Panikatak anksiyete okb depresyon yaşayanlar....

Üzülünce olur tabi de bilmiyorum çok tetikleyici var mı. Yine de çok uzme kendini çok üzülme. Diyorum ama ne kadar faydası olur bilemedim
Tetikleyici bir şey yok çok şükür hayatımda ama illa ki hayatımızda olumsuz bir şeyle karşılaşabiliyoruz karşılaşmasak haberlerden etkileniyoruz bu böyle bir şey haber izlemiyorum ama bu sefer oradan buradan duyuyoruz.

Tetikleyici bir şey yok çok şükür hayatımda ama illa ki hayatımızda olumsuz bir şeyle karşılaşabiliyoruz karşılaşmasak haberlerden etkileniyoruz bu böyle bir şey haber izlemiyorum ama bu sefer oradan buradan duyuyoruz.
Çok iyi anlıyorum ben de öyleyim. Hiç haber falan izleyemem hep kaçarım. Olumsuzluklar hayatta her zaman var ama bizim dayanıklı olmamız lazım. Zaten zorlandığımız kısım da burası..

Beni dün biraz yokladı bir şeye üzülmüştüm iyiyim çok şükür ilaçları neden düzensiz içiyorsun saatler aslında sorun çıkaracak gibi değil gün içinde ilaç olmuyor çünkü yoğun atak geçirmediğin sürece
Ben paxerayi sabah rexapini gece içiyordum.Paxerayi sahurda rexapini gece yatmadan içmeye başladım saatleri şaştı dün de paxera içmeyi unutmuşum çok kötü oldum akşama doğru bir kere içmeyince bu kadar etki eder mi şoktayım

Çocuğumu okula bırakırken yürüyürom ama korka korka midem çok bulanıyor bende bir de insanlar içinde kusma korkusu var evden uzaklaştıkça daha kötü oluyorum şuan çıkışta nasıl gidip alacağım diye korkuyorum.Şu an hastayım da anksiyetemi daha da kötü duruma getirdi.artık yaşamaktan çok korkuyorum yalnızlıktan çaresizlikten çok yoruldum ailem yanımda değil birşey olsa yardım alacağım kimsem yok
Nefes kesilmesi boğazınızda mı oluyor boğulacak gibi

X