum valla testleri o yüzden 1 günü değerlendirdik anca 🤣🙈

Benim 1 oğlum var, evlendikten 6 ay sonra ovulasyon takıbı ıle hamıle kaldım ona ama hıc bır sorunum yoktu, 2 senedir erken menapoz sorunum var, gecen seneden beri bir istiyorum bir istemiyorum pandemi sebebiyle, çünkü eşim ms hastası, hastanelerden vb yerlerden mümkün olduğunca uzak duruyoruz eşim 2 senedır evden çalısıyor, oğlum 4 yasına bastı geçen gün 1 oyuncağını getırıp ben bunu kardeşime saklıcam dediğinden beri ciddi ciddi düşünür oldum 🙈 eşim pandemi dolayısoyla halen pek yanaşmıyor, gizliden yapıyorum valla testleri o yüzden 1 günü değerlendirdik anca 🤣🙈
Ay hem güzel hem zor işler gerçekten hepimizde ayrı bir hikaye, pandemi de her şeyin üstüne tuz biber oluyor gerçekten. İnsan hiç hastanelere gitmek istemiyor aslında ama tabi zamanda geçiyor. Benim eşim de bu kadar takma test yapıp kendini strese sokma diyor ama ben dayanamıyorum. İnşallah oğlunuzun minik kalbine göre olur ve hayırlısıyla hemen bir kardeşi olur ❤️
Erkekler bir alem olursa olur olmazsa ne yapalım modunda oluyorlar 😂

Ay hem güzel hem zor işler gerçekten hepimizde ayrı bir hikaye, pandemi de her şeyin üstüne tuz biber oluyor gerçekten. İnsan hiç hastanelere gitmek istemiyor aslında ama tabi zamanda geçiyor. Benim eşim de bu kadar takma test yapıp kendini strese sokma diyor ama ben dayanamıyorum. İnşallah oğlunuzun minik kalbine göre olur ve hayırlısıyla hemen bir kardeşi olur ❤️
Erkekler bir alem olursa olur olmazsa ne yapalım modunda oluyorlar 😂
Amin inşallah valla öyleler, sanki kendileri bakıyor 🤣

X