oy vermeden geçmeyin kızlar....

sizce hangi oyun

• 1 kelebek yakalamaca

OY: 9 45,0%
  • 2 golcü timsah

OY: 0 0,0%
  • 3 zıpzıp safari

OY: 5 25,0%
  • tonton hipolar

OY: 6 30,0%

• Ankete Katılan
    20

No408

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2012
270
237
23
kızlar selam

o kadar kararsızım ki size ihtiyacım var ,hediye alacağım ama karar veremiyorum, gönlüm hepsini almaktan yana ama tabii mümkün değil bu oyunlardan 2 tane seçmem lazım..

$4.jpg $3.jpg $2.jpg $1.jpg

aranızda bunlardan kullanan varmı 4 yaşındaki çocuklar için hangileri daha eğlenceli olur. mutlaka biliyorsunuzdur ama ben kısaca oyunları da anlattım sizce hangi 2 si

tonton hipolar masa oyunu çocuklar hipoların kuyruğuna basarak topları yemeye çalışıyor

golcü timsahta resimde görünen aparata ayaklarıyla basarak timsahın ağzına gol atıyorlar

zıpzıp safari ellerindeki fil gigürlerinin ucundaki vantuzla yerdeki yemek kartlarını yakalıyorlar

kelebek yakalamada da fil hortumundan kelebekler fırlatıyor çocuklarda ellerindeki ağlarla yakalamaya çalışıyor

Son düzenleyen: Moderatör:
Kizlar hic fikri olan yok mu beni yanliz birakmayin

Kelebek yakalama güzel bir oyuna benziyor ben olsam onu alırdım :))
Çok güzel oyunlar seçmişsiniz

Kelebek yakalama güzel bir oyuna benziyor ben olsam onu alırdım :))
Çok güzel oyunlar seçmişsiniz

Cok tesekkur ederim.gercekten cok guzel oyunlar var hal boyle olunca karar vermesi zor oluyor

​Oyumu kullandım,kelebek yakalamaca güzel oyuna benziyor.

Kelebek yakalamayi alalim o zaman cok sagolun kizlar 2. Ne olacak bakalim

Aslinda sizin bilfiginiz egitici oyunlar varsa onlari da onerebilirsiniz cok mutlu olurum..ben bundan once pilsan anaokulu carki almistim bi heves ama benim sipaciklarimin pek ilgisini cekmedi

önemli bi dert değil farkındayım ama yine de bgn de oylar mısınız anketi???

katılan katılmayan herkese şimdiden teşekkürler

X