Gelinlik Ayakkabısı Özel Ayakkabı Yaptırmak(Nolur Yardım)

Miranda_

Guru
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2008
466
22
arkadaşlar yardım edin lütfen. 2. provam önümüzdeki günlerde. ama ben hala ayakkabı bulamadım, yani beğenemedim :KK25:. int ten bi ayakkabı beğendim ama model, satılan yer yok, yazmıyo. ben bu ayakkabıyı özel olarak yaptırmak istesem nasıl bi yol izlemem gerekir. ayakkabının üzerinde çiçek falan var kumaştan, altından sarkan bi dantel.
çiçek kısmını gelinlikçiye yaptırıp onunla ayakkabıcıya mı gitmem lazım.

bir de ayakkabı yapımı için tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı. çok uzun sürmemesi de önemli. vaktim daralıyo, çok feci stres oldum :18:. nolur birileri bana yardım etsin :KK43:

canım niye bu kadar stres yapıyorsun.anlıyorum herşeyin mükemmel olsun diyorsun ama inan gelinlikte ayakkabı en son düşünülecek şey.görünmüyor hemde hiç görünmüyor gelinliğine uygun beyaz bir ayakkabı alabilirsin o kadar çok varki neden çiçekli olsun istiyorsunki.sıkma kendini bence.eğer bulurda evlenirsen dğünden bir gün sonra boşuna stres yaptığını anlayacaksın.bende çok gezmiştim şimdi gereksiz olduğunu düşünüyorum çünkü bir resmimde ucu görünmüş sadece:KK52:yinede sen bilirsin şimdiden mutluluklar.

Ya ben anlayamıyorum neden o kadar fazla heyecan yapıyosunuz . Çok Çok Çok güzel olacam diye aşırı abartılı makyaj yapan gelinlere de kıl oluyorum zaten .

Bakın burdan söz veriyorum kendi düğünümde makyajsız doğal halimle çıkacam
(makyajsız dedikse sıfır makyaj anlamayın tabi :KK61::KK61::KK61:)

ya canlarım baktığım ayakkabılar benim gelinliğe göre hiç uygun değil. taşlı maşlı bi gelinliğim yok,ayakkabılar çok klasik. beğendiğim ayakkabılar da feci topuklu. nişanlımla aramda sadece 8-9 cm var. boyunu geçmek istemiyorum(ki kır düğünü olucak, çok topuklu olmaz). çok sade bişey de istemiyorum. giyemem sonra, hiç topuklu ayakkabı giymiyorum,çok beğenip aldıklarım da bi kenarda duruyo. o yüzden bari düğüne özel olsun istiyorum.

yani yaptırıcam başka çarem yok ama nereye nasıl yaptırıcam onu bilmiyorum. ayakkabıya bu kadar takacağımı hüç düşünmezdim ama modell çokk hoşuma gitti :KK43:

Ya ben anlayamıyorum neden o kadar fazla heyecan yapıyosunuz . Çok Çok Çok güzel olacam diye aşırı abartılı makyaj yapan gelinlere de kıl oluyorum zaten .

Bakın burdan söz veriyorum kendi düğünümde makyajsız doğal halimle çıkacam
(makyajsız dedikse sıfır makyaj anlamayın tabi :KK61::KK61::KK61:)

:)
ya canım çok çokk güzel olacam değil de beğendiğim bişeyi aklımdan çıkaramıyorum işte, takıldı mı takılıyorum yani o hesap. bi de özel bi durum olunca. çok abartıyı ben de sevmem, gelinliğim falan da sade. çok makyajı da sevmiyorum, nişanımda çok az makyaj vardı hatta, özellikle öyle olmasını istedim, doğal. düğünümde de öyle olucak inş

canım eminönüde ayakkabı yapıyorlar, mahmutpaşanın aşağısındaki ayakkabıcılarda. ben sordurmıuştum 2 3 günde hazır olur demişlerdi.

