Patlama noktasındayım, sadece içimi dökmek istedim

Annenı ve kardesını bırakacak mısın o evde😔 annende cok cekmısken sana neden kendisi çektırmıs😔 allah yardımcın olsun ınsallah kurtulursun ha sımdı memur oldun ya babanın yanında kıymetlı olursun. Artık sna bısey dıyemez. Istedıgın yere gıt ama kardesın ve annen adına da cok uzuldum. 😔
öncedende memurdum sadece görev yerimi değiştirdim. Onların için bi anlamı yoktu yani

Onların kızgınlığı yok sanki benim ki kadar , zoruma gidende abim de çok dayak yedi garibimin kafasında paspas sopası kırdı ya ben bunu unutamıyorum mesela o unutmuşmudur. Onun çocukluğunada çok üzülmüşümdür. Ablamı aşırı sıktılar, ben ona göre rahattım. Bi küçüğüm el bebek gül bebek büyüdü özel ünivde okudu. Her türlü imkanı sunuldu. Ama ben 17 yaşından bu yana çalıştım üniv kazanınca gece çalıştım gündüz okudum. Üniv okurkende küçüğümün ihtiyaçlarınuda karşılıyordum arada.
24 saat çalışıp uykusuz ünive gidiyordumX evde oluncada uyumak benim için cennetle eşdeğerdi. Bana ne kadar çok ıyuyorsun diyordu ablam. Ya ben kafayı yicem bana gitmen için mantıklı bi sebebin yok diyor. Kendi kafanda büyütmüşsün diyor. Hayır yazdıklarım normal mi bu kadar insana normal değil ona normal. Yani ben anlayamıyorum
Emin ol kimse unutmamıştır. Belki onların da iç dünyalarını açıp bunları unutamadıklarını anlattıkları gizli alanları vardır.

Gelecekte bayılısaya kadar güleceğin mutlu günlerin olsun inşallah 😊 ardına bile bakma, yolun açık olsun. Güçlüsün sen zaten ama kendinden bir an bile şüphe etme. Git ve mutlu ol 💕

Çok zalim bir ailen varmış ve sen halen onların yanında kalmak için bir bahane mi arıyorsun, aslında en iyi yapman gereken bir hareket var hepsini hayatından çıkarmak kayıplara karışmak, bu sana iyi gelir, tertemiz yeni bir sayfa, o zaman mutluluğu yakalamış olursun, çevren çok zalim, insanda yaşama hevesi bırakmaz bunlar

Burda objektif , aklı başında insanlar var onlar yazsın lütfen. Çok bilmiş klavyeden atıp tutan insanlarda var ben olsam şöyle yapardım asardım kesirdim şunu yapardımcılar gibi insanlar var siz yazmayın Allah aşkına kendi derdinizle ilgilenin.

Arkadaşlar, çocukluğumda babamdan yediğim dayaklar ben de derin bir yara açtı. Mesela hafızamdan silinmeyeler,

Mesela çarpım tablosu bilemeyince abimle beni falakaya yatırmıştı.(ben bunu söyleyincede inkar ediyorlar yapmadık diyorlar)

Bi kere kuran oku demişti ben de özel dönemdeydim diye okumamıştım, beni gerdan kemiklerimden tutup dövmüştü

Yine sebebini hatırlamadığım bişeyden dolayı tek eliyle iki bileğimi sıkıp bana tokat atmıştı yüzüme tükürmüştü.

Bir kere sofrada bardağında kalan soğumuş çayı yüzüme fırlatmıştı.

Bir gün uyuyordum çok yorgundum o da kapıda kaldı ben uyanamıştım, içeri girdiğinde bana öyle bir tokat attı ki, ben daha gözlerimi açamamıştım. 😥

Yüksek topuklu stiletto giymiştim gösterimiz var diye ünivde bana o... ayakkabısı bu nedir diye bağırmıştı

Sırf kimlikte başım kapalı olsun diye kimlik yenilemek için başörtü taktırmıştı bana.1 hafta boyunca yataktan çıkamamıştım, çünkü artık hep taktıracaktı, dışarı çıkmadm uzun süre. Psikyatriye götürdüler şaka gibi sanki derdimi bilmiyorlar🤦‍♀️ Psikyatride şaka gibiydi zaten bana ama ailene söz vermişsin dedi, başını kapatmak istemiyor diye psiktariye mi götürülür ya, artık doktora ne dediler bilmiyorum.Bir süre kafa tuttum kapatmadım, açık kapalı değişik bir dönemdi. Sonra sırf kabul görmek için, kapandm

Annemi sopayla dövdüğünü hiç unutamam zaten, bütün komşular kesin duydu duymamalarına imkan yoktu,biz kardeşlerimle bağırdık yapma etme diye annemde banyoya girdi eline jilet almıştı, camı kırmıştık kadın ağlamaktan helak olmuştu.

Sonra lisede erkek arkadaşım olmuştu arkadaşları abime söylemişti, abimde gelip tekme tokat dövmüştü beni burnum kanamıştı.

