Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon testine bakar mısınız???

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

beyzosh

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2021
3.002
5.345
Kızlar adet başlangıcının üzerinden 16 gün geçti her gün ovulasyon testi yaptım yumurtlamayı yakalamak için. Bugünkü testim böyle çıktı ilk defa T çizgisi daha koyu. Yumurtlama günümde miyim sizce?

Eklentiler

• IMG_20211120_174023.jpg
    IMG_20211120_174023.jpg
    86,2 KB · Görüntüleme: 115
Kızlar adet başlangıcının üzerinden 16 gün geçti her gün ovulasyon testi yaptım yumurtlamayı yakalamak için. Bugünkü testim böyle çıktı ilk defa T çizgisi daha koyu. Yumurtlama günümde miyim sizce?
Yumurtlama canım bugün ve arkasındaki iki günü değerlendirin.

Evet bu yumurtlama ama testi birakmayin catlamayida gormeniz gerekiyor ve o gunleri degerlendirin

Bu arada az önce tekrar test yaptım bu sefer T bu kadar belirgin çıkmadı neden olabilir

Bu arada az önce tekrar test yaptım bu sefer T bu kadar belirgin çıkmadı neden olabilir
Tekrar yapma kafan karışır bu sekilde. sen bugünle birlikte 3 günü degerlendir yarın da yap test buraya at yine bakariz İnşAllah hamile kalırsın canim 😘😘

Ya kusura bakmayın bilgili değilim bu konuda yeni yeni bişeyler öğreniyorum. Çatlamadan sonra da ilişkiye girilir mi yoksa çatlayana kadar mı gebelik şansı var
Kuzum bende bu ay ovulasyon testi ile hamile kaldım Rabbim inşallah sanada nasip eder ben birgebeningünlüğünden aldım yumurtlamayı gördün ya o gün ve diğer iki gün ilişki oluyor yanı atıyorum pazartesi gördün yumurtlamayı pazartesi salı çarşamba birlikte oluyorsunuz ama eğer ertesi gün yumurtlama çatlaması 2 gün yumurtlamayı gördün üst üste sonra çatlama oldu busefer 1 gün daha ekleyip dört gün ilişki oluyor ovulasyon testi çok iyi yumurtlamanı biliyorsun kesinleştiriyorsun mesela ben hep uygulamadan takip ederdim 14.gün yumurtlama oluyor sanıyordum ama meğer 10.gün yumurtlama oluyormuş gebelik şansı daha çok artıyor ovulasyon testi ile inşallah tutar canım benim ☺️

Kuzum bende bu ay ovulasyon testi ile hamile kaldım Rabbim inşallah sanada nasip eder ben birgebeningünlüğünden aldım yumurtlamayı gördün ya o gün ve diğer iki gün ilişki oluyor yanı atıyorum pazartesi gördün yumurtlamayı pazartesi salı çarşamba birlikte oluyorsunuz ama eğer ertesi gün yumurtlama çatlaması 2 gün yumurtlamayı gördün üst üste sonra çatlama oldu busefer 1 gün daha ekleyip dört gün ilişki oluyor ovulasyon testi çok iyi yumurtlamanı biliyorsun kesinleştiriyorsun mesela ben hep uygulamadan takip ederdim 14.gün yumurtlama oluyor sanıyordum ama meğer 10.gün yumurtlama oluyormuş gebelik şansı daha çok artıyor ovulasyon testi ile inşallah tutar canım benim ☺️
Evet kesinlikle ben de bu ay ilk defa ovulasyon testine başladım iyiki de başlamışım uygulamalara güven olmuyor laboquick kullanıyorum çok memnunum inşallah gebe kalırım ilk denememiz daha :)

Tekrar yapma kafan karışır bu sekilde. sen bugünle birlikte 3 günü degerlendir yarın da yap test buraya at yine bakariz İnşAllah hamile kalırsın canim 😘

Tekrar yapma kafan karışır bu sekilde. sen bugünle birlikte 3 günü degerlendir yarın da yap test buraya at yine bakariz İnşAllah hamile kalırsın canim 😘😘
Bugükü testim bu. Hiç sıvı almadan ilk değil ikinci idrarımla yaptım. Hala Yumurtlama devam mı ediyor yoksa çatlamış mı anlayamadım 🙄

Eklentiler

• IMG_20211121_135956.jpg
    IMG_20211121_135956.jpg
    90,4 KB · Görüntüleme: 93
Bugükü testim bu. Hiç sıvı almadan ilk değil ikinci idrarımla yaptım. Hala Yumurtlama devam mı ediyor yoksa çatlamış mı anlayamadım 🙄
Bak canım benimkide seninki gibi 2 gün yumurtlama olmuş 16.17 Kasım Yumurtlamaydi benimki sonraki gün yaptığımda çok çok silik çıkmışti seninkide oyle gözüküyor bugünü de degerlendir yarın bidaha yap

Eklentiler

• IMG_20211117_150024.jpg
    IMG_20211117_150024.jpg
    91,5 KB · Görüntüleme: 91
A4ED458A-7026-414E-B95F-DC8DDE9B6793.jpeg
EB42F2BB-4DB7-45C5-B434-D22BD1FBBF46.jpeg

Kızlar merhaba benim testlerim bu şekilde az önce yaptığım testin ardından 4 saat sıvı almadan bekleyip tekrar yaptım bu defa tamamen hayalet çizgi çıktı görülmesi zor olacak kadar silik bi çizgiydi çatlama olmuş mu sizce artık ilişkiye devam etmem gerekiyor mu çift çizgi çıkan her gün ilişki oldu bu arada hepsini değerlendirdim sizce bundan sonra bekleyip adetime 5 gün kala falan erken gebelik testi yapmalı mıyım bu arada bel ağrım çok var yaklaşık 5 gündür ve sol kasıkta ara ara kramplar hissediyorum yorum yaparsanız çok sevinirim lütfen yardımcı olun

X