paranoya yapmak üzereyim yardımlarınızı bekliyorum

lelissia

Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2014
37
2
selam kızlar,

umarım içimi rahatlatacak birşeyler söylersiniz.
agustos sonu dugunum var ama beni korku sarmaya başladı.. nişanlımla 2013 şubat ayında tanıştık.. konuşmaya başladık..
birbirimizden hoşlandık ve gorusmeye başladık aralık ayında nişanlandık ve agustos ayına düğün için gün aldık hazırlıklarımız devam ediyor.

buraya kadar herşey normal sorunuma geleyim..

nişanlımı çok seviyorum oda beni çok seviyor çok iyi anlaşıyoruz ve herşeyi paylaşabiliyoruz. fakat ne yazık ki bekaret konusunda takıntısı var. bundan dolayı da kendisine daha once ilişki yaşadığımı soylemedim daha doğrusu soyleyemedim. daha önce bir arkadaşım diyerek konuyu açmaya çalıştım ama çok ağır şeyler söyledi hiç tahamülü yok.

nişanlımdan önceki ilişkim universitede uzun sureli bir dost ilişkisi şeklindeydi ve nerdeyse universite suresince devam etti. hatta bu surecte bir tane kurtajım oldu:KK43: doktorumla konustum nişanlımın kurtajı ve yaşadıklarımı farkedemeyeceğini söylesede içim hiç rahat değil. internette bir kısım ilk ilişkide kan gelmesi gerektiğini söylesede benim ilk ilşkimde kanama olmamaıştı yada ben farketmemiştim bilmiyorum. Konuyu anlatıtığım yakın bir arkadaşım farkedileceğini soyledi fln fln. anlayacağınız kafam çok karıştı. normalde kimsenin karışmaması gerektiği ve benim ozelim olan bi durumun tartışma konusu olması üzüntü verici.

nişanlımın düğünden sonra bu durumu farketmemesi için ne yapabilirm yada gerçekten farketmezmi bilgilendirecek biri olursa çok sevinirim

sevgiler...

Cnm o nasi doktor ya fark edilmez demiş.farkedilmezde kapi önüne koyulan kizlar nasil koyuluo.fark edilir.diktirdinmi ? Zarini

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

benim içime sinmedi zaten teskin edici konusmaya çalıştığını düşünüyorum.
işte herkeste aynı olmadığını kiminde kanama olduğunu kiminde olmadığını vs. soyluyor

benim içime sinmedi zaten teskin edici konusmaya çalıştığını düşünüyorum.
işte herkeste aynı olmadığını kiminde kanama olduğunu kiminde olmadığını vs. soyluyor

Farkedeceginden eminim.sanki:KK43:

1- Farkedilmez deyip ustunu kapamak mi?

2- Farkedilmese de ben buyum deyip arkasinda durmak mi?

Birincisinde senin, ikincisinde onun gercek kisiligi ortaya cikar.

çok haklısın ama kendisine bunu soyleyemiyorum çok sert tepkileri var konu ile ilgili bırakmakta benim için kolay değil.
radikal karar alamıyorum o yuzden

1- Farkedilmez deyip ustunu kapamak mi?

2- Farkedilmese de ben buyum deyip arkasinda durmak mi?

Birincisinde senin, ikincisinde onun gercek kisiligi ortaya cikar.

İkincisini uygularsa ayrilma ihtimalinin yüksekliğini bildirmiş: (

evet rest çekmek kopruleri atmak yerine, başka bir çozum belki olabilir. yada yumuşatılmış bir şekilde soylemek bilmiyorum işte

çok haklısın ama kendisine bunu soyleyemiyorum çok sert tepkileri var konu ile ilgili bırakmakta benim için kolay değil.
radikal karar alamıyorum o yuzden

Evlilik bir ilizyon degildir, durust oldugun icin ayriliyorsa yol ver gitsin. Hatta yol parasini da ver.

