Patates Diyeti 3 Günde 5 Kilo!

Merhaba sanırım tek olacağım bu konuda ama olsun ben yarın itibariyle başlıyorum bakalım ne kadar eksi olacak 🤔

Bu hafta benim patates diyeti olmadı sürekli bozdum maalesef yarın tekrardan başlayacağım inşallah 🙏

Merhaba bugün başladım ama ben aynı zamanda if beslenme düzenini uyguluyorum. Ayrıca biraz değiştirerek uygulayacağım öğle 1 yemek kaşığı zeytinyağı ve 2 patatesle salata yedim. Akşama da yine 2 patatesle yoğurt yiyeceğim.Bazen de haşlanmış tavukla yiyeceğim. 5 kilo olmasın da 2.5 kilo olsun bana yeter. Hadi bakalım

İlk günün sonucu -600 ama bırakıyorum su detoksuna niyetlendim bakalım yapabilecek miyim...

Bu diyetle 3 günde 5 kilo verebilirsiniz… etkisi patatesin tek başına ödem attırıcı ve bağırsak temizleyici etkisinden geliyor…
not:doktorunuza danışmadan hiç bir diyeti uygulamayın

PATATES YOGURT DIYETI
1.Gün:
Kahvaltı:
  • 1 haslama patates 1 bardak yogurt
Öğle:
  • 2 haslama patates 1 bardak yogurt
Aksam:
  • 2 bardak yogurt
2.Gün:
Kahvaltı:
  • 1 bardak yogurt
Öğle:
Aksam:
3.Gün:
Kahvaltı:
  • 1 haslama patates
Öğle:
Aksam:
  • 1 bardak yogurt
*Patateslere tuz ilavesinde bulunmayın.Bu diyeti 2-3 ayda bir uygulayabilirsiniz.
*Şekersiz yada az şekerli çay, kahve, yeşil çay vs tüketebilirsiniz. En 2-3 litre su içmek gerekiyor.(çiğdemcelezzetler)

index.php
aaa hemen deneyecegim

merhaba,

1.67 boy, 69.3 kilo ile dün sabah basladim bu sabah 67.8 kiloyum 1.5 kilo bir günde. yogurt üzerine sabah öğlen pulbiber ve sumak koydum . aksam pulbiber ve zerdecal. ama suyu atlamadan 2 lt rahat ictim

Bende bugün başladım ve ben diyet yaparken kim ne derse desin kahveye şeker atmaktan ve yemeğe tuz atmaktan asla vazgeçmem. Yağ kullanmam ama şeker ve tuzu kullanırım🤪 68.300 ile başladım ve ben aralıklı oruç yapıyorum yani 2 öğün besleniyorum öğlen ve akşam olmak üzere. O sebeple sabah öğününü öğlen yiyip öğlen ve akşam öğününü birlikte yiyorum ama günde zaten 750-800'e yakın kalori alıyoruz bu detoksla o sebeple yoğurt tüketimini azalttım ben. Günlük 3 litre su içiyorum, 2 bardak yeşil çay ve 1 fincan türk kahvesi içiyorum. Aşağıda yazdığım şekilde uygulayacağım ben. Bakalım 3 günün sonunda sonuçlar nasıl olacak çok heyecanlıyımmm🥲🫀
1.GÜN
Sabah: 1 patates, 4 y.k yoğurt
Akşam: 1 patates, 6 y.k yoğurt
2.GÜN
Sabah: 5 y.k yoğurt
Akşam: 2 patates, 4 y.k yoğurt
3.GÜN
Sabah: 1 patates
Akşam: 1 patates, 4 y.k yoğurt

Bende bugün başladım ve ben diyet yaparken kim ne derse desin kahveye şeker atmaktan ve yemeğe tuz atmaktan asla vazgeçmem. Yağ kullanmam ama şeker ve tuzu kullanırım🤪 68.300 ile başladım ve ben aralıklı oruç yapıyorum yani 2 öğün besleniyorum öğlen ve akşam olmak üzere. O sebeple sabah öğününü öğlen yiyip öğlen ve akşam öğününü birlikte yiyorum ama günde zaten 750-800'e yakın kalori alıyoruz bu detoksla o sebeple yoğurt tüketimini azalttım ben. Günlük 3 litre su içiyorum, 2 bardak yeşil çay ve 1 fincan türk kahvesi içiyorum. Aşağıda yazdığım şekilde uygulayacağım ben. Bakalım 3 günün sonunda sonuçlar nasıl olacak çok heyecanlıyımmm🥲🫀
1.GÜN
Sabah: 1 patates, 4 y.k yoğurt
Akşam: 1 patates, 6 y.k yoğurt
2.GÜN
Sabah: 5 y.k yoğurt
Akşam: 2 patates, 4 y.k yoğurt
3.GÜN
Sabah: 1 patates
Akşam: 1 patates, 4 y.k yoğurt

ilk günün gecesindeyim saat 02:30 ilk gün bitti ama enfes bir mide ağrım var😏 bu zamana kadar sayısızca detoks denemiş bi insanım ve hiç birisinde böyle açlık ya da mide ağrısı hissetmemiştim, çok komik😂 akşam yemeğinden 2-2.30 saat sonra da jelibon kaçamağı yaptım😛 bundan sonra ki 2 gün Allahu teala'ya emanet kardeşlerim😂 hayırlısı bakalım dayanıcam 2 gün daha🥲

