Panik atak ,evham kaygı bozukluğu nasıl biter?

Minnoskedim

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
10 Mart 2020
266
87
Ben bu illet ile çok savaştım içimde ya bir olay olsun evham yapıyorum kaygı yapıyorum beni bu çok üzüyor olmayacak şeylere de üzülüyorum , bunun çıkış yolu nedir neler yapmam gerekiyor?

Ben bu illet ile çok savaştım içimde ya bir olay olsun evham yapıyorum kaygı yapıyorum beni bu çok üzüyor olmayacak şeylere de üzülüyorum , bunun çıkış yolu nedir neler yapmam gerekiyor?
Çok aşamıyoruz galiba destek almadan.. ben yıllarca direndim ugrastım kendi kendine olmuyor destek almak gerekiyor..

Mesala en ufak birşey olsa takıyorum bende ya sonra sanki olucakmis gibi kuruntu yapıyorum evham oluyor sonra
Sonra da kalbin çarpıyor ve ölcek gibi oluyorsun düşündükçe sanki o an olmuş gibi herşey korkuların başlıyor.. ben ilaç kullanıyorum mecbur çünkü çok zor bir durumdu artık başa çıkamadım

Sonra da kalbin çarpıyor ve ölcek gibi oluyorsun düşündükçe sanki o an olmuş gibi herşey korkuların başlıyor.. ben ilaç kullanıyorum mecbur çünkü çok zor bir durumdu artık başa çıkamadım
Aynı işte kuzum aslında bana böyle sitelerde yaramıyor ama kafa dağıtmak için giriyorum tartışma olunca insan bı an korkuyor aha birşey olucak diye

Böyle bir his geldiğinde üzülmeyi ertele, zaten başına gelirse üzüleceksin. Erkenden böyle hissetmenin alemi yok. Olacağı vardı oldu veya olacağı varsa olur demek rahatlatıyor bir nebze. Bunun dışında gevşetici bitkiler çaylar kullanabilirsin.

Tabikide öyle.. ilk bi doktora gittim çok ağır ilaçlar vermiş.. manik depresif oluyordum. Baska bir doktora gittim de ilaçlar değişti sonra normale döndüm
bende de ilk doktor sadece geçecek geçecek diye 3 4 seans harcadı, diğeri de kendisinin seans alması gerekiyordu bence. 3. de doğrusunu bulabildim.

Ben de 2-3 gündür inanılmaz bir anksiyete atağıyla uğraşıyorum nasıl geçecek bilmiyorum Allah yardımcımız olsun

Merhaba arkadaşlar anksiyete ve panik atak hastasiyim aşırı derecede tansiyon korkum var tansiyonum çıkacak kalp krizi beyin kanaması geçirecem korkusu var tansiyon aleti elimden düşmüyor sosyal hayatım bitti varmı benim gibi olanınız

Kaygılarınızla savaştıkca daha da kaygınız artar. Panik atak seviyesine gelmişse uzmandan destek alın. Kaygılar hayatı algılama bicşminizden gelir.. Sorunlarınızı problem olarak görmeseniz kaygılarınız yok olucaktır... Kafanızdaki kaygıları anlatmaktan cekiniyorsanız HAYAL gucunuzu kullanın, kaygınızı hayal edin etrafınızdaki insanlarıda düşünün orada duymasından korktuklarınkzı ve onlara hayalinşzde anlatın. Kaygınızın geçmeye başlayacağını farkedeceksiniz. Yinede psikiyatristen destek alın psikologtan değil. Psikiyatrist tedavş yolunu belirlesin... Günümüz yaşam tarzları artık insanlaro malesef depresyona sokmaya uygun.

Merhaba arkadaşlar anksiyete ve panik atak hastasiyim aşırı derecede tansiyon korkum var tansiyonum çıkacak kalp krizi beyin kanaması geçirecem korkusu var tansiyon aleti elimden düşmüyor sosyal hayatım bitti varmı benim gibi olanınız
Okudukça dejavu yaşıyorum. Gerçekten çok zor dönemlerdi neyse ki atlattım. Hayata döndüm. İnşallah sizler de atlatırsınız

ben varım canm sen gene ölcebiliyosun ben aleti gorunce bile kafam da biseler gerilyo artk ölcmuyorum en son doktor dideral vermisti hem korkun azalir hemde tansyonun dengeli olur diye daha iyidim ama simdide gebelik cktı hic bise kullanamicam yarın ilk doktor randevum var bakalim kalbini duyucammı diye korku sardı doktorlar ilk uc ay asla ilac yok diyo ben kara kara dusunyorum nasil gecicek o uc ay bugun basım agryodu butun gun korkuyla gecti aceba niye agriyo diye inan gun sasıyorum yarın bes haftalık olucak daha alti hafta var ilac kullanabilmem icin Bence sende hic korkma ilac kullaniyomusun doktoruna bu korkundan bahsettinmi eger yuksek ckyosa zaten korkudan ckyodur hic takma ama en once surekli ölcmeyi brakman lazm bana doktor kesinlikle ölcmiceksin dedi helede yuksekmi aceba diye korktugun anda asla olcme dedi

ben varım canm sen gene ölcebiliyosun ben aleti gorunce bile kafam da biseler gerilyo artk ölcmuyorum en son doktor dideral vermisti hem korkun azalir hemde tansyonun dengeli olur diye daha iyidim ama simdide gebelik cktı hic bise kullanamicam yarın ilk doktor randevum var bakalim kalbini duyucammı diye korku sardı doktorlar ilk uc ay asla ilac yok diyo ben kara kara dusunyorum nasil gecicek o uc ay bugun basım agryodu butun gun korkuyla gecti aceba niye agriyo diye inan gun sasıyorum yarın bes haftalık olucak daha alti hafta var ilac kullanabilmem icin Bence sende hic korkma ilac kullaniyomusun doktoruna bu korkundan bahsettinmi eger yuksek ckyosa zaten korkudan ckyodur hic takma ama en once surekli ölcmeyi brakman lazm bana doktor kesinlikle ölcmiceksin dedi helede yuksekmi aceba diye korktugun anda asla olcme dedi
Geçmiş olsun canim çok berbat bir hastalik

X