Sonra yine üniversitede tam tanışacağım bi insan oldu canım ben cafedeyim mesajını görmüştü, yine dövmüştü ve kaşım patlamıştı halen izi var. Telefon ayrıntımı çıkarıp konuşma ve mesaj sayısına bakmıştı.

Ünivde sınıf arkadaşım saat 11 de aradı diye bütünleme sınavı için aramıştı , abim gördü ve çocuğu aradı sebi dövücem falan dedi bu saatte nasıl ararsın diye. Sonra beni dövdü , teyzemler bizdeydi, teyze kızını bununla konuşturma dedi. O kadar ağırıma gitti ki. Ben evinden okuluna işine giden biriyim. Şimdiye kadar 3 defa sevgilim oldu.hiçbir erkekle oturup kalkmışlığım yok

Ha bir de ben gece çalışıyordum hastanede gündüz okuyorudm. Ben gözlerimi açamıyordum ki sevgilim olsun, derste sırtım ağrıyordu , dik durmam ve uyumamam gerekiyordu çıkıp eve yatıyordum. Üniv hayatım böyle geçti yani.

Neyse atandm tercih dönemi oldu artık nefes almak ve bu şehirden uzaklaşmak istedim. İzin vermedi aldı tercihleri kendi yaptı ben de oturdum yanına tabi hayatım onun ellerine ve ben izliyorum ben bir hiçim çünkü suratım asık tabi. Bu ne surat diye aldı terliği bacağıma vurdu ve ben 24-25 yaşındayım. Uzun bir depresyon geçirdim. Hap aldım falan ölmek istiyorum dedim gidicem burdan başımıda açıcam dedim. Öl ama yine açamazsın dedi.

Sonra değiştirdim terchileri kuruma gittim, ablama aradı annem çok kötü kalbi kötü falan dedi, halbuki yalandı. Benim kalbim peki kimin umurundaydı. Sonra işte istediğin saatte çık gez tatile git ama gitme dedi annem. Babamla 4 yıl küs kaldım adla konuşmadım. Çünkü hep kalbim kırılıyordu aptal, salak gibi kelimeler kullanıyordu. Neyse yine aynı şehirde kaldım en son saat gece 12 de geldim diye bacağımda askı kırdı annem. Yaş 28

Şeytanın bacağını kırayım dedim ölümlü dünya dedim babam mektup ve güller kahve ve babaya kızgınlığı çok güzel anlatan bir kitap yolladım. Aramız düzeldi geldi sarıldı yıllar sonra.

Tabii kızgınlığım geçmez ki onlar benim yaram ve sonra karartım gözümü ve bitti dedim habersiz tayin istedim ve gidicem Allahın izniyle.

Şimdide annem ağlıyor, soruyorum nasıl bir dünya ?
Dilerim gitmissindir lütfen gitmiş ol..başını açmak da kapatmak da senin insiyatifinde nihayetinde. ..dimdik durup geçmişi aşmak zorundasin ablacim...keşke tanissaydik keşke ablam

Aman tanrım dedirtti hikaye okurken. Ne hayatlar var gerçekten. İnsan bazen en ufak şeyi kafasına takıyor ama şu yaşadıkların beni kendime getirdi. Bir kere daha hayatıma çocukluğuma ve aileme şükrettim. O kadar hatam oldu bu hayatta bir kere el kaldıran olmadı kötü söz söyleyen olmadı. Ben hata yaptıkça bana hediyeler alındı. Taş atana çiçek at misali.

Gerçekten üzgünüm senin adına ama şu var ayaklarının üzerinde duruyorsun. Kimseye minnet etmek zorunda değilsin. Bu hayatın Paşa’sı da sen ağası da sen misali. O yüzden arkana bile bakmadan kaç kurtar kendini. Çünkü sen 40 yaşına da gelsen seni hep çocuk görecekler. Ve bu otoriteyi hep sürdürmek isteyecekler. Buna imkan verme lütfen.

Kusura bakmayın ama anneniz de babanız da ağır psikopat
Sizde o yolda giderken dönmek üzeresiniz arkasında durun onlara hiç bişey olmaz olan size olur vazgeçerseniz

İnancın senin, ahiretin senin, günahın sevabın senin ve o saç senin. Açmak istiyorsan içinden gelen buysa aç. Onun bunun istemesiyle yapılacak şeyler değil zaten. Ailen çok çirkin insanlar ailen ama kusura bakma. Tayinini de istemişsin zaten arkana bile bakma kendine bambaşka bir hayat kur bence. Bana göre görüşmek için bir sebep kalmamış.

Burda objektif , aklı başında insanlar var onlar yazsın lütfen. Çok bilmiş klavyeden atıp tutan insanlarda var ben olsam şöyle yapardım asardım kesirdim şunu yapardımcılar gibi insanlar var siz yazmayın Allah aşkına kendi derdinizle ilgilenin.

Arkadaşlar, çocukluğumda babamdan yediğim dayaklar ben de derin bir yara açtı. Mesela hafızamdan silinmeyeler,

Mesela çarpım tablosu bilemeyince abimle beni falakaya yatırmıştı.(ben bunu söyleyincede inkar ediyorlar yapmadık diyorlar)

Bi kere kuran oku demişti ben de özel dönemdeydim diye okumamıştım, beni gerdan kemiklerimden tutup dövmüştü

Yine sebebini hatırlamadığım bişeyden dolayı tek eliyle iki bileğimi sıkıp bana tokat atmıştı yüzüme tükürmüştü.

