Parfüm avon Incandessence

Mnkmry

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2022
24
7
30
MMerhabalar hayırlı bayramlar öncelikle kalıcı bir parfüm arıyorum ıncandessence lotus olan parfümü var bende çok hoş güzel koku ama çok kalıcı değil ıncandessence serisini kullanan arkadaşlar hangisi kalıcı sizce

Lotusu bilmiyorum ama klasik de kalıcı değil. Arada çıkarıp iki pıstlatmak gerekiyor 😬

Bende kullanıyorum sıkıyorum yarım saat sonra kokuyu alamıyorum ama her kokuyu kullanamıyorum o yüzden aralıklı olarak püskürtmek lazım :)

Bende kullanıyorum sıkıyorum yarım saat sonra kokuyu alamıyorum ama her kokuyu kullanamıyorum o yüzden aralıklı olarak püskürtmek lazım :)
Yarım saat sonra koku alamamanız kokuya burun hücrelerinin alışmasından dolayı. Onemli olan cevrenin verdiği tepki. 🤪

Bende kullanıyorum çevremdeki herkes çok beğeniyor ama bikaç saat sonra kokusu kalıcı olmuyor

Yarım saat sonra koku alamamanız kokuya burun hücrelerinin alışmasından dolayı. Onemli olan cevrenin verdiği tepki. 🤪
Bende burnum alışmıştır diye düşündüm ama eşim sarılıp koklaması lazım sanırım anca o zaman mis mis falan diyor 🤪 yoksa kimse yoldan çevirip hangi parfüm demiyor 😅
Teşekkür ederim cevabınız için keşke daha kalıcı olsa çok hoş kokusu var :)
Evet yıllardır sadece bunu kullanabiliyorum bi çok parfüm denedim midem bulanıyor bitek bu bulandırmıyor bu da kalıcı değil :)

Bende burnum alışmıştır diye düşündüm ama eşim sarılıp koklaması lazım sanırım anca o zaman mis mis falan diyor 🤪 yoksa kimse yoldan çevirip hangi parfüm demiyor 😅

Evet yıllardır sadece bunu kullanabiliyorum bi çok parfüm denedim midem bulanıyor bitek bu bulandırmıyor bu da kalıcı değil :)
Sarıl o zaman sen daha önce 🤪

Eşimle sınırlı kalmak istemiyorum herkes sorsun bu parfüm ne bizde alalım falan diye bende kafamdan parfüm ismi sallayayım hani o derece paylaşılmaz olsun parfümüm 😂

k06050.gif

O zaman kendine kimyager tutacan 🤣

kalıcı ya onlar sadece biz alıştığımız icin almıyoruz bana da hep yine mı sıktın ne ara sıktın diye soruyorlar :KK70: biz farkında değiliz

kalıcı ya onlar sadece biz alıştığımız icin almıyoruz bana da hep yine mı sıktın ne ara sıktın diye soruyorlar :KK70: biz farkında değiliz
Sevindim bu yoruma teşekkür ederim:) çok parfüm denedim ama bu çok hoşuma gidiyor hafif ve kalıcı olsun istiyorum

X