Pazar Günü

withoutyou

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2016
1.909
3.121
26
Pazar günü 3.kez YGS sınavına gireceğim. 2 senedir iyi puanlar alıyorum. Yani öğretmenlik falan tutuyor. Ama hedefim hep hukuktu. Biraz da takıntılı bir insanım, illa o olacak diye tutturduğum için bir sene daha hırs yaptım. Bu sene epey çalıştım ama çok stresliyim bu sene. Yine olmazsa 2 senem boşa gitmiş olacak. Bir de aklımda psikoloji dışında başka bir bölüm de yok, ki o da puan olarak hukukla aynı.
Gerçi yapacağımı düşünüyorum ama içimde bir ya yapamazsam korkusu...:KK43:
Bir de bu sene tüm arkadaşlarım üniversiteli olduğu için çok taktım kafaya. Onlar okula giderken ben evde ders çalışıyordum hep. Bunlar iyice stres yaptı beni.
Lütfen benim için dua edin. :KK200:
Öyle içimi dökmek istedim yalnızca. :)

Arkadaslarin universetede olmalari onemli degil bakalim hepsi hayal ettikleri yerde mi

Sonuc guzel olduktan sonra zamanin hic onemi yok

Hayallerin hayatin olsun

Hiçbir arkadaşım istediği yerde değil. Bir dönem ben de gitsemiydim bir bölüme diye düşünmüştüm fakat beklemekle iyi yaptım sanırım.
Çok teşekkür ederim. :KK200:

Hiçbir arkadaşım istediği yerde değil. Bir dönem ben de gitsemiydim bir bölüme diye düşünmüştüm fakat beklemekle iyi yaptım sanırım.
Çok teşekkür ederim. :KK200:

Kesinlikle iyi yapmissin hic geriye donup ya da arkadaslarina bakip uzme kendini basaracagina inan yeter

X