Ovülasyon testiyle hamile kalanlar bakabilir mi 😻

Leviosaa

Gül, güldür, güzelleştir 🪷
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2022
876
665
27
Kızlar ovülasyon testi ile hamile kalanlar tam olarak pik gördükten sonra hangi günü değerlendirdiniz, bir de ayıp olmazsa bel altına yastık koyma olayı gerçekten doğru mu? :KK1:

Silik çizgiden başlayıp çizgi yok olana kadar devam :) Bu şekilde gebe kaldım. Yastık ne kadar etkili bilmiyorum ama çok fazla söylendiği için bizde yastığı es geçmedik.

Kızlar ovülasyon testi ile hamile kalanlar tam olarak pik gördükten sonra hangi günü değerlendirdiniz, bir de ayıp olmazsa bel altına yastık koyma olayı gerçekten doğru mu? :KK1:
Doktorlar diyor ki yumurtlama doneminde yani piki gormeye gerek yok yaklasinc, 1 gun iliski 1 gun ara seklinde degerlendirin. Ben pikten 12 saat sonra tek iliski ile kizima hamile kaldim(sozum ona erkek icin yumurtlama takibi yaptim), yastik da koymustum. Tesaduf ayni hafta arkadasim da hamile kaldi supriz sekilde geri cekilme ile korunduklarini saniyorlardi ve erkek bebek oldu. Cinsiyet icin sormuyorsaniz tahmini yumurtlama donemi yaklasinca gun asiri iliski hamile kalmak icin yeterli. İliskiden sonra kalca yukarida bi sure yatin tabi 15-20 dk. kadar

X