Gelinlik Ayakkabısı pembe gelin ayakkabilarim

gospodina

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2010
431
8
Kizlar sonunda dugun icin aradigim ayakkabiyi buldum!
Vivienne Westwood marka Pembe melissalarimi buradan gorebilirsiniz.
Seker gibi kokuyorlar, ay asik oldum ben:KK69:
El cicegimi de bu renkte yaptirmayi dusnuyorum.
NAsil sizce ayakkabim? Begendiniz mi?:KK17:

Kizlar 5. sayfada bahsettigim babetlerimi de ekledim. oradan gorebilirsiniz

Son düzenleyen: Moderatör:
çok şirin bir gelin olcaksın sanırm:KK70: saçlarını flana nasıl yptırmayı düşünüyosun? saçına pembe beyaz bir çiçek hoş olablr mesela.

ayy evet aynen oyle bir gelin olmak istiyorum. Yasim cok buyuk degil, ustelik ev hanimi yada calisan bi bayan da olmicam. Yukseklisansima baslicam amerikada insallah. o yuzden TRde ne ev aciyoruz, ne esya alma derdi yasiyoruz.
Cok cok eglenceli bi dugunum olsun istiyorum, stressiz boyle civil civil:KK69:
Saclarimi topuz yaptirmayi dusunuyorum, haziran sicaginda mersinde baska sac gitmez zaten:KK43: bozulur hemen..
El cicegim pembe olcak, ama eger bulabilrisem sacima da pembe bi cicek super olur:KK69:

sen beğendiysen sorun yok tabi ama bana göre değil canım açıkçası ......şimdiden mutluluklar :KK71:

çok eğlenceli bi düğün olacağa benziyo :KK69: herşey gönlünce olsun inşallah mutluluklar :KK61:

heyyy başka bir topiğe yazmışsın mersindeki çiçekçi adresi için o konu benim konum eski nickimle tabi:) mersinde tevfik sırrı gür lisesinin orada gelinlikçiler varya sıra sıra hemen o sırada gider çiçekçilk kesinlikle bulursun orda ben ordan alsım buketim mordu:KK76:

heyyy başka bir topiğe yazmışsın mersindeki çiçekçi adresi için o konu benim konum eski nickimle tabi:) mersinde tevfik sırrı gür lisesinin orada gelinlikçiler varya sıra sıra hemen o sırada gider çiçekçilk kesinlikle bulursun orda ben ordan alsım buketim mordu:KK76:

woww. tamam mersine gider gitmez hemen oraya bakcam. Pembe bulabilirim dimi? Siz alirken var miydi pembe cicek?
Aslinda canli cicek istiyorum ama guvenemiyorum cicekciye. Ya son gun benim istemedigim bi buketle karsilasirsam diye. O gun buketimi aldigimda icinde istemedigim bi yaprak bile gorursem cildiririm heralde. Takintili miyim ne:KK51:
:))

woww. tamam mersine gider gitmez hemen oraya bakcam. Pembe bulabilirim dimi? Siz alirken var miydi pembe cicek?
Aslinda canli cicek istiyorum ama guvenemiyorum cicekciye. Ya son gun benim istemedigim bi buketle karsilasirsam diye. O gun buketimi aldigimda icinde istemedigim bi yaprak bile gorursem cildiririm heralde. Takintili miyim ne:KK51:
:))

vardı her renk mevcuttu...takınıtılı değilsin tabi normal şeyler bunlar:) ama canlı çiçek alma üstüne bulaşabilir ayrıca çok çabuk solar ve de hatıra olarak kalmaz. bu çiçcekcideki çiçekler gerçek gibiydi hem..

vardı her renk mevcuttu...takınıtılı değilsin tabi normal şeyler bunlar:) ama canlı çiçek alma üstüne bulaşabilir ayrıca çok çabuk solar ve de hatıra olarak kalmaz. bu çiçcekcideki çiçekler gerçek gibiydi hem..

Gercek cicek gibiyse super yaa hemen mersine gitmek istiyorum!! :)
Ayy cok heyecanlandim. 16mayista TRde olcam. hemen gecse gunlerrr.... :KK55:

işte gelinçiceğim canm inşallah beğenirsin...

Eklentiler

• $34041_408812357519_592757519_4325438_3336663_n[1].jpg
    $34041_408812357519_592757519_4325438_3336663_n[1].jpg
    102,3 KB · Görüntüleme: 102
X