canım eminönüde ayakkabı yapıyorlar, mahmutpaşanın aşağısındaki ayakkabıcılarda. ben sordurmıuştum 2 3 günde hazır olur demişlerdi.

evet canım oraya da gittim, çok sağol. orda yaptırıcam sanırım. kısa zamanda yapıyolar. fatihte 7-10 gün demişlerdi.

yarın gelinlikçiye gidip bi sorcam ayakkabı çiçeğini yapabiliyolar mı diye

Konuları araştır burda bir arkadaş taksimde bir yer önermişti ama ismini hatırlayamıyorum oda özel yaptırmıştı 150 liraya :26::26:

canim istedigin tarzda duz beyaz bir ayakkabi alip istedigin aksesuari uzerine yapistirabilirsin hem zamandan da tasarruf olur:)

canim istedigin tarzda duz beyaz bir ayakkabi alip istedigin aksesuari uzerine yapistirabilirsin hem zamandan da tasarruf olur:)

kendim yapıştırayım dedim ama becerememekten korktum. gelinlikçiye gidip ayakkabının resmini verdim, çiçeği yapıcaklar. beğenirsen kullanırsın dedi. beğenmezsem alıcam artık 2 tane aklımda kalan oldu

öncelikle hayırlı olsn tatlm..
benm pabuçlarım özel yapım, yıllardır taksimde çalıştığım için burada uygun bir yer buldum kendime.
yine çalıştım kurumdan bir arkdaşım daha taksimde başka bir yerde yaptırdı.. oda bende çok memnun kaldık.
ben 150 tlye yaptırdm. hayatımda topuklu ayakkabı giymedim ve ilk kez 9 cmlik bir ayakkabı giyeceğim için rahatlık önemliydi.. böyle bir günde ayakkbının ayağı vurması ne kadaaaaaar büyük bir işkence olur.. ayabbaının kalıbını dene, bir kaç yürüyüş yap orada.. taksime bakmak istersen iki alternatif sunabilirim sana.
sevgiler,

benm pabuçlarım özel yapım, yıllardır taksimde çalıştığım için burada uygun bir yer buldum kendime.
yine çalıştım kurumdan bir arkdaşım daha taksimde başka bir yerde yaptırdı.. oda bende çok memnun kaldık.
ben 150 tlye yaptırdm. hayatımda topuklu ayakkabı giymedim ve ilk kez 9 cmlik bir ayakkabı giyeceğim için rahatlık önemliydi.. böyle bir günde ayakkbının ayağı vurması ne kadaaaaaar büyük bir işkence olur.. ayabbaının kalıbını dene, bir kaç yürüyüş yap orada.. taksime bakmak istersen iki alternatif sunabilirim sana.
sevgiler,

canım çok teşekkür ederim. isimleri verirsen çok sevinirim. fatihte de bi yer buldum, platformlu istiyorum 160 dedi. ama pek güvenemedim sanki. yaptığı ayakkabıları beğenmedim. belki de orda durduğu için öle eski görünüyolar ama ne biliyim tedirginim yaa. taksime gidebilirim isim verirsen, bir de ne kadar zamanda yapıyolar senin dediğin yerlerde, gün olarak

özlemim mesajlara bakarken konunu gördüm, ayakkabıların çok şık. ve okurken kaç günde teslim aldığını da okudum :) sorumun cevabını da almış oldum. yaptırdığın yere gidip bakıcam mutlaka

sevgiler,

benimde yaptırmam gerekiyo, ayaklarım o kadar etsiz kemiksiz taraksız ve ufak ki istediğim tarzda ayakkabıları ayağım doldurmuyo hiçbiri olmuyo :KK43: mecbur kaldım bende... taksimde ki iki alternatifi öğrenebilirmiyim acaba:KK17:

Eline al ayakkabının resmi sonra da git yapacak yerlere detaylarını falan öğren fiyat al :KK37:
çok basit canım strese sokma kendni

X