Birincisi uygulanirsa da ayrilmayacaginin garantisi yok. Terazinin hangi tarafi daha agir basarsa beyefendi oraya gitsin.

Evlilik bir ilizyon degildir, durust oldugun icin ayriliyorsa yol ver gitsin. Hatta yol parasini da ver.

Birincisi uygulanirsa da ayrilmayacaginin garantisi yok. Terazinin hangi tarafi daha agir basarsa beyefendi oraya gitsin.

Zor bi karar.düşünemiyorum bilemiycem

bunu bir hemsire olarak soyluuyorum kesinlikle fark eder

Bir şeyler yaşamışsınız bence bunu kaldırabilecek birini bulun kendinize. Çünkü burada yazılanları okuyoruz böyle erkekler başta tamam dese bile ilerde her kavgada bunu önünüze sürerler.

Bence düğüne daha zaman varken gerçeği söyleyin. Bizim için konuşması kolay biliyorum ama yapacak başka bir şey yok.

işin içine ailelerde girdi naşanlandık dediğim gibi bu saatten sonra alınacak bir ayrılık kararı ailemide fazlasıyla uzecek yani başta korkumdan durusut olamadım. şu an soylemersem niye bu zamana kadar soylemedin tepkiside olacak.

Bir şeyler yaşamışsınız bence bunu kaldırabilecek birini bulun kendinize. Çünkü burada yazılanları okuyoruz böyle erkekler başta tamam dese bile ilerde her kavgada bunu önünüze sürerler.

Bence düğüne daha zaman varken gerçeği söyleyin. Bizim için konuşması kolay biliyorum ama yapacak başka bir şey yok.

teşekkür ederim anlayışınız için, yani soylediklernizden anladığım soylersem sorun olabileceğimi?

Bekaret hep kadinin yuku niyeyse. Nisanliniz bakir mi? Degilse hangi hakla sizden bunu bekliyor. Acik konusayim herturlu iliskide durustlukten yanayim ama erekeklerdeki bekaret riyakarligini kaldiramiyorum. Beni boyle kabul etmez, ben seviyorum ve aramizda baska turlu hicbir sorun yok diyorsaniz zar diktirin bence. Karsinizda durustluk hakeden bir adam yoksa tabi.

Canım eğer seviyorsa ınan ki bu onun için sade bir sarsıntı olur. Ama sirf bu yüzden de ayrılacaksa şimdiden defolsun.

Bekaret hep kadinin yuku niyeyse. Nisanliniz bakir mi? Degilse hangi hakla sizden bunu bekliyor. Acik konusayim herturlu iliskide durustlukten yanayim ama erekeklerdeki bekaret riyakarligini kaldiramiyorum. Beni boyle kabul etmez, ben seviyorum ve aramizda baska turlu hicbir sorun yok diyorsaniz zar diktirin bence. Karsinizda durustluk hakeden bir adam yoksa tabi.

kendisinni bakir olduğunu soyluyor. bu tarz şeylere onem veren birisi zaten o sebeple takıntı yapıyor. bencede bu konunun sorun olması çok çirkin ama işin içinde aileler vs ve sonunda huzurlu bir hayat soz konusu. zar dikimi uygulanabilir birşey mi? yani kesim çözüm müdür?

Ya ayrıca arkadaşın da dediği gibi neden hep bekâret kadınlara yikiliyor ???

teşekkür ederim anlayışınız için, yani soylediklernizden anladığım soylersem sorun olabileceğimi?

Dediğim gibi adamın karakterine bağlı. Bakire olmanız onun için önemliyse ki dediğinize göre önemli şimdi kabul etse bile ilerde tartışmalarınızda bunu yüzünüze vurabilir.

O yüzden bence eğer söylerseniz karşısında ezilip büzülerek söylemeyin bunu. Eğer sizin kendinizi ezik hissettiğinizi anlarsa üstünüze gelir.

Bir de şunu merak ediyorum siz nişanlınıza ben bakireyim dediniz mi?

X