Davranış Bozuklukları Parmak ucunda yürüme

Çocuğumuzda karşılaştığımız huysuzluk, saldırı, şiddet, içe dönüklük, korkaklık, hiperaktiflik, pasiflik, dikkatsizlik, çevreye uyum, utangaçlık, hırçınlık vs birçok sorununuzun paylaşıldığı konular.

Kubra tkn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2017
56
19
27
Kızım 3 buçuk yaşında yürümeye başladığından beri parmak ucunda yürüyor ortopedi çocuk nörolojisi fizik tedavi hepsine gittik zamanla düzelir dediler.... Öyle olan var mı acaba

Evet olabiliyor yaşı daha küçük . Siz yine de takip edin . Bir de tek bir belirti ile kendinizi yok yere üzmeyin lütfen .

Kızım 3 buçuk yaşında yürümeye başladığından beri parmak ucunda yürüyor ortopedi çocuk nörolojisi fizik tedavi hepsine gittik zamanla düzelir dediler.... Öyle olan var mı acaba
Ayyy ben kendim öyleydim 😀 sizin yazınızı okuyunca birden hatırladım annem geldi aklıma düzgün yürü yavrum diye diye. Bebekliğimden parmak ucunda yürürmüşüm çocukkende öyle hatırlıyorum biraz sanki anneme inatta yapardım. 5 yaşinda annem sokağa saldiğinda arkadaşlarimla oynerken unuttum öyle yürümeyi

Ayyy ben kendim öyleydim 😀 sizin yazınızı okuyunca birden hatırladım annem geldi aklıma düzgün yürü yavrum diye diye. Bebekliğimden parmak ucunda yürürmüşüm çocukkende öyle hatırlıyorum biraz sanki anneme inatta yapardım. 5 yaşinda annem sokağa saldiğinda arkadaşlarimla oynerken unuttum öyle yürümeyi
Ya şuan öyle rahatladım ki 😄😄😄 bende artık inat yaptığını düşünüyorum

Bende bi arkadasımın çocugunda görmüştüm zamanla baya azalmıştı

ben de küçükken parmak ucumda yürürdüm hatta şimdi bile parmağımın ucunda durup uzun yıllar bale yaptım die dalga geçiorum insanların yanında:)

Bu çok sık görülen bir durum çimen kum gibi zeminler de yürüme etkinliği yapabilirsiniz

Allahım pıtı pıtı nede şirin yürüyordur şimdi 😍komşumuzun kızıda öyleydi ama geçen gün gördüm büyümüştü düzelmişti

Merhaba yeni gördüm halen parmak ucunda ameliyatla tendomlar genişletilcek gün bekliyoruz
Merhaba benim oğlumda 2 bucuk yaşinda parmak ucunda yürüyor doktor ilk alçilamayla basmaya alistirmayi sonrada aparat kullandirtmayi soyledi sizi bu sekilde yonlendiren olmus muydu kac doktoea gitmistiniz cocugunuzun durumu nasil suan

Bizim minik de arada,aklına esince öyle yürüyor. Biz pek üstünde durmuyoruz. Zamanla tamamen geçer diye. Çünkü gitgide azalıyor

X