Özel Hamile kalmak için macun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Mucizemacun35

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2020
16
-1
37
Arkadaşlar çok özel bir macun babanemden bana kalan tek şey %100 hamile kalınıyor çevremde 121 aileye yardımcı oldum. Artk bu işi yapıyorum macun isteyenlere kargo ile gönderiyorum. İletişim bilgilerimi dmden verebilirim. İyi günler.

Babannenizden kaldıysa ev yapımı bişeydir büyük ihtimalle. Nasıl bu işi yapıyorsunuz o zaman. Mutlaka tarifi vardır. Yardımcı olmak istiyorsanız tarif verin insanlar evinde yapsın

Babannenizden kaldıysa ev yapımı bişeydir büyük ihtimalle. Nasıl bu işi yapıyorsunuz o zaman. Mutlaka tarifi vardır. Yardımcı olmak istiyorsanız tarif verin insanlar evinde yapsın
Malesef bu işi kendim yapıyorum ve ücretli. İsteyen dm’den yazabilir.

• Beğen
Reactions: H M
Kaçak değil arkadaşlar gerçekten çok özel bir macun ve bunu yapmak için babanem bana miras bıraktı. İsteyenler dmden yazabilir
Hanımefendi, babaannenize Allah'tan rahmet dileriz sizlere de sabır lakin sattığınız bu özel macunun bakanlık kaydı var mı? Yok, fatura kesiyor musunuz? Yok, Vergi ödüyor musunuz? Yok.
İçinde ne olduğu bilinmeyen, bakanlık kaydı olmayan bir karışımı satacağım diye uğraşıyorsunuz, İnsanlar size niye itibar etsin, neden macun alsın? Zaten bu tür şeylerin satışı da yasak.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X