Ovülayon testi yardım ?

Uykucupandaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2021
17
10
22
Benim ovülasyon testinde ilk ayım çok anlamıyorum. 3 aydır gebelik düşünüyorum. Bu ay ovülasyon testi kullanmaya başladım adetim biter bitmez. Yumurtlama olmuş mu ? Hangi günleri değerlendirmeliyiz? Birde gün aşırı mı değerlendirelim yoksa her gün mü ?

Eklentiler

• 20210821_000302.jpg
    20210821_000302.jpg
    63,9 KB · Görüntüleme: 41

Ayildizon

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2021
1.606
2.335
Benim ovülasyon testinde ilk ayım çok anlamıyorum. 3 aydır gebelik düşünüyorum. Bu ay ovülasyon testi kullanmaya başladım adetim biter bitmez. Yumurtlama olmuş mu ? Hangi günleri değerlendirmeliyiz? Birde gün aşırı mı değerlendirelim yoksa her gün mü ?
İster gün aşırı değerlendir ister hergün. İkisini uygulayanlarda gebe kalabiliyor.

Pik olmuş. Değerlendirin. Silikleşmeye başladığı 2 günü de değerlendirmeyi atlamayın.

Limonlu Su

"Nasipten öte yol yok, her şeyin hayırlısı."
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2020
7.397
18.041
Gün aşırı değerlendir bence sperm anca kendini topluyor

Uykucupandaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2021
17
10
22
İster gün aşırı değerlendir ister hergün. İkisini uygulayanlarda gebe kalabiliyor.

Pik olmuş. Değerlendirin. Silikleşmeye başladığı 2 günü de değerlendirmeyi atlamayın.
Yumurtlamadan sonra belirgin bi alıntım olmadı bu çalışmadığını mı gösterir. Bir gün sonra siliklesti normal mi

Uykucupandaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2021
17
10
22
Gün aşırı değerlendir bence sperm anca kendini topluyor
Yumurtlamadan sonra belirgin bi akıntım olmadı bu çatlamadığınımı gösterir

Limonlu Su

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2020
7.397
18.041
Yumurtlamadan sonra belirgin bi akıntım olmadı bu çatlamadığınımı gösterir
Yumurtlama döneminde daha çok akinti olmuştu çatladigi zaman fazla akıntı olmadı bende de ama test silik çıkmıştı

Limonlu Su

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2020
7.397
18.041