Patronum beni eve bıraktı ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hakaret etmeden de olur aslında bu işler ama yanınız gelişmemis demek ki.

Neyse siz ve arkadaşlarınıza da iyi akşamlar.
Hakaret görmedim ben burda ama ? İnsanları ispiyonlicak vaktim yok çalıştığım için. Siz belli ki çok boş vaktiniz var. Hakaret değil yani ☺️ Birdahaki sefere rahatsız olduğunuz konulara yorum yazmadan geçebilirsiniz. Kafanıza silah dayamadım yorum yazın diye. Hatta beni engelleyin lütfen.

Merhabalar. 24 yaşındayım evliyim. İstanbulda yaşıyoruz. Geçen hafta işe başladım ofiste gayrimenkul işi. Patronum var 51 yaşında. İlk gün akşam işten çıkarken yağmur yağıyordu evim beylikdüzünde ofise uzaktaydı. Patronum gel seni eve bırakayım dedi sağolsun. Evide bizim eve yakındı çünkü. Bıraktı. O arada eşim aramıştı ve görmedim defalarca aradı patronum bana işle ilgili bilgi veriyordu saygısızlık olmasın diye telefonu elime alamadım meşgule attım mesaj attım eşime. Patronum bırakıyor diyip konum attım. Israrla aradı. Kavga ettik seni nasıl eve bırakır diye. 51 yaşında adam diyorum. Kabul etmiyor konuşmuyoruz şuanda. Sizce haklı mı ? ( Arkadaşımın konusudur biz işin içinden çıkamıyoruz yardımcı olursanız sevinirim.) Güncelleme yapıyorum ben arayıp açmadığım zaman patron beni eve bırakıyor diyip mesaj attım ve canlı konum gönderdim. Ona rağmen telefonum açılıcak diyip ısrar etti. Olay bu
Kıskançlık.bence normal yaptığı eşinizin.tatl dille konuşun bence siz adım atmalısınız.rahatsız olması gayet normal yani.adım atın tatlı dille söyleyin işle ilgili konuşuyordu saygısızlık olmasın diye açamadım diye anlatın.

Peki si
Kıskançlık.bence normal yaptığı eşinizin.tatl dille konuşun bence siz adım atmalısınız.rahatsız olması gayet normal yani.adım atın tatlı dille söyleyin işle ilgili konuşuyordu saygısızlık olmasın diye açamadım diye anlatın.
peki sizce küfür etmesine rağmen mi yazmalıyım ?

Hakaret görmedim ben burda ama ? İnsanları ispiyonlicak vaktim yok çalıştığım için. Siz belli ki çok boş vaktiniz var. Hakaret değil yani ☺️ Birdahaki sefere rahatsız olduğunuz konulara yorum yazmadan geçebilirsiniz. Kafanıza silah dayamadım yorum yazın diye. Hatta beni engelleyin lütfen.
Arkadaşınız için konu açıp tek tek yorum yazacak vaktiniz var ama değil mi?
Böyle fedakar bir arkadaş nasip olmadı işte bana 😂
Size yoğunn hayatınızda kolaylıklar diliyorum.

Devam etmeyelim daha fazla, siz arkadaşınız adına yazmaya devam edin lütfen.

Peki si

peki sizce küfür etmesine rağmen mi yazmalıyım ?
Küfür etmesi yanlış tabii onu okumamıştım.ama ben şöyle düşünüyorum insan sinirlenince gerçekten istemediği şeyleri yapıyor.o an ki kıskançlık ve sinirden yapmış yanlış olmuş.ama sizden çıkmış mevzu diye ben adım arın dedim.zaten siz tatlılıkla anlatınca bir de tamam haklısın sinirliydin ama küfür etmen beni çok kırdı deseniz zaten direk o da anlar yanlışını.erkeklere höt höt diye konuşunca işe yaramıyor iyice inat ediyorlar.evlilik terapistleri bile böyle söylüyor.bunu ben de denedim daha iyi sonuç veriyor.bir daha yaşamamak için yani.

Arkadasinizin kocasi baya kiskancmis ve belliki aralarinda bir guven sorunu da var. Bu tur kiskancliklar daha oncede yasanmisa benziyor ki kocasi karisi mesaj gondermesine ragmen ve canli konum atmasina ragmen inanmamis. Burda patronun eve birakmasindan cok daha buyuk sorunlar var gibi. Patronun eve birakmasina gelince..Ben o arabaya binmezdim, bekar oldugum halde binmem. Devir kotu asla kimseye guven olmaz. Yasina basina bakmayacaksin hergun haberlerde neler izliyoruz. Burda arayan patronun karisi olsaydi mesela ve o arada patronu iki de bir mesgule dusurseydi ben asiri derece de rahatsiz olurdum.

