Özel bölgede yanma kaşıntı kızarıklık

zorunlukpss

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2022
25
3
25
Merhaba öncelikle, yanma kaşıntı için doktora gittim regl sonrası akıntım olmuştu mantar ilacı verdi bir krem travazol iki tane de ilaç kullandım adlarını hatırlamıyorum. Bir tanesi tek haptı, diğeri ise iki sabah iki akşam şeklinde içiliyordu. Kullandım hepsini ancak yanma yok oldu kaşıntı hafif var. Dudaklara baktığımda kırmızılık var bir kısımda. Fitil vermedi çünkü Bakireyim. Daha ne yapabilirim tekrar mı gitmeliyim doktora bilemedim ve sizlerin de çok daha bilgili olduğunu okuyorum. Bir de bir aydın şikayetim devam ediyor akıntıyla birlikte regl ve birkaç gün sonrası akıntım olmadı sadece. Acaba yara olabilir mi diye düşündüm görmediğim bir yara varsa ben bakireyim yakma dondurma gibi işlemleri de araştırdım. Ne yapacağımı bilmiyorum :KK43: Lütfen yardım

Şimdi tekrar baktım sanırım yaralar beyaz oluyor benim gördüğüm bende kırmızılık var ve parlak duruyor detaylı baktığımda bu arada ben travazolu 1.5 -2 hafta kullandım

SİZin ne kadar sürdü ve tedavisi nasıl oldu
Ben de bi süre mantar sanıp ilaç kullandım geçmeyince gittim doktora. Günde 5 kere tablet, 4 kere krem, 3 kere farklı bi krem ve 1 kere de farklı bir hap verdi. Çarşamba gittim pazartesi kontrole gittiğimde sönmüştü uçuklar 5 gün sürmüş

Ben de bi süre mantar sanıp ilaç kullandım geçmeyince gittim doktora. Günde 5 kere tablet, 4 kere krem, 3 kere farklı bi krem ve 1 kere de farklı bir hap verdi. Çarşamba gittim pazartesi kontrole gittiğimde sönmüştü uçuklar 5 gün sürmüş
Bir de baktım da cinsel yolla yazıyor ben cinsellik yaşamadım hiç

X