Patoloji Raporu Acil Yardım Lütfen

imagination forever

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2021
3.402
6.435
Arkadaslar merhaba kürtaj sonrası patolojı raporunu ekledım.Anlayan varsa yardımcı olabılırmı önce normal düşük yapıyordum sımdı dıs gebelık tedavısı goruyorum,dr hem rahımde hem dıs gebelık buyuk ıhtımal dıyor,baska bır dr dıs gebelıkmıs en basından berı dıyor,anlayan bırı varsa lütfen tercume ederse cok sevınırım ve mınnettar kalırım

Eklentiler

• 2D5D5AF9-7277-4B6F-9010-0E146A0BA2AE.jpeg
    2D5D5AF9-7277-4B6F-9010-0E146A0BA2AE.jpeg
    169,7 KB · Görüntüleme: 252
Merhaba, öncelikle geçmiş olsun. Kürtaj sırasında alınan örneklerinizde dış gebelikte görülen hücre tanımına uyan hücreler bulunmuş. Yani iki doktorun söylediği de doğru olabilir (doğru tedavi seçildikten sonra fazla fark etmez artık). Patoloji raporunda da zaten "araştırılsın" deniyor. Tam olarak bilinemiyor. Her durumda, dış gebelikle alakalı bir durum yaşamışsınız. Belki de bu yüzden düşük yapmışsınızdır. Tekrar geçmiş olsun.

Tesekkur ederım..hayatımda ılk kez duyuyorum boyle seyler o yuzden daha ınanamıyorum hala,1 aydır hastanelerdeyım:KK43: kımsenın basına gelmesın ınsallah boyle bısey

Amin inşallah doğru tedavi ile kısa sürede atlatır, yeniden hamile kalırsınız :) bu arada mesajınızda bir detayı atlamışım: iki doktordan bahsediyorsunuz ya... sizi tanıyan bilen, hamilelik sürecinizde görüntüleme yapmış olan doktor elbette daha doğru teşhis koyacaktır. diğer doktor sizi daha önce ultrasonla vb incelemediğinden, ancak tahmin yürütebilir. doktorunuzdan memnunsanız, artık hep aynı doktorla devam edin, sizi en iyi tanıyan kişi o olduğundan, daha dikkatli ve temkinli yaklaşacaktır. çok geçmiş olsun tekrardan.

X