Parmak testi ile hamilelik belirtisi

Böyle bişe olamaz ya sanmıyorum ilişkiden yeni cıktıysanızda olabilir o durum.

Böyle bişe olamaz ya sanmıyorum ilişkiden yeni cıktıysanızda olabilir o durum.
Yani bilmiyorum doğru da olabılır yanlış da olabılır kesin çözüm gebelik testi işte regle varken beklerken insan aşırı heyecan stres yapıyor ne yapacağını şaşırıyor

Eklentiler

• IMG_20201204_151202.jpg
    IMG_20201204_151202.jpg
    58,1 KB · Görüntüleme: 347
Parmak testi ile hamile kaldığını anlayan var mı? Tecrübeli olanlar burada paylaşım yapabılırler mı? Adetime 2 gün kaldı. Parmağımla kontrol ettiğimde adetten önce hep kuru ve sert olurdu ama şimdi yumuşak ve nemli.
Nasıl yaptın bana da anlatırmısın

Adet döneminde daha cok belli oluyor. Parmagınla kontrol ettiğinde top gibi bir şey var o hamile değilsen daha sert ve büyük oluyor. Şimdi ise dokundugumda hamile iken cok daha yumuşak ve sönmüş balon gibi daha küçük. Bir de adet döneminde adete 2 gün kala falan vajınal kuruluk olur. Ama şimdi hep nemli ve ıslak. Beyazımsı kremsi bir akıntı var. Açıklayıcı oldu mu 🤗 bayagı yazdım anlaşılır olsun diye inş işine yarar

Yagmur bak bugün yaptıgım testler canım. 😍😍😍
Yaaa ne güzel Rabbim sağlıkla kucağına aldirsin 😍😍 benimde gecikmemin 8. Günü oldu an itibarıyle. testler negatif ama hiç gecikme yaşamazdım normalde ve ağrılarım var.. hissediyorum orada .. Ama neden negatif 😔

Yaaa ne güzel Rabbim sağlıkla kucağına aldirsin 😍😍 benimde gecikmemin 8. Günü oldu an itibarıyle. testler negatif ama hiç gecikme yaşamazdım normalde ve ağrılarım var.. hissediyorum orada .. Ama neden negatif 😔
Amin canım cok tesekkur ederim. Kan testi yaptın mı kuzum sen?

X