Pembe Gazete Ağustos Sayısı

nevbahar

Herkes Olmuş Sahtekar
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2007
3.910
13
39
Pembe Gazete

Bu gece itibari ile Ağustos sayımız yayınlanacak arkadaşlar.

Yeni sayımız da KK üyelerimizden biri ile röportajımız sizleri bkliyor olacakopuyorumnanaktan ısim gene açıklamıyorum yayınlanınca süpriz ismi göreceksinizalkisalkisalkis

Gene aylık GANO yazımızda, KK'da neler olup bittiğini okuyacaksınız:jeyyar:

Ve çocuklarınız için büyük kaynak olacak, ders anlatımlı site tanıtımlarını içeren Ege Denizi isimli arkadaşımızın yazısını bulacaksınız.

Hayatın içinden bölümünde sizlerden yazılar ve şiirleri tadacaksınız.

Ben şimdiden keyifli okumalar dileyeyim.

Hala ben duymadım, ben bilmiyorum diyen varsa vay haline:mymeka:

Linki yayınız, KK'nın bir parçası olan PG'yi yaymada yardımcı olunuz
:kedi:

http://www.pembegazete.com/

yaydım canım..
sımdıden tebrık ederım emınım gene harıka olmusdur emegıne saglık..süprizzzzz

emegıne saglık canım yaydım ben lıstemdekıler..
emınım gene harıka konu vardır..
sımdıden tebrık ederım..süprizzzzz

peki bu pembe gazeteye abonelik falanmı olacak yoksa net üzerindenmi okuyacağz

emegıne saglık canım yaydım ben lıstemdekıler..
emınım gene harıka konu vardır..
sımdıden tebrık ederım..süprizzzzz

Sağolasın canım Şeniz

peki bu pembe gazeteye abonelik falanmı olacak yoksa net üzerindenmi okuyacağz

Pembe Gazete

Üzerinden dergimizi okuyabilirsiniz. Siteye üye olarak, yazılara ve röportajlara yorumlar yazabilirsiniz.(Ki bunu çok isteriz.)a.s.

Ellerinize sağlık,teşekkürler a.s. Cinsilatif röportajı harika olmuş.:lepi:

Işın Karaca hakikaten bomba,süpersiniz..kaydirigubbakcemile5

Son düzenleme:
Işın karaca röportajı bomba olmuş tebrik ederim nevbahar süper bir konuk ayrıca :lepi:kaydirigubbakcemile5
Cinsilatif röportajıda çok güzeldi çok beğenerek okuyorum yazılarını opuyorumnanaktan

ellerinize vede beyninize sağlık röpotdaj güzeldi soruları kim hazırladıysa güzel sorulardı
yalnız bazı konuların yazıları çok küçüktü okuyamadım karınca duası gibiydi bitanesi
gerisi güzeldi

ellerinize vede beyninize sağlık röpotdaj güzeldi soruları kim hazırladıysa güzel sorulardı
yalnız bazı konuların yazıları çok küçüktü okuyamadım karınca duası gibiydi bitanesi
gerisi güzeldi

Hangisinde o tür bir sorun var söyleyin düzeltelim, güncellemeden kaynaklı olabilir.

Bu arada herkese beğeniniz için teşekkür ederiz.

Soruları hazırlamıyor bu arada, doğaçlama gelişiyor, cevaba göre soruyorumopuyorumnanaktan

yıne bomba gıbı bır sayı olmus.. opuyorumnanaktan tebrık ederım alkisalkisalkis alkisalkisalkis ayrıca cok tesekkurler nevbahar ordada tsekkurlerımı dıle getırdım ama yıne soylemeden edemıyecegım yazımı yayınladıgın ıcın cok tesekkur ederım.. :kedi: cok mutlu olum ınan ben eylul sayısında beklıyordum... :gitme: ellerınıze emeklerınıze saglık.. alkisalkisalkis yenı sayı hayırlı olsun..

yıne bomba gıbı bır sayı olmus.. opuyorumnanaktan tebrık ederım alkisalkisalkis alkisalkisalkis ayrıca cok tesekkurler nevbahar ordada tsekkurlerımı dıle getırdım ama yıne soylemeden edemıyecegım yazımı yayınladıgın ıcın cok tesekkur ederım.. :kedi: cok mutlu olum ınan ben eylul sayısında beklıyordum... :gitme: ellerınıze emeklerınıze saglık.. alkisalkisalkis yenı sayı hayırlı olsun..

Biz teşekkür ederiz katkıda bulunduğun için.

Bak iyi olmuş süpriz oldu sana iştekaydirigubbakcemile3

Çok dolu;çok doyurucu bir sayı olmuş yine..
Emeğinize sağlık NevBahar hocam:)

X