Bisküvi - Kurabiye Tarifi Parmak Kurabiye***resimli***

Pati

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2008
6.064
0
anlattığım kadar karışık degil :)))
tadı süper,buzdolabında da saklanablr...

hamur malzemelerini bi kapta karıştırıyoruz.
sonra kurabiyelerin tırtıklı şeklini alması için pasta üzerini süslemek için kullandıgımz krem şanti torbalarınn başlıklarından bi tarafı tırtıklı bı tarafı düz olanından alıp,hamurları içinden geçiriyoruz.
parmagımızla tek seferde çıkarmamız gerek kurabiyenn şeklinin güzel olması için.

(burası anlaşılmadıysa resim çeker eklerim yine yapılışını :)))

kurabiyeleri fırına atıp pişirmeye bırakırken,çikolata sosunu hazrlıyoruz...

fırından çıkan kurabiyelerden 2 şer tane alıp çikolata sosuna buluyoruz.yapışık görnmesi için.sonra bi kenarını daha sosa bulayıp hindiztan cevizine batırıyoruz...

1 paket margarn
1 su bardağı şeker
2 tane yumurta
yarm paket kabartma tozu
1 paket vanlya
2 çay bardağı sıvı yağ
alabldgi kadar un

çikolata sosu
hindiztan cevizi

çikolata sosu paketteki tarife göre :))

fotoraf0001f.jpg

ellerine sağlık canım benim ne kadarda iştah açıcı duruyorlaropuyorumnanaktan​

askolsun hangi ara yaptin ekledin
insan bi haber verirdi
tesadüfen gördüm
ellerine emegine saglik canim benim:nazar:

ohhhh:nazar:çikolata sos pakettekine göre,tırtıklı olması için anlamayanlara resmi sonra çekerimmirmirmirmir
üşengeçliğin daniskası :tomato:tarifide üşene üşene eklemiş allama:smiley-cool:
heee kurabiyeyi beğendinmmi?beğendim...allah var:1closedeyes:ama bu seninle dalga gçmiyceğim anlamına gelmiyolülülülülülüellerine sağlık paylaşım için teşekkürler-tatlicadiarzu-:roflol:

askolsun hangi ara yaptin ekledin
insan bi haber verirdi
tesadüfen gördüm
ellerine emegine saglik canim benim:nazar:

:kedi: senin tariflerin yanında ne ki incitanem :kedi:
haber vermeye utanırım kaydirigubbakcemile3
çook teşekkür edrim Şeniz

ohhhh:nazar:çikolata sos pakettekine göre,tırtıklı olması için anlamayanlara resmi sonra çekerimmirmirmirmir
üşengeçliğin daniskası :tomato:tarifide üşene üşene eklemiş allama:smiley-cool:
heee kurabiyeyi beğendinmmi?beğendim...allah var:1closedeyes:ama bu seninle dalga gçmiyceğim anlamına gelmiyolülülülülülüellerine sağlık paylaşım için teşekkürler-tatlicadiarzu-:roflol:

kıskanma aso kadın :nazar: benim enfes tarifimi görünce saldırıya geçtin hemencik :smiley-cool:
bi dahakine tobleron çikiletalarından alıp eritcem kendim yapcam sosu :icecream: :smiley-cool:
Şenizcanm benimm Şeniz

la ağzıma ettin bi ton sonrada canım benim deyip öpücüklere boğuyosun:roflol::roflol:eek: tableronları kendin yemekten fırsat bırakırsan koyarsın tabi:nazar:ayrıca parmakların çok güzel:smiley-cool::jeyyar:

yalniz anlamadigim iki sey var hem sikma torbasiyla SIKIPhem parmagimizla tek seferde cikarmak nasil oluyor???birde hem 1 paket margarin hem 2 cay bardagi siviyag cok bence eminmisin bu kadar yag koyduguna???

yalniz anlamadigim iki sey var hem sikma torbasiyla SIKIPhem parmagimizla tek seferde cikarmak nasil oluyor???birde hem 1 paket margarin hem 2 cay bardagi siviyag cok bence eminmisin bu kadar yag koyduguna???

evet tatlım yengemlede yaptık beraber böleydi tarif a.s
sıkma torbası kullanmıyorum cnm ben,torbayla yapınca daha rahat olur tabi :lepi: öle yap tatlım
ben torbann ucundaki aletten kendim çıkarıyodum hamuru yerimseniben

Ellerine sağlık ..
:) Çayla nasıl güzel gider..(çayı sevmem ama olsun ben sütlü kahve alırım ihihi:)/B]

X