Park Yatak Yardım

Msspinkie

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2016
10.271
25.795
Kızlar, oğlumun büyük bir beşiği var ve o yatak odasinda duruyor. Ben şöyle heryere girecek küçük birşey istedim ama onlarda en fazla 6 aya kadarmış geri kalıyor park yatak 😩
Hiç sevmesemde almak lazım gibi, ama onlar da aşırı büyük şöyle uygun,küçükce olan bir model varmı bildiğiniz???

Kızlar, oğlumun büyük bir beşiği var ve o yatak odasinda duruyor. Ben şöyle heryere girecek küçük birşey istedim ama onlarda en fazla 6 aya kadarmış geri kalıyor park yatak 😩
Hiç sevmesemde almak lazım gibi, ama onlar da aşırı büyük şöyle uygun,küçükce olan bir model varmı bildiğiniz???
park yatak en iyisi ya .. katlanıp küçücük oluyor birçok model..ah benim kullandığım modeli hatırlayamıyorum şimdi.

Biz de park yatak kullanıyoruz. Çok kullanışlı oluyo . Benimki de büyük ama katlayıp paketine koydugumda küçücük oluyo . Ailem başka şehirde oraya giderken bile rahatca götürebiliyorum:)

Ben çok çok kaliteli birşey istemiyorum günü kurtarsın yeter yani 😆 hemen bakiyorum

nuna sena diye bir şey aldım. Ama ben de daha kullanmadım. Yine de diğerleri kadar hantal gözükmediği için tercih ettim. Evde açıp kurdum bir kez bayağı sağlamdı.

Kizlar sizinkiler maşallah 👏👏 o kadar yüksek model ve fiyat istemiyorum ☹️

nuna sena diye bir şey aldım. Ama ben de daha kullanmadım. Yine de diğerleri kadar hantal gözükmediği için tercih ettim. Evde açıp kurdum bir kez bayağı sağlamdı.

bu arada ebebek indiriminde 860 liraya aldım iki hafta önce. Dolapta ikinci elleri de vardı aslında ikinci el alıyordum ki indirimi görünce sıfır aldım.😂

Park yatak candır gerisi heyecandır

Küçük almayın ama bayaa kullansın

Oğlum 3 yaşında hala park yatakta yatar

120 ye 80 ölçüsü

Craft kalipso ama marka önemli degil

Kizlar sizinkiler maşallah 👏👏 o kadar yüksek model ve fiyat istemiyorum ☹️

bir de joie var ebebekte gördüm yine o da sağlam duruyordu.
onun dışında ebebekin kendi markası var 350 gibiydi fiyatı idareten bir şey olacaksa mantıklı. Hani öyle sapasağlam değil. Sallanıyor gıcırdıyor gibi geldi bana ama öylesine yedek kullancam diyorsan olabilir.

bir de joie var ebebekte gördüm yine o da sağlam duruyordu.
onun dışında ebebekin kendi markası var 350 gibiydi fiyatı idareten bir şey olacaksa mantıklı. Hani öyle sapasağlam değil. Sallanıyor gıcırdıyor gibi geldi bana ama öylesine yedek kullancam diyorsan olabilir.
Evet yedek istiyorum bende gidip gormeliyim galiba👍

Screenshot_20210303-162813_Samsung Internet.jpg

Kızlar şu nasıl?
Ben ara katı olsun,çok büyük olmasın ve tekerlekli olsun istiyorum. İşimi görür mü?

Kızlar şu nasıl?
Ben ara katı olsun,çok büyük olmasın ve tekerlekli olsun istiyorum. İşimi görür mü?
Oldukca kullanisli gozukuyor, alirsaniz yorum yaparsiniz bize de...

Sunny baby la vita park yatak. Bi bakin isterseniz hem fiyati uygun, hem kullanisli. Biz cok memnunuz. Ara kati da var.

X