Ovylasyon testi hakkında merak ettiklerim

Hazal Yakamoz

Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2020
45
30
28
Bilen arkadaşlar ovulasyon hakkında yardımcı olursa cok sevınırım şimdi ilk sorum şu ovulasyon testi yaptım t çizgisi c kadar koyu çıktı fakat c kadar kalın değil yumurtlama olmusmudur? 2. Sorum bu teste ertesi gün baktıgımda t çizgisi iyice ince bir çizgi olmuştu (belirginliği aynı) bu normal midir? 3. Sorum ertesi gün test hafif silikleşmişti ama belirgindi de hala yumurtlama sürüyor olabilir mi

Kopkoyu olup sonraki gun silikleştiyse koyu gun yumurtlama, silik gün çatlama olmus demektir. Diğerlerini yorumlamamiz icin fotografa ihtiyaç var bence.

Siteden girmeniz gerekiyor. Mesaj kutucugundan bir fotoğraf simgesi var oradan yukleyebilirsiniz.
Merhaba bende bugün testimi 2. Kez denedim. Emin olamıyorum yorumlayabilir misiniz ? Şimdiden teşekkür ederim.

Eklentiler

• 23A43488-6C4E-4120-88BA-3BB9D2F88345.jpeg
    23A43488-6C4E-4120-88BA-3BB9D2F88345.jpeg
    58,4 KB · Görüntüleme: 54
Merhaba kızlar bi sorum olacak bu ovulasyon testi ile alakali simdi benim testim bu sekilde catlama olmamis ama yumurta var mi acaba bende erken menopoz var yumurtam olusuyor arada acaba yumurtam olustu mu diye merak ettim bazi belirtileri var adetim 12. Gunu
IMG_20210514_204123.jpg

Merhaba kızlar bi sorum olacak bu ovulasyon testi ile alakali simdi benim testim bu sekilde catlama olmamis ama yumurta var mi acaba bende erken menopoz var yumurtam olusuyor arada acaba yumurtam olustu mu diye merak ettim bazi belirtileri var adetim 12. GunuEki Görüntüle 2849373
Hayir canim daha yunurtlama catlama olmamış. Ayni saatlerde Test yapmaya devam et.

Merhaba kızlar bi sorum olacak bu ovulasyon testi ile alakali simdi benim testim bu sekilde catlama olmamis ama yumurta var mi acaba bende erken menopoz var yumurtam olusuyor arada acaba yumurtam olustu mu diye merak ettim bazi belirtileri var adetim 12. GunuEki Görüntüle 2849373
En az ilk çizgi kadar koyu, hatta bazen ondan da koyu çıkıyor yumurtlamada.

Kopkoyu olup sonraki gun silikleştiyse koyu gun yumurtlama, silik gün çatlama olmus demektir. Diğerlerini yorumlamamiz icin fotografa ihtiyaç var bence.
merhaba benim testime bakarmsıınız dün ve bugün?ne yapayım dün birlikte olmadık

Eklentiler

• IMG_0117 (002).JPG
    IMG_0117 (002).JPG
    39 KB · Görüntüleme: 36
X