pc de masaüstü simgeleri bakarmısın lütfennnn

EsmerYarim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2008
1.340
67
kızlar pc ekranında ki masaüstü simgeleri soldan sağa taşımak istiyorum ama olmuyor
bunu nasıl ayarlaya bilirim bilgisi olan var mı.çok denedim olmadı burdan yardım alabilirim umuduyla konuyu açtım
bana yardımcı olursanız sevinirim
umarım cevap yazanlar olur a.s.

nasıl yani üzerine basılı tutup çekince olmuyo mu?
hayır canım olmuyor malesef .normalde öyle olması gerekiyor ama bende olmuyor acaba bunu nasıl yapabileceğimi bilen varmıdır diye konuyu açtım ama anlaşılan bilen yok gibi :çok üzgünüm:
anaaaaaaa simdi gorunce denedim ,gercekten olmuyo,niyeki,,:uhm:

evet bende de olmuyor işte :nazar:
ne kopyalama ne basılı tutup sürükleme olmuyor :uhm:

Son düzenleme:
masa üzerinde sağa tıkla simgeleri yerleştir' seçeneğinde otomatik düzenle var ondaki klik işaretini kaldır kaydirigubbakcemile5
jjj.png

ve sonuç :icecream:
55536298.png

Son düzenleme:
masa üzerinde sağa tıkla simgeleri yerleştir' seçeneğinde otomatik düzenle var ondaki klik işaretini kaldır kaydirigubbakcemile5
jjj.png

ve sonuç :icecream:
55536298.png

teşekkürler canım açıklamanda harika olmuş hemen yaptım işe yaradı ben daha önce nasıl düşünemedim burayı okadar uğraştım da olmuyordu

tekrar teşekkürler tatşılım a.s.
yerlerini hemen değiştim kaydirigubbakcemile5

teşekkürler canım açıklamanda harika olmuş hemen yaptım işe yaradı ben daha önce nasıl düşünemedim burayı okadar uğraştım da olmuyordu

tekrar teşekkürler tatşılım a.s.
yerlerini hemen değiştim kaydirigubbakcemile5

Rica ederim canım ne zaman aklına bişey takılırsa sorabilirsin kaydirigubbakcemile5
resimli anlatımlarla elimden geldiği kadar anlatmaya çalışırım :1hug:

Rica ederim canım ne zaman aklına bişey takılırsa sorabilirsin kaydirigubbakcemile5
resimli anlatımlarla elimden geldiği kadar anlatmaya çalışırım :1hug:

canımsın ozaman usandırım seni ya
çok merak ettiğim yeri varda kurcalaya kurcalaya çözmeye çalışıyorum beceremediğim konularda tıkanıp kalıyorum buda beceremediklerim arasındaydı :eek: çareyi konu açmakta buldum
yine çok sıkışırsam rahatsız ederim seni :eek:
düşüncen için teşekkürler vereliniortak :1hug:

canımsın ozaman usandırım seni ya
çok merak ettiğim yeri varda kurcalaya kurcalaya çözmeye çalışıyorum beceremediğim konularda tıkanıp kalıyorum buda beceremediklerim arasındaydı :eek: çareyi konu açmakta buldum
yine çok sıkışırsam rahatsız ederim seni :eek:
Düşüncen için teşekkürler vereliniortak :1hug:

hiç korkma her yerine gir cık c hariç tabi :1closedeyes:
ben 6 senedir bilgisayar kullanıyorum ama herkez ben pc hakkında eğitim gördüm sanıyo ama değil aslında her tarafına girdim karıştırdım yanlış yapa yapa
doğrularını öğrendim laelaelaelaelae
baktın bi hata yaptın hemen sistem geri yüklemeyi çalıştırıp hatanı telafi edebilirsin yerimseniben
sende öyle yap korkma ne zaman neresini öğrenmek istersen de çekinme herzeman buralardayım ben a.s.

X