Özel ankarada tüp bebek merkezinde tedavi olanlar

babywant

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2017
806
137
37
Merhaba
Özel ankara tup bebek merkezi icin bilgisi olan var mi arkdaslar yardimci olabilir misiniz ankarada tup bebek merkezi ariyorum.centrum pek yakin gelmiyor cok yogun ve ozensiz oldiklari icin

Ben başkent hastanesi hulusi bülent zeyneloglu nda tedavi oldum ilk.denemede pozitif oldu çok şükür kalabalik ama tavsiye ederim

Suan orda degil sanirim kendi muayenehanesi varmis.suan kubilay vicdan ve gizem pektas adinda biri varmis.klinik hakkibda hic olumsuz bisey tlyazmiyor
Sizin dediğiniz kliniği bilmiyorum hiç tedavi olmadım orada tolga hocamın kendi kliniği var evet ben orada tedavi gördüm ama mükemmle bir doktor 2 tane olumsuz tedavim var tolga hocamda ilk denemede pozitif oldu tabi önce Rabbimin izniyle

Bizde sperm sadece centrumda cikiyor bu da cok ilginc geliyor olan bisey 1tsne bilen diger yerde cikmiyor centrumdan suphelenmemize yol aciyor

Merhaba
Özel ankara tup bebek merkezi icin bilgisi olan var mi arkdaslar yardimci olabilir misiniz ankarada tup bebek merkezi ariyorum.centrum pek yakin gelmiyor cok yogun ve ozensiz oldiklari icin
Merhaba, ben orada tüp bebek tedavisi görüyorum. 2 gün önce transferim yapıldı. Sormak istediğiniz bir şey varsa yardımcı olabilirim.

Merhaba, ben orada tüp bebek tedavisi görüyorum. 2 gün önce transferim yapıldı. Sormak istediğiniz bir şey varsa yardımcı olabilirim.
Ne guzel insallah kucaginiza alirsiniz.oncelikle orayi secme sebwbiniz neydi centrum ve digern populer yerler disinda. Bir de esinizde slerm sorunu var mi laboratuvwrda imsi yapilip yapilmadiklarin merak ediyorum sizin bilginiz var mi imsi icsi hk buyulterek daha iyi sperm seciliyormus

Ne guzel insallah kucaginiza alirsiniz.oncelikle orayi secme sebwbiniz neydi centrum ve digern populer yerler disinda. Bir de esinizde slerm sorunu var mi laboratuvwrda imsi yapilip yapilmadiklarin merak ediyorum sizin bilginiz var mi imsi icsi hk buyulterek daha iyi sperm seciliyormus
Amin inşallah. Arkadaşımızın annesi kadın doğum doktoru ve Kubilay beyle uzun yıllar beraber çalışmış. Başarı oranlarının çok yüksek olduğunu söyledi. Eşimde sperm problemi yok bende pko var ve ayrıca çift rahimliyim. Kubilay hoca çok net bir insan o yüzden biz ilk görüşmemizde karar verdik. Kliniğin erkek infertilitesinde de çok başarılı olduğunu biliyorum ama benzer bir problemimiz olmadığı için net bir şey söyleyemeyeceğim.

Amin inşallah. Arkadaşımızın annesi kadın doğum doktoru ve Kubilay beyle uzun yıllar beraber çalışmış. Başarı oranlarının çok yüksek olduğunu söyledi. Eşimde sperm problemi yok bende pko var ve ayrıca çift rahimliyim. Kubilay hoca çok net bir insan o yüzden biz ilk görüşmemizde karar verdik. Kliniğin erkek infertilitesinde de çok başarılı olduğunu biliyorum ama benzer bir problemimiz olmadığı için net bir şey söyleyemeyeceğim.
Bende orada yaptırdım iki denememde pozitif oldu çok sukur bol bol dua edin

Merhaba uzun süredir girmiyordum. ilk denemem başarısız oldu ikinciye kasımda bi aksilik olmazsa başlayacağız inşallah bugun ara kontrolüm var.
Hayırlısı olsun inşallah bu sefer pozitif olur 😍 benim tedavi de kasımda 3 haftam falan var bakalım hayırlısıyla güzel sonuçlar alırız inşallah ❤ haber edelim birbirimize. Aynı dönemde tedavi oluyoruz aşağı yukarı 😍

Ben hiç önermiyorum. Bizim sonucumuz negatif oldu. Önermememin sebebi negatif olması değil ama tamamen ticari olarak bakıyorlar konuya. Doğru düzgün bilgi bile vermediler. Eşimin morfoloji 0 mış onu bile söylemediği gibi o ne demek açıklamadı. Neticede biz o tahlil sonuçlarını yorumlayamayız ve yorumlamak zorunda değiliz. Yumurta toplamadan sonra döllenme olmadı ve sebebini bile açıklamayıp sizin transfer parasını iade edecez devam etmek ister misin diye aradı. Tıbbi açıdan bilgi vermezse devam kararını biz veremeyiz.

X