Özel okulda okutan yada arayanlar

Es_lina

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2016
7
0
32
Merhaba kızım şuan Bilfen anaokulunda 3. Yılı.
2021 Eylül'de 1. Sınıfa başlayacak.
Ama fiyat olarak Bilfen çok fazla pahalı
Eğitim düzeyi tartışmaya kapalı şekilde harika gerek İngilizce gerek akademik kariyer olarak mutlaka okumasını istediğim bir okul.
Malum fiyattan dolayı vermiyoruz şuan için aynı eşdeğerde özel okula giden çocuklarınızın memnun kaldığınız yabancı dil ve eğitimi yoğunnolan okul önerilerinizi rica ederim.

Bahçeşehir koleji harika ardından sınav geliyor. Konum olarak neredesiniz bilmiyorum ama malesef tüm özel okullar pahalı çok farkı olmayacağını düşünüyorum

Merhaba kızım şuan Bilfen anaokulunda 3. Yılı.
2021 Eylül'de 1. Sınıfa başlayacak.
Ama fiyat olarak Bilfen çok fazla pahalı
Eğitim düzeyi tartışmaya kapalı şekilde harika gerek İngilizce gerek akademik kariyer olarak mutlaka okumasını istediğim bir okul.
Malum fiyattan dolayı vermiyoruz şuan için aynı eşdeğerde özel okula giden çocuklarınızın memnun kaldığınız yabancı dil ve eğitimi yoğunnolan okul önerilerinizi rica ederim.
Merhabalar. Bizim de çocuğumuz seneye okula başlayacak bizde özel okula vermeyi düşünüyoruz ama kararsız kaldık. Fiyatlar çok fazla. Gayrettepe de Armada okullarıni, leventte yıldız kolejini ve bahçeşehir gezerdik aklımıza yatan yıldız koleji oldu biraz pahalı ama bahçeşehir kadar değil ama güzel bir okul

X