özel yapım ve tasarım salon takımımı satıyorum hiç kullanılmadı mobilyacıda bekliyor.

nehra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2011
40
4
yeni aldığım ve özenle yaptırdığım daireme bir talip çıktı piyasaya göre çok iyi bir fiyat verip aklımızı karıştırdı.bizde bu paraya villa yaparız çocuklarda rahat eder diye arsa aradık.bir süre arsa aradık içimize sinen ve evimizi satmaya acımayacağımız bir arsa bulduk.ilk etapta anlaşamadık hayırlısı deyip yine hayallerle yaptırdığımız evimize taşınmak için bütün siparişleri geçtik.taşınmaya3 gün kala arsa sahibi aradı bizde geri çevirmedik tekrar görüştük.Anlaşınca da evimi sattım.belki 10 kere satıcıya söyledim abla vazgeçersen beni yakarsın bu arsa için evimi satıyorum diye kaç kere söyledim.Ama insanlıktan nasibini almamış demekki evimi taşınma aşamasında bana sattırıp sonra arasayı satmaktan vazgeçti verdiğim siparişlere mi yanayım caanım evimi sattığıma mı yanayım bilmiyorum.
koltuk takımı yeni evimde yenilemek istiyorum hem çocuklar sebebiyle hem alan sebebiyle,saklayacak bir depo alanımızda yok.mobilyacıda beklemesi de riskli.
Mobilyalarımı özenle seçtim iyi araştırıp en uygu fiyata yaptırdım..1.sınıf kumaş kullanıldı fiyat farkı ödedim. italyan chester deri görünümlü nubuk yeşil 4 lü koltuk , parlak kadife krem icon kumaş 2 berjer ve parlak kadife gül kurusu josephin 3 lü koltuk dan oluşuyor.Yaptırdığım mobilyacıda ambalajıyla bekliyor. 4100 tlye yaptırdım.300-350 tl nakliye ücreti var.piyasa değeri tahminim daha yüksektir çünkü sağlam pazarlık yaptım.peşin ödedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Canım ya, ben talip değilim de, resimlerini çekip koyarsan daha çok talip çıkar.
Tabi mobilyacıda paket halindeyse, ürünlerin varsa sitelerindeki fotoları bul onları koy.
Bir de resimlere erişme imkanın olursa, sahibinden'e letgo'ya koyabilirsin.
Facebook'da da paylaşabilirsin. Ya da mobilyacına rica et. Sen bunları satabilirmisin diye.
Sonuçta iade hakkımız var. Tabi özel tasarımda iade oluyor mu bilmiyorum ama.
Allah yardımcın olsun.

Konuyu gorenler için de paylastim zaten resimleri..Mobilyacimda satmaya calisacak oldu.sahibindene koydum da letgo dedigin nedir?

Buda fotolari.

Eklentiler

• IMG-20160728-WA0024.jpg
    IMG-20160728-WA0024.jpg
    50,3 KB · Görüntüleme: 284
  • IMG-20160817-WA0006.jpg
    IMG-20160817-WA0006.jpg
    32 KB · Görüntüleme: 257
  • IMG-20160817-WA0005.jpg
    IMG-20160817-WA0005.jpg
    49,1 KB · Görüntüleme: 257
  • IMG-20160812-WA0000.jpg
    IMG-20160812-WA0000.jpg
    56,2 KB · Görüntüleme: 256
letgo bir uygulama telefonundan indirebilirsin, ürün satışı yapılıyor. reklam gibi oldu ama merak etmeyin reklam etmiyorum :)

bi de dekopasaj var. Oraya da ekleyebilirsin.

Merhaba.koltuklarinizi cok begendim.merak ettim sattiniz mi.yoksa talip olabilirim

X