Gelinlik Ayakkabısı Pembe gelin ayakkabımmmm

tucess

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2012
238
45
Kızlar sonunda gelin ayakkabımı sipariş ettim bu ayakkabı modelini başka yerlerde görmüştüm hatta tam alıcaktım fiyatı ne kadar pahalı gelsede.. Lakin bakırköyde bir ayakkabıcı da yapıyormuş aynısını hemde çok daha ucuz :KK34: Umarım beğenirsiniz:KK55:
$studio-rain-gelin-koleksiyonu-006-350x350.jpg $studio-rain-gelin-koleksiyonu-006-350x350.jpg $studio-rain-gelin-koleksiyonu-006-350x350.jpg

çok güzellerrrr.... bu renkte kuşağın olsa süper olur vallaa....
mutluluklar dilerim............:KK16::KK16::KK16:

bayıldımm çok güzeller :KK16: pembe ayakkabı kafama yattı valla ben de giyerim belki :KK1: güle güle giy canım mutluluklar dilerim:KK16:

Kesinlikle çok güzelmiş topuğu da çok ince değil benim de istediğim gibi ben ne yazık ki henüz bulamadım :/

Her yerde beyaz modeller var

Son düzenleme:
studyo rain değil mi bunlar
onların kendi lisansını aldıkları ayakkabılar bunlar diye biliyorum

Evet bu ayakkabıları ilk bende studiorain de gördüm orda 400 tl di sonra osmanbeydeki divan kundurada gördüm oda 300 tl idi.. hatta ben ayakkabının siparişini verdikten sonra derilisini gördüm 200 tl di :KK52: Ben ama 160 tl' ye yaptırdım:KK34:

Evet bu ayakkabıları ilk bende studiorain de gördüm orda 400 tl di sonra osmanbeydeki divan kundurada gördüm oda 300 tl idi.. hatta ben ayakkabının siparişini verdikten sonra derilisini gördüm 200 tl di :KK52: Ben ama 160 tl' ye yaptırdım:KK34:

canım ben de bu ayakkabıları studiorain de gordum ama cok pahalı geldıgı ıcın vazgecmıstım,bakırköyu hıc bılmıyorum bıraz tarıf edersen ben de istiyorum daa:KK34:

canım ben de bu ayakkabıları studiorain de gordum ama cok pahalı geldıgı ıcın vazgecmıstım,bakırköyu hıc bılmıyorum bıraz tarıf edersen ben de istiyorum daa:KK34:

Benim sipariş verdiğim yer orkestra sanatsal ayakkabılar isimli bir mağza..bakırköyde tınaztepe çarşısında alt katta.. orda başka ayakkabılarda var bakabilirsin. olmadı sende benim gibi gösterirsin ayakkabıyı sana özel yapıyorlar.. ve hazır olsun dersen sahile doğru inerken bir ayakkabıcıdada gördüm benzerini ama mağzanın ismini hatırlamıyorum maleseff:KK50: lakin sağ tarafta kalıyordu :KK1:

ayakkabılkarın cok güzel canım..güle güle giy..ben o topuklarla 1 saat dolaşamam:KK9::KK9: ne olur ne olmaz diye ben babet getirmiştim yanıma..ve tabıkı 1 saat sonra gelin ayakkabılarım cıktı babetlerim giyildi:KK9::KK9: sonra tey tey tey rahat rahat oynadım:KK64::KK64::KK64:

senin boy kaç canım biraz fazla yüksek bana göre :) ama rengii çokk şirinmiş

topuk boyu 9 cm canım ve yanıma bende babet alcam :KK1: alışık değilim zaten ölür biterim tüm gün :KK9:

Benim sipariş verdiğim yer orkestra sanatsal ayakkabılar isimli bir mağza..bakırköyde tınaztepe çarşısında alt katta.. orda başka ayakkabılarda var bakabilirsin. olmadı sende benim gibi gösterirsin ayakkabıyı sana özel yapıyorlar.. ve hazır olsun dersen sahile doğru inerken bir ayakkabıcıdada gördüm benzerini ama mağzanın ismini hatırlamıyorum maleseff:KK50: lakin sağ tarafta kalıyordu :KK1:

Çok hoşmuş canım ayakkabıların ben de pembe istiyorum ama bunun topuğu çok fazlaymış:) Bir şey soracağm sana ben konuda açmıştım istesem bu ayakkabıyıda yapabilirler mi acaba??:44:

$Renkli-Gelin-Ayakkabilari-600x600.jpg

X