Oyuncu Arda Öziri motosiklet kazasında hayatını kaybetti

Mune

Nirvana
Yönetici
Super Moderator
12 Temmuz 2006
53.738
203.200
52
Diriliş Ertuğrul dizisinde rol alan oyuncu Arda Öziri bu sabah geçirdiği motosiklet kazası sonrası hayatını kaybetti.
Oyuncu Arda Öziri bu sabah geçirdiği motosiklet kazasında hayatını kaybetti.

Kaza sonrası Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne getirilen Arda Öziri, yapılan müdahaleleri rağmen hayatını kaybetti.

IMG_2904.JPG

Oyuncu, Diriliş Ertuğrul dizisinde rol alıyordu.

ARDA ÖZİRİ'NİN ARKADAŞI SON ANLARINI ANLATTI
Arda Öziri'nin yakın arkadaşı Cengiz Çolak, oyuncunun son anlarını anlattı: Akşam Şampiyonlar Ligi finalini izlemek için bana geldi. Keyifli bir akşam geçirdik, bol bol güldük. "Bu saatte gitme, kal" dedim ama Saat 03.00 gibi çıktı. TEM'de kaza geçirmiş. Çok üzgünüm, çok yakın bir arkadaşımı kaybettim" dedi.

Cengiz Çolak ayrıca şu paylaşımı yaptı: Benim canım dostum arkadaşımi sırdaşım kal dedim sana, gitme dedim. Meğer azrail seni yolda bekliyormuş. Ölüm sana hiç yakışmadı kıymetlim. Yanımda gittin uyudum uyandım artık yoksun. Çok üzgünüm, acaip üzgünüm...

BERABER MAÇI İZLEDİK

Arda Öziri'nin yakın arkadaşı Cengiz Çolak, oyuncunun son anlarını hurriyet.com.tr'ye anlattı: Akşam Şampiyonlar Ligi finalini izlemek için bana geldi. Keyifli bir akşam geçirdik, bol bol güldük. "Bu saatte gitme,kal" dedim ama Saat 03.00 gibi çıktı. TEM'de kaza geçirmiş. Çok üzgünüm, çok yakın bir arkadaşımı kaybettim

ARDA ÖZİRİ KİMDİR?
Arda Öziri, 14 Eylül 1978 tarihinde İzmir'de dünyaya geldi. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk bölümünü bitirdi. Aynı zamanda 'Anemi' isimli grupta vokallik yaptı.

http://m.karar.com/hayat-haberleri/oyuncu-arda-oziri-motosiklet-kazasinda-hayatini-kaybetti-866528

Son düzenleme:
Genc yasta hayata veda edenlere insan ayri bir uzuluyor Allah rahmet eylesin geride kalanlara sabir versin

Motoru sevsem de asla kullanmam diyebileceğim tek araç sanırım, yollar müsait değil, siz iyi bir sürücü olsanız da sağınızdan solunuzdan aniden fırlayan araçlar arasında motor kullanmak ip üstünde akrobasi yapmak kadar zor maalesef, pek bildiğim bir oyuncu değildi ama haberi okuyunca üzüldüm.

Allah rahmet eylesin, ailesine ve sevenlerine sabır dilerim.

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.

İnna Lillâhi ve İnna İleyhi Raci’un...
(Şüphesiz biz Allah’tan geldik ve O’na döneceğiz)

X