ilk günün gecesindeyim saat 02:30 ilk gün bitti ama enfes bir mide ağrım var😏 bu zamana kadar sayısızca detoks denemiş bi insanım ve hiç birisinde böyle açlık ya da mide ağrısı hissetmemiştim, çok komik😂 akşam yemeğinden 2-2.30 saat sonra da jelibon kaçamağı yaptım😛 bundan sonra ki 2 gün Allahu teala'ya emanet kardeşlerim😂 hayırlısı bakalım dayanıcam 2 gün daha🥲

inanılmaz sinirliyim ya gerçekten sinir küpüyüm şu anda kim bişey dese de parlasam diyorum resmen🤢 3. günün sabahındayım ve ben normalde böyle 3 günlük detokslar da 4. günün sabahı tartılırım ama çok merak edip 3. günün sabahı tartıldım aynı kilomdayım ne bir gram eksik ne bir gram fazla.. ikinci günün özetini de yapayım hemen; akşama doğru 4'de uyandığım için sabah yemem gereken 4 kaşıklık yoğurt hakkımı yemedim. akşam 6.30'da 2 patates ve 4 kaşık yoğurt yedim ve bir gram bile kaçamak yapmadım kesinlikle. kafamı duvarlara vura vura patlatmak istiyorum kendime inanılmaz kızgınım böyle saçma bi detoksa nasıl başladım diye. ben ki 3 günlük kabak detoksuyla 3.300 vermiş biriyim ve asla zorlanmadım hepte fazlasıyla doymuştum kabakla ama bu iki gündür geceleri inanılmaz bir mide ağrım oldu zor uyudum resmen. ben bu mide ağrısını boşuna çekmişim inanılmaz zoruma gitti. 3. günü falan tamamlamıyorum kesinlikle zaman kaybı resmen ki iki gündür kabızlıkta cabası. zaten kabız eden bi detoksla kilo vermeyi beklemem insan aklının işi değil. maalesef ki iki gündür kabız olduğum için de mecburen ilaç ya da lavaboya çıkmaya yardım eden çay kullanmak zorunda kalıcam, rezillik resmen. başka detoksa başlayarak bu hatamı telafi edicem. bu saçma şeye başlamayı düşünen varsa asla düşünmesin 3 günlük kabak detoksu yapsın hem karnı doysun hem de kilo versin, 'sen 3 öğünü 2 öğün olarak yaptın yanlış yapmış olabilirsin ondan kilo verememişsindir' diye düşünen olabilir fakat ben yaklaşık 1 aydır aralıklı oruçla iki öğün besleniyorum ve yaptığım kabak detoksunu da 2 öğüne indirgeyerek dengeli bi şekilde yaptım. kabak detoksuyla 3.5 kiloya yakın kilo veripte patates detoksunda bir gram bile kilo veremiyorsam (ki bunca mide ağrısına rağmen) sorun benim kaç öğün yediğimde değil, patates detoksunun gereksiz olmasındadır. söyleyeceklerim bu kadar sevgili kardeşlerim hoççağalın🥲🤌🏼

Son düzenleme:
Bu diyetle 3 günde 5 kilo verebilirsiniz… etkisi patatesin tek başına ödem attırıcı ve bağırsak temizleyici etkisinden geliyor…
not:doktorunuza danışmadan hiç bir diyeti uygulamayın

PATATES YOGURT DIYETI
1.Gün:
Kahvaltı:
Öğle:
Aksam:
  • 2 bardak yogurt
2.Gün:
Kahvaltı:
  • 1 bardak yogurt
Öğle:
Aksam:
3.Gün:
Kahvaltı:
  • 1 haslama patates
Öğle:
Aksam:
  • 1 bardak yogurt
*Patateslere tuz ilavesinde bulunmayın.Bu diyeti 2-3 ayda bir uygulayabilirsiniz.
*Şekersiz yada az şekerli çay, kahve, yeşil çay vs tüketebilirsiniz. En 2-3 litre su içmek gerekiyor.(çiğdemcelezzetler)

index.php
Bu diyeti uygulayanve sonuc lana sonucundan memnun kalan varmi acaba ?

Bu diyeti uygulayanve sonuc lana sonucundan memnun kalan varmi acaba ?

önce ki sayfalara bakarsan eğer orda 50 kişiden toplasan 10 kişi falan sonuç almış. sana tavsiyem kaçarak uzaklaş bu detokstan. çok bilinen ve gerçekten hem seni doyurup hem de fazla kilo verdiren çok güzel detokslar var youtube'da kesinlikle onlardan yap bunu yapıp pişman olma. hem iyi bi kilo veremeyip hem de kabız olmak istersen yine de sen bilirsin🤝

önce ki sayfalara bakarsan eğer orda 50 kişiden toplasan 10 kişi falan sonuç almış. sana tavsiyem kaçarak uzaklaş bu detokstan. çok bilinen ve gerçekten hem seni doyurup hem de fazla kilo verdiren çok güzel detokslar var youtube'da kesinlikle onlardan yap bunu yapıp pişman olma. hem iyi bi kilo veremeyip hem de kabız olmak istersen yine de sen bilirsin🤝
Yaaa çok teşekkür ederim uyarin icin🙏banada pek saglikli gelmedi o yuzden yapip memnun kalan varmi diye sormak istedim.Sağligimdan olamam valla kilo vericem diye

Yaaa çok teşekkür ederim uyarin icin🙏banada pek saglikli gelmedi o yuzden yapip memnun kalan varmi diye sormak istedim.Sağligimdan olamam valla kilo vericem diye

17. sayfada ki yorumlarda benimde deneyimimi yazdığım bi kısım var benim deneyimimi okursan kesinlikle vazgeçersin diye düşünüyorum😂 youtube'a kabak detoksu yaz muhakkak onu yap efsanevi bi şey gerçekten çok memnun kalacaksın🤌🏼♥️

X