Pcos femare gonal f 450

alyaa0680

Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2022
50
-22
Merhaba pcosluyum doktorum adetimin 3.günü gelmemi söylemişti ve femare ve gonal f 450 yazdi gonal f 450 8 günlük olarak yazdi acaba femare ve gonal birlikte kullanan var mi 🙄ya da sonuçlari olan bilgi verirseniz çok sevinirim🙂
Bundan önceki süreçte klomen ve femareydi catlama ignesi ama olmamıştı

Merhaba pcosluyum doktorum adetimin 3.günü gelmemi söylemişti ve femare ve gonal f 450 yazdi gonal f 450 8 günlük olarak yazdi acaba femare ve gonal birlikte kullanan var mi 🙄ya da sonuçlari olan bilgi verirseniz çok sevinirim🙂
Bundan önceki süreçte klomen ve femareydi catlama ignesi ama olmamıştı
Merhaba canım. Bende pcosum femera kullandım. Ama adetiöin 5.günü başladım ben. İlk denemede olumlu oldu sonuç çok şükür. İnşallah seninde olumlu olur kavuşursun yavruna 😊🙏

Merhaba canım. Bende pcosum femera kullandım. Ama adetiöin 5.günü başladım ben. İlk denemede olumlu oldu sonuç çok şükür. İnşallah seninde olumlu olur kavuşursun yavruna 😊🙏
Hadi inşallah ya çok sevindim senin adina😍😍🥰🥰🥰🥳🥳çok şükür ben uğraşiyorum bakalım tedavi süreci yorucu biraz ama hayirlisiyla alirim bende inşallah güzel sonuçlar

iki yumurtalık uyarıcının birlikte verildiğini ilk kez duydum . klomen + femara da yumurtalarınız büyümüş müydü ? bende de pcos var femara verdi doktorum ama yumurtalarım 15 ve 15,5 mm kadarcık büyümüşler 😅 çatlatma iğnesi vermedi daha büyüyebilir diye halen beklemedeyiz.

iki yumurtalık uyarıcının birlikte verildiğini ilk kez duydum . klomen + femara da yumurtalarınız büyümüş müydü ? bende de pcos var femara verdi doktorum ama yumurtalarım 15 ve 15,5 mm kadarcık büyümüşler 😅 çatlatma iğnesi vermedi daha büyüyebilir diye halen beklemedeyiz.
Klomen+femara kullanmiştim ama yumurtam büyümüştü çatlatma iğneside vurundum ama çatlamadi olmadi:KK43:

ya aslında doğrusu böyle şeylere takılmamak. ben de yapıyorum tabii elde olmuyor da . boyutuydu çatladıydı çatlamadıydı. pcoslu olduğumuz için aslında vücudumuz bu hormonlara göre çalışmayı öğreniyor gibi düşünmeye çalışıyorum ben. çünkü bana da femara yı 6 gün kullandırdı günde 2 den, çoğunluk 5 gün günde tek falan kullanmış. benim 12 doza anca 15 mm büyümüş . üstüne düşününce daha yumurta büyütemiyorum diye düşünüyorum. ama bunu yapmamak gerek her bünye her vücutta her dozun etkisi ayrı.

ya aslında doğrusu böyle şeylere takılmamak. ben de yapıyorum tabii elde olmuyor da . boyutuydu çatladıydı çatlamadıydı. pcoslu olduğumuz için aslında vücudumuz bu hormonlara göre çalışmayı öğreniyor gibi düşünmeye çalışıyorum ben. çünkü bana da femara yı 6 gün kullandırdı günde 2 den, çoğunluk 5 gün günde tek falan kullanmış. benim 12 doza anca 15 mm büyümüş . üstüne düşününce daha yumurta büyütemiyorum diye düşünüyorum. ama bunu yapmamak gerek her bünye her vücutta her dozun etkisi ayrı.
evet çok haklısın ben de düşünmemeye çalışıyorum instagramda biliyor musun bilmiyorum dr mfk var onu takip ediyorum biraz umutlanıyorum inşallah tez zamanda hayırlısıyla bebeklerimizi alırız kucağımızı :)

Bana femara sonrasında birde iğne verdi meriofert 75lik bir hafta boyunca, sizinde bu süreçte kanamanız oldu mu az da olsa

Teşekkür ederim bugun kontrole gittim bakalım 20mm olmuş bir tane yumurta çatlatma iğnesi verdi şimdilik kanamada durdu ☺️
bende kontrole gidecem yarın gonal f 450 ve femare yazmıştı yarın gel bakalım demişti hayırlısı olsun senin adına çok sevindim ama :KK54: inşallah güzel sonuçlar alırsın

Merhabalar 15 mm yumurta ile mi hamile kaldınız acaba, hayırlı olsun bu arada sağlıkla kucağınıza alın

Merhabalar 15 mm yumurta ile mi hamile kaldınız acaba, hayırlı olsun bu arada sağlıkla kucağınıza alın
amin inşallah 🙏🏼 Allah bekleyenlere de güzel haberler nasip etsin.
benim femara bittikten sonra 2 kere hormon ultrason ölçümüm yapıldı en son bakıldığında 15mm di. sonra çatlatma iğnesi vermeden ilişki önerdi doktorum. yani döllenme olana kadar büyüdüyse bilemiyorum ama son bilgim 15ti.
o ara her sabah yarım avokado yemiştim yumurta büyümesi ve kalitesi için.

amin inşallah 🙏🏼 Allah bekleyenlere de güzel haberler nasip etsin.
benim femara bittikten sonra 2 kere hormon ultrason ölçümüm yapıldı en son bakıldığında 15mm di. sonra çatlatma iğnesi vermeden ilişki önerdi doktorum. yani döllenme olana kadar büyüdüyse bilemiyorum ama son bilgim 15ti.
o ara her sabah yarım avokado yemiştim yumurta büyümesi ve kalitesi için.
Anladım benimde 13 mm de kaldı tekrar çağırmadı doktorum ilişki önerdi ama çok umutlu olmamamızı söyledi o yüzden merak ettim teşekkür ederim 😊

X