Gebeliğe Hazırlık OVÜLASYON testlerime bakar mısınız kızlar?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

E L B A

♡ Kün Fe Yekün ♡
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2021
1.524
1.200
Merhaba hanımlar sizce yumurtlama ve çatlama oluşmuş mu?
İnstagram sayfa sahibi ovülasyon var ama pcolu oldugun için 1 hafta sonra progesteron testi yapmamı söyledi emin olamadı heralde bende burda sizlere sormak istiyorm bi bilginiz var mı teşekkür ederim :KK54:

Eklentiler

• B0373A0C-CDBB-43AE-96B1-DD71A77792AB.jpeg
    B0373A0C-CDBB-43AE-96B1-DD71A77792AB.jpeg
    100,4 KB · Görüntüleme: 46
  • 4FF46206-AB5F-4058-B381-21578592B1BF.jpeg
    4FF46206-AB5F-4058-B381-21578592B1BF.jpeg
    87,2 KB · Görüntüleme: 47
İnstagram sayfa sahibi ovülasyon var ama pcolu oldugun için 1 hafta sonra progesteron testi yapmamı söyledi emin olamadı heralde bende burda sizlere sormak istiyorm bi bilginiz var mı teşekkür ederim :KK54:
O iki günü değerlendirmeni söyler zaten. Bende pcos hastasiyim. Ama bu zamana kadar ben hiç değerlerime baktirmadim. Demek ki emin olmak istiyor

O iki günü değerlendirmeni söyler zaten. Bende pcos hastasiyim. Ama bu zamana kadar ben hiç değerlerime baktirmadim. Demek ki emin olmak
aynen inşallah yumurtlama ve catlama lmuştur.. İsterseniz bi baktırın
Doktor kontrolünde cocuk tedavisindeyim teşekkürler 😊

O iki günü değerlendirmeni söyler zaten. Bende pcos hastasiyim. Ama bu zamana kadar ben hiç değerlerime baktirmadim. Demek ki emin olmak

Doktor kontrolünde cocuk tedavisindeyim teşekkürler 😊
Sevindim adınıza inşallah tedavinizden olumlu yanıt alırsınız :)

X