patates diyeti

crystaltears

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2020
544
545
geçici bir süreliğine patates diyetine başlıyorum sadece patates ve yoğurtla besleneceğim ufak tefek değişiklikler de yapabilirim arada.
benimle birlikte başlamak isteyen olursa ya da geçmişte bu diyeti uygulayıp sonuç almış kişiler benimle paylaşırsa çok sevinirim. yediklerimi gün gün buraya not edip kilo güncellemesi yapacağım
güncel kilom 74.65

yanlı hatırlamıyorsam ışıl ışık adında youtube da bu diyeti yapmıştı ve kilo vermişti bende denemiştim ama devam ettirememiştim ama kilo verdiriyor.

ilk günün sonundan yediklerimi bildiriyorum sabah 2 patates, yoğurt
arada sade Türk kahvesi akşam yine 2 patates ve yoğurt ve az önce son kahvemi içip günü kapattım yalnız ağzıma 2-3 tane lokum attım dayanamayıp. bugünün tek kusuru bunlar oldu yavaş yavaş alışıcam inşallah :dua:

beni acıktırıyordu patatesin içindeki nişastadan olsa gerek inşAllah sonuca ulaşırsınız. Bende aralıklı oruç yapıyorum öğlen arası 1 h.yumurta domates salatalık zeytin etimek ekmek 2 adet tok tutuyor.

beni acıktırıyordu patatesin içindeki nişastadan olsa gerek inşAllah sonuca ulaşırsınız. Bende aralıklı oruç yapıyorum öğlen arası 1 h.yumurta domates salatalık zeytin etimek ekmek 2 adet tok tutuyor.
aralıklı oruç ben de uzun süre kullandım onun da etkisi var eğer sabırlı olursan. bu arada güncel kilom 73.60 oldu🎉

bende pazartesinden beri yapıyorum bakalım hedef 50, şuan ki kilom 61.7 kg bir tane yoğurt kürü buldum onu da akşamları deneyeceğim bakalım

X