Panik atak olan varmı benim gibi

aynen benim yaşadıklarım limon elimde sürekli onu yeyince düşüyo :) kendime gülüyorum bazen salaksın diyorum ama bu düşünceyi atamıyorum mesala bugünde başıma taktım düşünüp düşünüp tansiyonumu çıkartıyorum bu arada senin kaça çıkıyo tansiyonun??
Panik yaptığımda 160 105 i gördüm en fazla.Ama normal kaygili zamanimda yuksek cikacak korkusuyla olctugumde 140 90 95 civarı cikiyor veya 130 85 falan. Buda fazlasiyla moralimi bozuyor. Kendimi cidden hasta edicem bu gidisle! Suan bile huzursuzum. Aksam yemek yedim diye,ki fazla kacirmadim ama off off

yaşadıklarının aynını yaşıyorum bende herşeyi kalbime yoruyorum kolum ağrısa bile geçen hafta kalp dr da gittim hiç bişey yok dedi . ama içim 2 gün rahatsa 3.gün yine pırpır kalbimm ilaç almadan düzelmicekte sanırım kendim aşmaya çalışıyorum ama. sen de yalnız kalma korkusu varmı evde falan ben yalnız kalmaktan çok koruyorum
Yanlız kalınca şimdi bana bişi olacak kimse de yok kimse görmeyecek bak şimdi kalbm de çarpıyor aman göğsümde ağrıyor başımda biagirlik var tansiyon da yükseliyor diye korkuyorum kafamda deli sorular☺tansiyonm yükselince kanım koyulAsır pıhtı atar korkusu aman hamile kalsam tansiyon cikarsa kanım koyulur bebek de bende ölürse m korkusu yani Deliyim sanki en ağır vaka benim kesin

Yanlız kalınca şimdi bana bişi olacak kimse de yok kimse görmeyecek bak şimdi kalbm de çarpıyor aman göğsümde ağrıyor başımda biagirlik var tansiyon da yükseliyor diye korkuyorum kafamda deli sorular☺tansiyonm yükselince kanım koyulAsır pıhtı atar korkusu aman hamile kalsam tansiyon cikarsa kanım koyulur bebek de bende ölürse m korkusu yani Deliyim sanki en ağır vaka benim kesin
yoo yalnız değilsin bende varım :) çünkü aynı düşünüyoz yalnız kaldığım an bi yerim ağrımaya başlıyor dışarı çıktığımda da yalnızsam eger ya yolda düşersem hastaneye kim götürür eşime nasıl hbr verirler çocuklar napıcak kafamda deli sorularrr

yoo yalnız değilsin bende varım :) çünkü aynı düşünüyoz yalnız kaldığım an bi yerim ağrımaya başlıyor dışarı çıktığımda da yalnızsam eger ya yolda düşersem hastaneye kim götürür eşime nasıl hbr verirler çocuklar napıcak kafamda deli sorularrr
En azından çocuk yapmissin

Sizde de mi tansiyon fobisi var?

Arkadaslar panik atak kendi kendine gecmez mutlaka doktor kontrolunde ilac kullanin ve ilaclarinizi aksatmadan kullanin agri kesici degil bu ilaclar kafaniza gore birakip baslamayin ben etkisini fazlasiyla gordum sizde duzelirsiniz

Kizlar bende de anksiyete var aldigim nefes yetmiyor sanki..disarida bayilma hissi geliyor yillardan beri ama bayilmadim hic..aklimiz bize oyun oynuyor ve bunu yenemiyoruz ne aci :KK43:(((

Kizlar bende de anksiyete var aldigim nefes yetmiyor sanki..disarida bayilma hissi geliyor yillardan beri ama bayilmadim hic..aklimiz bize oyun oynuyor ve bunu yenemiyoruz ne aci :KK43:(((
Boyle dusunme sonucta nasil fiziksel hastaliklari var insanlarin bu da oyle caresi de var ustelik Allah caresi olmayan dert vermesin

Gerçektrn çok lanet bir hastalık ruhum bedenimden ayrılıyormul gibi hissediyorum bazen.. en kötüsü de arkadaslarımda kafe de otururken huzursuzluk hissinin olması o kadar kötü ki anlatamam.. ortamı terk etmek istiyorum.. bayadır nüks etmiyordu... mevsim geçişlerinden mi brnde anlamadım bu aralar yorgunluk halsizlik çok fena yaptı beni

Bide böyle insan neşeli se öğün fazla iyiysem kesin çok iyiyim birazdan kalbim fena olcak diye aklım bi taraftan orda:cry:

Bendede panik atak var ve deli gbi ic sikintisi. Esime sarilip rahatliyodum onceleri ama yok ben öluyorum ve banakimse mudahele edemiyo oyle kotu bi duyguki..sonunda bana yardim edebilcek biri geldi aklima..belkide bu dert olmasa hic anmayacaktim onu..inanin Allah var gam yok..bana ondan baskasi yardim edemio hic bi panik atakliyada edemez baskasi yardim.tek care Allah.......húzün düstüyse müminin kalbine, ya mevlasini ozlemistir yada mevlasi onu...
Allahtan baska care yok ve ya bariü ismi serifi sifa oldu bana anlami herseyi belli bir duzenle yaratan benm butun duzeni bozulmus organlarimi hizla carpankalbimi uyusan basincyapan beynimi kaybettim oto kontrolumu hepsini duzene soktu.

Kalpler ancak Allahin ismi ile mutmain olur" yatisir tatmin olur..devamli j yoluna giricek biticdk djyordum bi adim ileri gidemedim güclü olmak istedim olamadm normal bi insan olmak istedim olamadm psikolojim bozuk sinir stres hat safada ama inanin sonunda bende guclu bi insan oldum....sinirim sitresimde duzelicek inaniyorum

Kalpler ancak Allahin ismi ile mutmain olur" yatisir tatmin olur..devamli j yoluna giricek biticdk djyordum bi adim ileri gidemedim güclü olmak istedim olamadm normal bi insan olmak istedim olamadm psikolojim bozuk sinir stres hat safada ama inanin sonunda bende guclu bi insan oldum....sinirim sitresimde duzelicek inaniyorum
ŞUAN sana imrendim namaz kılardua ederim hep ama ben asamıyorum :cry::KK42:

X