PCOS BURAYA 👸

Bu postu pcos yuzunden sıkıntıda olan arkadaşlarım icin acıyorum aynı sorunu bende yasıyorum buraya yazarak beraber dertleşelim hanımlar 💕
Merhaba 2 buçuk seneye yaklaştı evliliğimiz hiç korunmadik ama bebiş yok pcos var fakat adetim düzenlidir hep hatta hormon testlerim bile güzel sadece yumurtalıklarim zayıf bunun için ilac iğne kullanınca yumurtalıklarim büyüyor da çatlıyor da ama gebelik olmuyor artık aşılamaya geçiyoruz bizde

Ben Aralık ayında hastaneye gittim alttan muayene de yumurtalıklara da kist oldugunu söyledi doktor henüz daha 1 yılı doldurmadıgimiz için hiç bişey yapmadı hormon testi falan 7 aydır korunmuyoruz yani ilk günden beri ama nasip olmadı Bi türlü adetlerim de 31 günden geç 21 günden erken değil ama olmadı işte pcos belirtisi olarak da hiç bişey taşımıyorum ama olmayacağını hissediyorum sanki☹️ psikolojik olarak cok etkilendiğimiz Bi durum ama sizde moralinizi bozmayın stres yapmayın herşeyin vakti saati var en kısa zamanda inşallah mutlu haberi alırız. Ama o kadar farklı bi durum ki adet 3 gün gecse hemen teste sarılıyor insan Bi cocuk sesi duysa ici kıpır kıpır oluyo😏

Ben 3 aydır adet olmuyorum pazartesi başka doktora gittim memoriale pcos var deid geçerli deidm geceme azalri deid pcos metabolik rahatsizlikmis ben tiroid iltihabı gecidim ondan sonra adetim duzensizlesti biraz araştırdım soğan suyu kürü pcosu tamamen geciriyomus inşallah şifa niyetine başladım bugün nasip bakalım neler olavak

Merhaba banada pcos konuldu hormonlarıma bakıldı dengesizlikler var yazz ilaci verdi ama ben kullanmak istemiyorum sogan kürüne başladım bende insallah olur bebislerimiz 😍🙏😔

Bende de pco var kendimi bildim bileli ilk adetimden bu yana hiç kendim adet olamıyorum sürekli ilaç kullanıyorum onla oluyorum evlenincede bu şekilde devam etti bebek istemeye başlayınca doktora gittik yumurta geliştirici ilaç verdi klomen kullandım 2 ay yumurtam büyüdü ama bi sonuç elde edemedik bu ayda femara kullandım, rahim filmi çekildim, rahim ağzı darlığım varmış biraz oda genişletildi, yumurtam şükür yine gelişti en azından ilaçlara tepki veriyor büyüyor şimdi adet günümü bekliyorum umarım bu ay olur 1.5 seneyi geçti bebek isteyeli nerdeyse 5. Aydan beri hiç korunmadık bu durumdan dolayı zor olacağına inandırmışım kendimi öylede oluyor.. Rabbim müsade edene kadar pes etmeden devam ediyoruz yüzlerimiz en hâyırlı tez vakitte güler inşallah 🤲

Bende de pco var kendimi bildim bileli ilk adetimden bu yana hiç kendim adet olamıyorum sürekli ilaç kullanıyorum onla oluyorum evlenincede bu şekilde devam etti bebek istemeye başlayınca doktora gittik yumurta geliştirici ilaç verdi klomen kullandım 2 ay yumurtam büyüdü ama bi sonuç elde edemedik bu ayda femara kullandım, rahim filmi çekildim, rahim ağzı darlığım varmış biraz oda genişletildi, yumurtam şükür yine gelişti en azından ilaçlara tepki veriyor büyüyor şimdi adet günümü bekliyorum umarım bu ay olur 1.5 seneyi geçti bebek isteyeli nerdeyse 5. Aydan beri hiç korunmadık bu durumdan dolayı zor olacağına inandırmışım kendimi öylede oluyor.. Rabbim müsade edene kadar pes etmeden devam ediyoruz yüzlerimiz en hâyırlı tez vakitte güler inşallah 🤲
Rahik agziniz nasil genisletildi

X