palette küllü kumral deneyenler nasıl bir sonuç elde ettiniz?

tuqcee_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2009
139
0
ben denemedm ama kızıllarımı kapatmak içn en yakn zamanda denicem yazarm sonucu..:))

orchidea

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2008
4.410
7
annem de bugünlerde kızıl saçının üstüne uygulayacak. ben de o zaman yazarım ancak.

melodi8

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2009
224
0
ikinizin yorumlarını da bekliyorum merakla..
gerçi benim saçım şuan açık kumral gibi..yani zeminler farklı olunca, sonuçta farklı oluyo..

nem

20♥06♥2010
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2008
7.324
8
vallaaa cnmm kaç kes sordum küllü kumral kullanan varmı diye kimse cvp yazmadıı...bende gitiim açık kahve aldım cesaret edemedim:KK43:

orchidea

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2008
4.410
7

Benim anneminde saçı koyu kızıl tonlarında bende senin sonucunu bekliyorum.Kızıldan kurtulmak istiyoruz kaydirigubbakcemile5

annemin saçları koyu kızıldı. palette renk açıcıyla açtık rengini karamel oldu. biraz zaman geçmesini bekledik. bakalım nasıl olacak?

melodi8

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2009
224
0
arkadaşlar ben ya küllü kumral ya da koyu küllü kumral yapıcam saçımdaki bakırlığın kapanması için..ama loreal küllü kumral çok açık gözüküyo ve bi kaç yıkamadan sonra saçımın zeminide açık olduğu için kolayca açılacak die düşünüyorum..palette küllü kumral ise gayet koyu çıkmış kutuda :) o nedenle o renkle boyamayı düşünüyorum..ramazan öncesi boyıcam..daha önce boyayan olursa sonuçları ve mümkünse resimleri eklerseniz çok sevinirim..

witch_nhn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2008
392
0
arkadaşlar ben ya küllü kumral ya da koyu küllü kumral yapıcam saçımdaki bakırlığın kapanması için..ama loreal küllü kumral çok açık gözüküyo ve bi kaç yıkamadan sonra saçımın zeminide açık olduğu için kolayca açılacak die düşünüyorum..palette küllü kumral ise gayet koyu çıkmış kutuda :) o nedenle o renkle boyamayı düşünüyorum..ramazan öncesi boyıcam..daha önce boyayan olursa sonuçları ve mümkünse resimleri eklerseniz çok sevinirim..

Valla kestane rengi doğal saç üzerine palette küllü açık kumral uyguladık kahve gibi bi renk elde ettik kaydirigubbakcemile3 yaklaşık 1 saat boyalı bekledik.
Kutunun üzerinde resmen sarı bir saç rengi vardı :) fotoda koycaktım ama gün ışıgı olmayınca belli olmuyor yarın koyarım artık opuyorumnanaktan

nem

20♥06♥2010
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2008
7.324
8

Valla kestane rengi doğal saç üzerine palette küllü açık kumral uyguladık kahve gibi bi renk elde ettik kaydirigubbakcemile3 yaklaşık 1 saat boyalı bekledik.
Kutunun üzerinde resmen sarı bir saç rengi vardı :) fotoda koycaktım ama gün ışıgı olmayınca belli olmuyor yarın koyarım artık opuyorumnanaktan

cnm ya dipler nsl oldu pekiii bende küllü kumral tonlarında almaya gittim boyayı sonra saç diplerim uclara göre açık dururmu endişesiyle açık kahve renginde aldım..hala kararsızım boyayı değiştirsemmi diye düşünüyorum offf:KK43::KK43::KK43:

witch_nhn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2008
392
0
cnm ya dipler nsl oldu pekiii bende küllü kumral tonlarında almaya gittim boyayı sonra saç diplerim uclara göre açık dururmu endişesiyle açık kahve renginde aldım..hala kararsızım boyayı değiştirsemmi diye düşünüyorum offf:KK43::KK43::KK43:

Saçında boya yoksa ve heryerine eşit sürersen ucuda dipleride aynı renk olur ki, yanılıomuyum yoksa :uhm:
ben anneme boyadım dipleri daha açık oldu çünkü saçlarının dipleri kendi rengi uçlarında koyu bir kızıllık vardı.
kız kardeşim ensesine sürdü onun tamammı aynı renk oldu yerimseniben

nem

20♥06♥2010
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2008
7.324
8
valla bugune kdr buyadıgımm açık renk her boyada saç diplerim biras daha açık olduuu şeytan dio siyaha boya bidaha elleme saçlarını:)bakalımmm bi resim eklensee tam karar vercem:)yoksada 1 haftaya bpoyarım ama açık kahve rengiii diger boyalar gibi uzun süre bekletmeyi düşünmüyorum ondan belki koyu tutmas çok:)inş tabi:)