Parlatici Sürmeden Parlak Tirnaklar

tutuklu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2006
387
11
ben yeni keşfettim,keşfetmeyenlere duyurulur :)))

uzun yıllardır tırnaklarımın üzerindeki çizgilenmelerden şikayet ederdim,1-2 ay önce gittiğim bir alışveriş merkezinde aldığım 4 yönlü bir törpü ile tırnaklarım parlatıcı sürülmüş kadar parlak ve de düzgün duruyor. makina yakın olduğu için pek iyi çekmemiş,resimlerdekinden çok daha parlak tırnaklarım var artık,hem asetonun tırnakları yıpratmasına gerek yok,hem parlatıcı ile uğraşmak yok,hem de abdest alamama sorunu yok. işte bir kaç resim :

Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! benim kullandığım bu değil ama aynı marka. benim kullandığımda tırnak şekillendirmek için shape ve smooth,tırnağın üzerini parlatmak için buff ve polish yüzleri var.bu üründe sadece buff ve polish yüzü var.

benimki bunun 2 beyaz,2 gri yüzlü olanı. Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

fotoğraf makinasının pili bitmiş,en kısa zamanda benimkini de çeker,koyarım buraya. burada da çeşitli tırnak parlatıcı süngerler var

Son düzenleyen: Moderatör:
tüm yönler tırnağımızın yüzeyinemi uygulanıyor bunu merak ediyorum tırnağımızı düzeltmek için de yönü vardır ama hangi sırayla detaylı anlatabileck varsa rica:)

sorduğunuz şey aldığın ürünün özelliklerine göre değişir, benim watsonstan aldığımın her yönü tırnak yüzeyine uygulanabiliyor, ancak Almanya'dan kuzenin gönderdiğinin iki yönü tırnak ucuna, diğer dört yönü tırnak yüzeyine kullanılıyor.

watsonstakinin markası QVC, 4 yönlü. her yönünü tırnak yüzeyine kullanıyorsun.

hala kullanıyorum hala çok memnunum :))) kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

teşekkürler için de; rica ederim yerimseniben

hayır deforme olmuyor, inanın resimdekilerden çok daha parlak ve doğal görünüyor.

bu dört taraflı törpüden bende kullandım cosmotick standından almıştım 5 ay civarında ömrü sürüyor ama 5 ay sonra deforme oluyor :a015: şimdi cevahire gidip bi set daha alıcam :emir_bebek: yanlış hatırlamıyorsam fiyatı 40 lira civarındaydı galiba içinde losyon , kütikül yağı ve törpüsü vardı losyonunu hala kullanıyorum ve aroması gerçekten mükemmel tavsiye ederim yerimseniben

aaaa ben ilk defa duyuyorum.. ne kadar güzel olmuş tırnaklar ne kadar doğal.. en güzeli

kızlar aynı marka olmasa da ben de bu tarz bir törpü kullanıyorum ancak bunu cok sık kullanmamak gerek her törpülemede tırnak yüzeyini inceltiyor. iki haftada bir ya da ayda bir kullanın.. tırnagın üstünü törpüleyen tarafını özellikle.. parlatanla ilgili bilgim yok yani ben aklıma geldikçe yapıyorum ama törpülemeyi ayda bir yapıyorum,incelmemesi için,bilginiz olsun..

Kizlar bende bunlardan aldim,gercekten harikalar yaratiyorlar,oje,parlatici gibi sylerden kurtuldum;tertemiz ve piril piril tirnaklara kavustum,herkese tavsiye ederim.

ay ben de ilk kez duyuyorum bunu. çok iyiymiş yalnız,teşekkürler kızlar. ben de alıcam hemen.

Teşekkürler, verdiğiniz bilgiler güzeldi. En kısa zamanda bu aletten bende alacağım.:nazar:

arkadaşlar bu çok ucuz birşey 3 milyona her yerde satılıyor.
ama kullananlara bnim sorum var parlatmıo benimki bazılarını parlatıo
şimdi nasıl olacakki tam parlatsın çünki bn yapıyorum yıkayınca gidiyo
peki abdeste nasıl mani olmuyo acep nasıl parlatıo peki

resimleriniz ufaltilmistir lutfen arkadaslar resimleri minik eklmeye bakalim sayfayi tamamen isgal etmesin hem bakmak acisindan hemde goruntu acisindan kötü olmasin yerimseniben

işte cnm 3 milyona dışardan aldığın şeyler parlatmıyo maalesef :sm_confused: bende daha önce bazı parfümerilerden 3 - 4 ytl'ye ucuz şeyler aldım hiç bir etki göstermedi. bence iyi bişey al hem parlattığını göreceksin hemde yıkayınca gitmyecek yerimseniben

unuttum fisfisfis bide onlar tırnak üzerinde herhangi bit katman bırakmadığı için abdeste mani olmuyor:1rolleyes:

QVC miş adı watson da warmış cnm, ben de yıllar evvel vardı bir törpü kristal törpü deniliyordu adına ilk katını alıyordu tırnagın ama böyle güzel parlatmıyordu atmıştım çöpe, tırnagım ıncelıyor dıye. Bu cok guzelmiş teşekkürler anlattıgınız için kızlar.

Arkadaşlar onun ismi GÜDERİ ve hemen hemen bütün kozmetik dükkanlarında bulunur gerçekten çok güzel parlatıyor tırnağı ve parlaklık hiç geçmiyor günlerce kullanıyorsun oje gibi degil tırnagın dış yüzeyini törpülüyor bölelikle tırnaktaki çizgiler kayboluyor ve tamamen dogal bir parlaklık...

bendede bu anlattıgınız törpüden var.bunu kullanıyorum çok güzel ve dogal duruyo.hatta bı keresınde maniküre gıtmıstım kızın tekı tırnak etlerimi keserken dıger manıkurcu arkadas nıye tırnakların parlıyo demıstı dedım böyle böyle.o da guzel duruyo bendede vardı ama gıtmış tekrar yapıyım demıstı benımde çok hoşuma gıtmıstı.gerçekten çok guzel bi ürün...fakat baska markalarınkı var bende gayet güzel

X