Özür videosu çekmem lazim yardim edin

glsmkrl81

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2014
53
28
34
Merhaba kizlar. Sevgilime büyük esseklik yaptım ve özür videosu cekmek istiyorum. Yardim edin lütfen. Tipki evlenme teklifi yapilir gibi. Farkli kişilerden güzel sözler koyup özür diledigimin söylenmesini istiyorum. Yardim edermisiniz

Arkadaşlar gönderin videoları ehehe. Buradan nasıl yardım edelim sana çık sokağa rica et insanlardan belki söylettirirsin birkaç kişiye.

Boyle bir site var, tum sehri gezip (mesela senin adin ayse onun adi ali olsun) dolmus soforune, yoldaki insanlara , turistlere bile ali ayse senden ozur diliyor diye video cekiyorlar. İstersen sonunda da kendi videon ali senden ozur diliyorum askim vs diye bilirsin

Simartmayin su adamlari.
Ne yapmis olabilirsin ki en fazla?
Kizlar biraz agir olmali.
Bir hata yaptigini dusunuyorsan Ozur dileyeceksen cik karsisina ozrunu dile.
Bana boyle seyler cok ergence ve sacma geliyor.Ayrica video cekip millete ozur dilerim dedirtince sen ozur mu dilemis oluyorsun yani.Ne sacma.

Boyle yaparsanız küsme davranışını pekiştirmiş olursunuz. En iyisi seni çok seviyorum videosu çekin. Daha mantıklı

Boyle bir site var, tum sehri gezip (mesela senin adin ayse onun adi ali olsun) dolmus soforune, yoldaki insanlara , turistlere bile ali ayse senden ozur diliyor diye video cekiyorlar. İstersen sonunda da kendi videon ali senden ozur diliyorum askim vs diye bilirsin
Tamda istedigim bu.
Tamda istediğim bu aslinda ama imkanim yok suan için aklima bitek burasi geldi

X