Saç Uzatma Yöntemleri Patates suyu ile hızlı saç uzatma

yasemin010103

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2014
445
269
32
Kızlar merhabaa,
Saçlarım yaza kadar belimde olsun istiyorum şuan göguslerimi geçemedi. Nette araştırdım patates suyu hem pratik hem işe yarıyor gibi geldi. Bu akşam ilk denememi yaptım.İlk seferde anlaşılmaz ama etkili olucak galiba.Bu kürü yapıpta sonuç alanlar var mıdır

Ben buradan okumuştum.
https://www.kadinlarkulubu.com/portal/sac-bakimi/patates-suyu-ile-sac-uzatan-kur-90664.html

Patates Suyu İle Saç Uzatan Kür
Kategori: Saç Bakımı 03 Nisan 2015 4 Yorum 4,584 Görüntülenme

Uzun ve bakımlı saçlara sahip olmayı hangimiz istemeyiz ki? peki patates suyu saçı uzatırmı? hiç aklınıza bu soru gelmiş miydi? önemli hızlı saç uzatma formülleri içinde yer alan patates ile vereceğimiz Patates suyu ile saç uzatan kür tarifimizle siz de hayallerinize kavuşabilirsiniz.

Patates suyu içeriğindeki alopesi özleri ile saçlardaki incelmeyi tedavi eder. Patates suyu ile soğan suyunu karıştırmanız, patates suyu ile saç uzatan maskeyi daha etkin kılacaktır. Patates A, B ve C gibi çeşitli vitaminler açısından zengindir. Bu vitamin eksikliklerinde saçlarda kuruma ve kırılma meydana gelir.
Bu nedenle bu vitaminlerden zengin bir beslenme programı ile diyetinizi belirlemelisiniz.
Yapılışı
Çiğ patatesi katı sıkma makinesinde suyunu çıkarın.
Yumurta sarısı ve bal ekleyin.
Maskeyi iyice karıştırın.
Baş derinize masaj yaparak yedirin ve en az yarım saat saçınızda kalsın.
Saçınızı her zamanki gibi şampuanla yıkayıp durulayın.

Kızlar dax benim saçlarımı döküyor tutam tutam bu yüzden 1 hiç kullanılmamış yarımda kutu var isteyene verebilirim yoksa çöpe atacağım faydası olursa yakınsak verebilirim size

X