Panik Atak Yaşayan Hamileler, Hamile adayları...

Evet evet ben 10 yıldır bu hastalığı çekiyorum . Evet emzirirken kullanılan ilaçlar varmış . Ben paxeraya gecicem . Doktorum öyle dedi . Paxera süte en az geçen ilaclardan biriymiş .
gebeliğinizde paxera mı kullandınız hep? bebeğiniz ve siz nasılsınız ?

Kızlar hayatımın en stresli ve kaygılı dönemi hamile olduğumu öğrendikten sonra başladı , sonrasında bebeği kaybettik zaten , bende daha önce paxerayı yıllarca kullanmış biri olarak onlarca ilaç arasından bana en çok iyi geleni diyebilirim.

Merhabalar korkmayın kızlar bende 2022 eylülde hamileliğimi öğrenmiştim ve antidepresan bırakmak zorunda kaldım, daha sonra 17.haftama geldiğimde ataklarım başladı ve düşük dozda hamileyken kullanılan antidepresan verdi doktorum doğum yapana kadar ve sonrası kullandım. 17. Haftamda başladığım ilaç 1 ay sonra etkisini göstermişti alışana kadar zor oldu ama sonrası şükür güzel geçti bebeğim dünyaya geldi ve gayet sağlıklı korkmayın sağlıklı hamilelik ve doğum dilerim hepinize

Hiçbir sorunum yoktu ilaç kullanmadım
Bende 13 hafta başladı öncesi hiç bir şey yoktu deliriyordum sanki kasılmalar çarpıntı heycan uykusuzluk kan değerlerim düşüktü ve 5.gebelik beni korkuttu 24 saat agliyodum 2 hafta çok kötü oluyodum sonra biraz sakinlik tekrar geliyodu ama her gelmesinde daha hafif diğerinden sonra baktım geliyo ve gidiyo hep kendimi teselli ettim tekrar gidecek öyle hafifledi ilaç ıcmedım doktor verdi ama icmedim lustral 50 mg doğumdan sonra korkuyodum ben bu kadar sıkıntı çektim bebek ne durumda acaba ve hiç kilo almadım üstelik verdım bebek sıkıntılı olacak mı diye yedim kendimi o kadar kasiliyodum ki vücudum taş gibi oluyodu enbuyuk korkumda bebeği kabullenemiyecem doğumu nasıl yapacam ama geciyo hersey yoluna giriyor şimdi sadece arada bi sabaha karşı biraz kasiliyorum yada bebekten zaman kalmıyor bılemıyorum ama iyiyim

X