Bir isyerinde her zaman mesafeli olmadan yanayim. Bu tur yakinliklar samimiyetler hele de evli isen cok yanlis anlasilabilir ya da anlasilmaya musait.

Küfür etmesi yanlış tabii onu okumamıştım.ama ben şöyle düşünüyorum insan sinirlenince gerçekten istemediği şeyleri yapıyor.o an ki kıskançlık ve sinirden yapmış yanlış olmuş.ama sizden çıkmış mevzu diye ben adım arın dedim.zaten siz tatlılıkla anlatınca bir de tamam haklısın sinirliydin ama küfür etmen beni çok kırdı deseniz zaten direk o da anlar yanlışını.erkeklere höt höt diye konuşunca işe yaramıyor iyice inat ediyorlar.evlilik terapistleri bile böyle söylüyor.bunu ben de denedim daha iyi sonuç veriyor.bir daha yaşamamak için yani.
Çok sağolun çok güzel açıkladınız teşekkürler

Ne kadar da demagojiye meraklısınız. Tanıdığımızı sandığımız insanlardan bile böylesi zararlar görüyorsak riski en aza indirmek için verilen bir tavsiye ya da paylaşılan bir görüş sizi bu kadar rahatsız etmemeli.
Diyorum ki insanlar en yakınlarından bile zarar görebiliyorlar. Zarar görmemek için kendimizi toplumdan mı soyutlayalım, inzivaya mı çekilelim, kimseyle iletişim kurmayalım mı? Retorik sorulardır, cevap vermeyiniz. Bilale anlatır gibi anlattım bu kez, umarım anlaşılmıştır.

Arkadaşınız için konu açıp tek tek yorum yazacak vaktiniz var ama değil mi?
Böyle fedakar bir arkadaş nasip olmadı işte bana 😂
Size yoğunn hayatınızda kolaylıklar diliyorum.

Devam etmeyelim daha fazla, siz arkadaşınız adına yazmaya devam edin lütfen.
2 kişi olduğumuzu hala kavrayamamış hahahah ay çok güldürdünüz bizi allah sizi de güldürsün. Engel lütfenn

Diyorum ki insanlar en yakınlarından bile zarar görebiliyorlar. Zarar görmemek için kendimizi toplumdan mı soyutlayalım, inzivaya mı çekilelim, kimseyle iletişim kurmayalım mı? Retorik sorulardır, cevap vermeyiniz. Bilale anlatır gibi anlattım bu kez, umarım anlaşılmıştır.
Sesli güldüm yemin ediyorum. Bilal’e anlatır gibi anlatınca oldu bak :) aslında ne demek istediğimi bal gibi anladınız, ama detaylandırayım yine de, kimseye fanus içinde bir yaşam sürmesini salık vermiyorum; ama görünen riski almak sizi zarara daha açık hale getirir. Bu örnekte keyfi bir durum var, zorunluluk hali olmadıkça risk almayı hatalı buluyorum. Evet bana göre 1 haftalık patronun aracına binip eve servis edilmek risktir. Size göre olağanmış, ne yapalım şimdi ? İlla birimizin doğrusunu çerçeveletip duvara mi asalım? Çok istiyorsanız demagojiye bir pratik gibi yaklaşmaya devam edebilirsiniz, ben böyle egzersizleri faydalı bulmuyorum. İyi akşamlar size :KK66:

aynı durum benim başıma gelse, arayıp da ulaşamayan kişi olarak yani, açıklama olarak -bir şey konuşuyorduk açamadık dese sevgilim -he tamam der geçerim açıkçası. bir de konum monum atılmış ve haber de verilmiş zaten, bu neyin tatavası?

yalnız 51 yaşındaki erkeğin kim ve nasıl biri olduğunu da öyle kolay anlayamaz kimse. hadi bu kişi düzgün çıkar da, bence de biraz genel olarak temkinli olmalı arkadaşınız. "zaten adam 51 yaşında" demek biraz masum.

Yani kafanızın karışacağı bir şey yok. Konu belli yorumunuzu yapıp çekilebilirsiniz. Hangimiz evli nişanlı pek bir önemi yok istersek 5 kişi kullanalım hesabı. Konu belli olay belli.
Kullanıcılar kendi kullanıcı adı ve şifrelerini korumakla sorumludurlar; başkası kullanır ve kural dışı yazı olursa forumdan uzaklaştırılırlar.
  • Kullanıcıların kendi yararları göz önünde tutularak hazırlanan bu kurallar tartışmaya açık değildir.
  • Foruma üye olan kullanıcılar bu metni okumamış olsa da tüm kurallara uymayı kabul etmiş sayılır. Bu kurallar tüm kullanıcılar için bağlayıcı niteliktedir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X