Bir kere sofrada bardağında kalan soğumuş çayı yüzüme fırlatmıştı.

Bir gün uyuyordum çok yorgundum o da kapıda kaldı ben uyanamıştım, içeri girdiğinde bana öyle bir tokat attı ki, ben daha gözlerimi açamamıştım. 😥

Yüksek topuklu stiletto giymiştim gösterimiz var diye ünivde bana o... ayakkabısı bu nedir diye bağırmıştı

Sırf kimlikte başım kapalı olsun diye kimlik yenilemek için başörtü taktırmıştı bana.1 hafta boyunca yataktan çıkamamıştım, çünkü artık hep taktıracaktı, dışarı çıkmadm uzun süre. Psikyatriye götürdüler şaka gibi sanki derdimi bilmiyorlar🤦‍♀️ Psikyatride şaka gibiydi zaten bana ama ailene söz vermişsin dedi, başını kapatmak istemiyor diye psiktariye mi götürülür ya, artık doktora ne dediler bilmiyorum.Bir süre kafa tuttum kapatmadım, açık kapalı değişik bir dönemdi. Sonra sırf kabul görmek için, kapandm

Annemi sopayla dövdüğünü hiç unutamam zaten, bütün komşular kesin duydu duymamalarına imkan yoktu,biz kardeşlerimle bağırdık yapma etme diye annemde banyoya girdi eline jilet almıştı, camı kırmıştık kadın ağlamaktan helak olmuştu.

Sonra lisede erkek arkadaşım olmuştu arkadaşları abime söylemişti, abimde gelip tekme tokat dövmüştü beni burnum kanamıştı.

Sonra yine üniversitede tam tanışacağım bi insan oldu canım ben cafedeyim mesajını görmüştü, yine dövmüştü ve kaşım patlamıştı halen izi var. Telefon ayrıntımı çıkarıp konuşma ve mesaj sayısına bakmıştı.

Ünivde sınıf arkadaşım saat 11 de aradı diye bütünleme sınavı için aramıştı , abim gördü ve çocuğu aradı sebi dövücem falan dedi bu saatte nasıl ararsın diye. Sonra beni dövdü , teyzemler bizdeydi, teyze kızını bununla konuşturma dedi. O kadar ağırıma gitti ki. Ben evinden okuluna işine giden biriyim. Şimdiye kadar 3 defa sevgilim oldu.hiçbir erkekle oturup kalkmışlığım yok

Ha bir de ben gece çalışıyordum hastanede gündüz okuyorudm. Ben gözlerimi açamıyordum ki sevgilim olsun, derste sırtım ağrıyordu , dik durmam ve uyumamam gerekiyordu çıkıp eve yatıyordum. Üniv hayatım böyle geçti yani.

Neyse atandm tercih dönemi oldu artık nefes almak ve bu şehirden uzaklaşmak istedim. İzin vermedi aldı tercihleri kendi yaptı ben de oturdum yanına tabi hayatım onun ellerine ve ben izliyorum ben bir hiçim çünkü suratım asık tabi. Bu ne surat diye aldı terliği bacağıma vurdu ve ben 24-25 yaşındayım. Uzun bir depresyon geçirdim. Hap aldım falan ölmek istiyorum dedim gidicem burdan başımıda açıcam dedim. Öl ama yine açamazsın dedi.

Sonra değiştirdim terchileri kuruma gittim, ablama aradı annem çok kötü kalbi kötü falan dedi, halbuki yalandı. Benim kalbim peki kimin umurundaydı. Sonra işte istediğin saatte çık gez tatile git ama gitme dedi annem. Babamla 4 yıl küs kaldım adla konuşmadım. Çünkü hep kalbim kırılıyordu aptal, salak gibi kelimeler kullanıyordu. Neyse yine aynı şehirde kaldım en son saat gece 12 de geldim diye bacağımda askı kırdı annem. Yaş 28

Şeytanın bacağını kırayım dedim ölümlü dünya dedim babam mektup ve güller kahve ve babaya kızgınlığı çok güzel anlatan bir kitap yolladım. Aramız düzeldi geldi sarıldı yıllar sonra.

Tabii kızgınlığım geçmez ki onlar benim yaram ve sonra karartım gözümü ve bitti dedim habersiz tayin istedim ve gidicem Allahın izniyle.

Şimdide annem ağlıyor, soruyorum nasıl bir dünya ?

Yaşadıklarınız gerçekten çok üzücü ve zor. Ama ne güzel bunca şeye rağmen okuyup, meslek sahibi olmuşsunuz. Aldığınız karar iyi olmuş bence, bundan sonra kendi isteklerinizi yapıp, kendiniz için yaşayın. Affetmekle de Erdem göstermişsiniz. Açık konuşayım bunları yaşasam depresyondan hiç çıkamayabilirdim ben.

X