Saç Rengi ve Saç Boyama Palette mi Koleston Mu??

Kızlar Sizce Hangisi???

• Koleston

OY: 33 44,6%
  • Palette

OY: 41 55,4%

• Ankete Katılan
    74
kesinlikleee palette sengözlerimebaksanabkoleston kapaktaki renkle alaksı olmayan bi renk çok koyu çıkıyorsositososito

ben palette denemedim hep koleston kullandım gerçekten özellikle de koyu renkleri direk siyah çıkıyo ve açılmak bilmiyo. kalıcılık istiyosanız koleston. ama rengi ii bulmanız gerekiyo

kesinlikle palette renkler acayip tutuyor yani en azından benim şimdiye kadar denediklerim çok iyi tuttu :)

palette tabiki saç renkleri mükemmel tutuyor kolestonun kızılları hemen akıyor saçtan rengide çok koyu oluyor

Palettenin en iddialı renklerinden birini kullanıyorum ve koyu çıkmıyor..ben tam istediğim ve kutudak rebgi tuturuyrum..ayrıca saçı yıpratmıyor..özelikle natural colour serisini kullandığım halde..kullandığım renk palete nin adıda papatya sarısı diye geçiyor

genelde palette beğenilmiş bende böyle düşünüyorum koleston bi tanıdığım boyadı tarracotasını aman yarabbim ne olmusdu öyle tam bir fiyasko kadının saçı yeşillenmişdi böyle yeşil turuncu bişey olmuş zeminide açık kahve olmasına rağmen her görende aa kınamı yakdın demiş bayana baya bi hüsrana uğramışdı kutu renkleri tutmuyor kolestonda palette daha parlak ve akmayan bi boya

palette denemedim ama koleson maceram paramın ziyani oldu. kutudakinden daha koyu tutuyor. açık renkler isteyenlere tavsiye etmıyorum.

bikaç yerde kolestonun saçı yıprattığını ve bya koyu bir renk verdiğini okumuştum hiç denemedim kolestonu ama bikaç güne kadar deniycem bakalım nasıl olcak

konu harika olmuş hep merak edenlerdenim bunun cevabını :S ben hiç palette kullanmadım koleston kullanıcısıyım hiç eksisini görmedim kolestonun hep koyu olduğunu düşünüyorlar üzerindeki tınlardan bende duydumu bunu ama hiç yaşamdım öyle problem palette diyenler neden palette tercih ediyor acaba açıklamalı yazarsanız sevinirim kızlar :S ben hiç başka boya kullanmadım ve kolestonla hep istediğim rengi elde ettim tercih sebebim bu.

konu harika olmuş hep merak edenlerdenim bunun cevabını :S ben hiç palette kullanmadım koleston kullanıcısıyım hiç eksisini görmedim kolestonun hep koyu olduğunu düşünüyorlar üzerindeki tınlardan bende duydumu bunu ama hiç yaşamdım öyle problem palette diyenler neden palette tercih ediyor acaba açıklamalı yazarsanız sevinirim kızlar :S ben hiç başka boya kullanmadım ve kolestonla hep istediğim rengi elde ettim tercih sebebim bu.

Kolestonun hem renkleri daha koyu, hem de saçı daha fazla kurutuyormuş. Başlıca iki sebep bu.

Kolestonun hem renkleri daha koyu, hem de saçı daha fazla kurutuyormuş. Başlıca iki sebep bu.

hmm teşekkür ederim bende platin saç rengimi kahve yapmayı düşünüyorum koleston koyu kahveyle hallaederim diye düşünmüştüm anlaşılan biraz da paletteyi araştırmak gerek.

kuaförde hep koleston ile boyattım. dünde kendim evde boyamak için kolestonun köpük boyasını aldım bakalım nasıl bir sonuç verecek...

Merhaba arkadaşlar. Saçlarımı 3 yıldır siyaha boyuyorum. En son 2 ay önce saçlarımı siyaha boyattım. Doğal rengide koyu kestane. Saç rengimi açmak istiyorum biraz açık kahve yapmayı düşünüyorum. Palette yoğun renk açıcıyı mı kullanmalıyım yoksa Koleston mu? Açarsam nasıl olur? Yardımcı olursanız sevinirim 3-4 gün içinde uygulamayı düşünüyorum beğenmessem en iyi kapatıcı olarak gene siyah uygulayacağım yoksa :) Açılma ihtimali nedir ? :) Şimdiden teşekkürler

X