Ovulasyon testinden hamilelik anlaşılır mı?

ezolinde

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2018
454
307
Merhaba arkadaşlar, Benin adetim normalde hep 28gün de bir olur fakat 2 aydır 4er gün gecikmeli oluyor. Stres , hava değişimi falan sanırım o yüzden gecikiyor. Neyse bu ay ovulasyon testi ile çalışmalar yaptık ovulasyon testimin tam anlamıyla kopkuyo olduğu iki günü değerlendirdik. Daha sonra ki günlerde yapmaya devam ettim ve silindi diğer çizgi. Neredeyse görünmeyecek şekildeydi. Yaklaşık 1 haftadır göğüslerimde inanılmaz bir hassasiyet var ve kaşıklarıma ara ara batmalar oluyor. Kramp gibi . Normalde adete bi kaç gün kaça sadece göğüste hassasiyet olurdu. İki gündür ovulasyon testi yapıyorum çift çizgi tam kopkoyu değil ama bayağı çift yani silik Falanda değil. Çok hafif akıntım var. Sizce gebe olma ihtimalim var mıdır?

Benimde aynısı oldu. Yumurtlamadan sonra silikleşti, adete bir kaç gün kala yeniden koyulaşmıştı.

Böyle çıkmıştı benim IMG_20171029_203709_918.jpg

Ne zaman adet olacağımı bilmiyorum desem çok saçma olucak onu biliyorum ama malesef bilmiyorum geçen ay geç oldum şimdi neye göre hangi gün olurum İnan’ın bilmiyorum yumurtlama döneminden 10 gün kadar oldu geceli. Gebelik yapmadım ama benimde ovulasyon birebir böyle

Ne zaman adet olacağımı bilmiyorum desem çok saçma olucak onu biliyorum ama malesef bilmiyorum geçen ay geç oldum şimdi neye göre hangi gün olurum İnan’ın bilmiyorum yumurtlama döneminden 10 gün kadar oldu geceli. Gebelik yapmadım ama benimde ovulasyon birebir böyle
Yumurtlamayı baz al birkaç gün sonra gebelik dene canım.

Yumurtlamayı baz al birkaç gün sonra gebelik dene canım.
Ben ayın 12 sinde adet oldum 11. Gün yani Çarşamba günü doktora kontrole gittim bir tane gelişmiş yumurta olduğunu gördü doktorum Perşembe günü çatlatma iğnesini yapmamı söyledi daha da gelişsin dedi Yaptım.iğneyi yapmadan önceki günü değerlendirdim yine de 36 saat sonra yine değerlendirdim neden ayrıntılı bir şekilde yazıyorum çünkü adet takvimine göre yumurtlama 28 ini gösteriyordu ben hiç takip etmiyordum ilk defa ovulasyon almıştım ama bende pko vardı ilk doğumumdan önce bu yüzden kontrol amaçlı gittim bakalım hayırlısı Rabbim dileyen herkese nasip etsin bu arada ilk gebeliğimde de 6 ay akışına bırakmıştı doktorum fakat olmayınca çatlatma iğnesi ile hamile kalmıştım bakalım inşaAllah yine tutar 🤲

X